Wizz Air: 9 nowych tras z Budapesztu

Wizz Air: 9 nowych tras z Budapesztu Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie 9 nowych połączeń z Budapesztu. Węgierski przewoźnik zaoferuje pasażerom loty na trasach:Budapeszt - Malaga Budapeszt - Larnaka Budapeszt - Cluj Napoca Budapeszt - Sofia Budapeszt - Warszawa Budapeszt - Saloniki Budapeszt - Zakynthos Budapeszt - Rodos Budapeszt - Heraklion .Rejsy z Budapesztu do Warszawy oraz Malagi...
07/02/2012 21:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2012-02-09 10:02   
mietek - Profil mietek
ok, dzięki;-)
ziberro 2012-02-09 09:37   
ziberro - Profil ziberro
mietek: chodzi o ostatni tydzień lotów, kiedy kupując lot TAM, nie masz już możliwości spędzenia pełnego tygodnia i powrotu do PL. W przypadku Burgas są to wszystkie loty pomiędzy 8.IX, a 15.IX (ale tylko Polska->Bułgaria). Powrotu najlepiej szukać z Sofii przez Eindhoven lub Charleoroi, jeśli chcesz wrócić tego samego dnia. Jeśli nie - to możliwości są dziesiątki :-)
mietek 2012-02-09 09:28   
mietek - Profil mietek
ziberro: co masz na myśli pisząc "ostatni tydzień okresu rezerwacyjnego "? Chodzi mi głównie o to, kiedy mam kupować te bilety za bezcen:)
gosc_6fd0d 2012-02-08 14:30   
gosc_6fd0d - Profil gosc_6fd0d
W!zz otwiera trasy które obsługiwał MA ( lub podobne). Jak chodzi o mix-czarter to racje ma 4tech ( sam leciałem parę razy W!zz jako czarter do Burgas ale nie tylko tam i nie tylko z PL). Trasy na wyspy greckie 100% mix-czarter nawet wskazuje na to częstotliwość ( 1xweek).
spotter10 2012-02-08 14:18   
spotter10 - Profil spotter10
Hmmm, pierwsze słyszę. Do mnie docierały informacje z BP, że muszą każdorazowo sprawdzać miejsca i że "szkoda, że nie ma połączeń do xyz" bo wtedy by tam też coś oferowali. Zapewne masz rację, że tak jest z częścią tras, ale ja też mam rację. Ale co do jakich tras poza BGY, to nie powiem, bo tego już nie wiem.
4tech 2012-02-08 13:46   
4tech - Profil 4tech
spotter10, jesteś w błędzie, powtórzę wszystkie trasy z PL do Burgas to czarter-mix. Burgas z PL jest jak to nazywasz kierunkiem na zamówienie BP a to co zostanie wolnego z biur podróży trafia do wolnej sprzedaży także jest wręcz odwrotnie do tego co napisałeś. Zresztą wielokrotnie pisano na tym forum i nie tylko na tym że W6 lata sezonowo na wybranych trasach jako czarter-mix.
spotter10 2012-02-08 13:27   
spotter10 - Profil spotter10
Wizz nie oferuje swoich rejsów jako chartery, bo nie uruchamia połączeń na życzenie, czy zamówienie biur podrózy. Widzi sens połączenia, uruchamia i oferuje miejsca. Sprzedaż jest ciągła i dla każdego. W typowej formule charter-mix linia uruchamia połączenie po dogadaniu się z biurami i określoną liczbę miejsc daje do spzredaży detalicznej. W W6 jeżeli indywidualnie się zgłosisz po 100 biletów i tyle wolnego będzie, to Ci to sprzedadzą. Biura też muszą na takich rejsach sprawdzać dostępność wolnych miejsc. Na typowych charterach nie, bo mają swoją pulę.
ktgracz 2012-02-08 12:42   
ktgracz - Profil ktgracz
4tech 2012-02-08 12:29   
4tech - Profil 4tech
spotter10, Burgas z Polski to wszystko czarter-mix. W6 lata w tej formule nie tylko z Polski i na tym zarabia.
ziberro 2012-02-08 12:01   
ziberro - Profil ziberro
Dzięki temu ostatni tydzień okresu rezerwacyjnego tych kierunków jest niesamowicie tani. Parę lat było np. Korfu za 50 zł (co dawało świetną cenę na potencjalny wypad do Albanii), w tym roku jest WAW-BOJ za 69 zł, KTW-BOJ za 39 zł. Dograć tylko tani powrót (np. SOF-BUD-WAW, gdzie za ten ostatni zapłaciłem wczoraj 19 zł) i masz Bułgarię lub Grecję za ok. 100 zł RT
mietek 2012-02-08 11:48   
mietek - Profil mietek
A mi się wydaje, że na przykład połączenie Warszawa - Burgas to połączenie czarter-mix; ceny wysoki, bo większość miejsc zgarneły już biura podróży.
spotter10 2012-02-08 08:53   
spotter10 - Profil spotter10
U tego typu lini nie występuje charter-mix. Prędzej są to kierunki typowo sezonowo-turystyczne.
4tech 2012-02-07 23:01   
4tech - Profil 4tech
rejsy na wyspy greckie wyglądają raczej na typowy sezonowy czarter-mix.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy