Przyczyny katastrofy w Toronto

Przyczyny katastrofy w Toronto Prawdopodobną przyczyną katastrofy Airbusa A340 francuskich linii lotniczych Air France (lot AF 358 z Paryża do Toronto), o której informowaliśmy przedwczoraj na łamach portalu, było zbyt długie lądowanie – poinformowali dziś specjaliści kanadyjskiej Izby ds. Bezpieczeństwa Transportu. Specjaliści dodali jednocześnie, że jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o...
05/08/2005 17:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_aga 2005-08-16 17:21   
gosc_aga - Profil gosc_aga
to jest naprawdę przykre i smutne
templar 2005-08-13 23:34   
templar - Profil templar
zofia, biala owieczko o wysokim wszkaźniku niewinności, jesteś niepoprawna politycznie!! wszyscy wiemy, że monitor komputera zupelnie nie nadaje się na lusterko :-) i nikt się na ciebie nie rzuca jak wilk, już raczej jak wściekla wilczyca!!
zosia 2005-08-13 20:10   
zosia - Profil zosia
W moim przypadku to obowiazuje cos innego,ale tez wojna.Jak tylko sie pokaze na pasazer.com i skomentuje jakas informacje to rzucaja sie lokalni eksperci na mnie jak wilki na biala, niewinna owieczke....straszne to,naprawde straszne....
humbak 2005-08-13 18:25   
humbak - Profil humbak
Boszsz.. Wystarczylo nie byc obecnym na pasazer.com, bo czlowiek lecial przez pol swiata (nota bede nie jest to offtopic, bo lecialem z ... Toronto!), a na portalu iscie wojna sie zrobila! Proponuje spisac wszystkie owe uwagi, ktore sie tutaj pojawiaja a propos katastrofy w Toronto (nota bene juz jest tam wszystko posprzatane, ale ludzie pokazuja sobie samoloty Air France stojace przy kolnierzach...) i wyslac do komisji badajacej przyczyny katastrofy. Biorac pod uwage donioslosc wnioskow i aktualnosc w zwazku z ostatnia ustawa w Kanadzie, to komisja powinna piszczec z zachwytu i klaskac posladkami z rozkoszy!
zosia 2005-08-13 17:50   
zosia - Profil zosia
A skad wy w sumie wytrzasneliscie ta historie z "homofobia"? Zaczynam podejrzewac,ze 80% meskiej populacji na pasazer.com to hysteryczne cioty, ktore uzywaja ekranu na swoim komputerku jako lusterka przy pudrowaniu nosa!No i wszystkie chca wygladac jak na rysunku z reklamy Germanwings.com:-) Z tabliczka Bilety od 19€ :-)
templar 2005-08-13 17:18   
templar - Profil templar
protestuję przeciwko zjawisku homofobii, zwlaszcza na zobacz link przeciez tu co najmniej 80% meskiej populacji jest orientacji uznawanej powszechnie za odmienną!! zosia, jak możesz!!
zosia 2005-08-12 22:09   
zosia - Profil zosia
Czuje ze sie przytule do Magnusa i dyskretnie dam jemu do zrozumienia,ze oczekuje "przyjemnych okolicznosci"....spij spokojnie Chris!
zosia 2005-08-12 22:05   
zosia - Profil zosia
Nie moge zasnac...ta dotad nie wyjasniona katastrofa w Toronto spedza mi sen z oczat....dowiedzieliscie sie cos konkretnego,drodzy forumowicze? Oj co ja tam widze...marqoos_pl zarzuca mi homofobie...z powodu tych obcasikow? Polska sie zmienila,ludzie sa wrazliwi...lepiej bylo za Wojtka czy Edzia...chlop byl chlopem,a baba baba! dobranoc!
marqoos_pl 2005-08-10 13:50   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zosia, Ty jesteś po prostu nawiedzona... Wścibska... I do tego homofob...
chris 2005-08-10 13:09   
chris - Profil chris
To juz nie twoja sprawa i nie kontunuuj bo to nie na temat.
zosia 2005-08-10 13:04   
zosia - Profil zosia
W jakich innych "przyjemniejszych okolicznosciach",Chris? Aj aj ja ja... nie wiedzialam,ze na pasazer.com jest dozwolona reklama tego typu...Chris-Ogier:-) czy to tez podyskutujemy za 6 miesiecy?????
chris 2005-08-10 13:00   
chris - Profil chris
To wlasnie napisalem ale ty wolisz robic 'osobiste' wycieczki w tym watku ... musze chyba jakos alergicznie na ciebie dzialac skoro po raz n-ty pietnujesz moja wypowiedz.
No ale w sumie sukces ... Zosia w koncu zrozumiala co to znaczy 6 miesiecy ... ciekawe czy wytrzyma tyle hehe
PS
O policzki moje sie nie martw. Czerwone moga byc jedynie w duzo przyjemnejszych okolicznosciach
zosia 2005-08-10 12:50   
zosia - Profil zosia
A ja pisze o twoim poscie z data "chris 2005-08-06 12:56" No,nie ma sensu przeciagac tej dyskusji,ktora do niczego innego nie prowadzi oprocz czerwonych wypiekow na policzkach Chrisa. Powrocmy do tematu za 6 miesiecy,ok?
chris 2005-08-10 12:41   
chris - Profil chris
Wow ! . To Ty masz wyobraznie Zosia ? Nie wydaje mi sie ...
Oswiec mnie jakie to pytanie o ktorym piszesz zadalas w ostatnim poscie. Dla ulatwienia mam na mysli post z godziny 11:59 . Ja tam widze jedynie niczym nieuzasadniony atak na moja osobe ...
zosia 2005-08-10 12:37   
zosia - Profil zosia
Az mi rece opadly: AWANTURNIK! Czy juz nie wolno na tej stronie zadac zadnego pytania bez ryzykowania twoich atakow histerycznych,Chris? Nie moge sobie wyobrazic ciebie jako pilota:-) z tym humorkiem..... he he he
Nie dziw,ze piszesz ze "99% wypadkow lotniczych zalezy od czlowieka". W twoim przypaku pozwole sobie stwierdzic "100% wypadkow lotniczych zalezy od czlowieka!"
chris 2005-08-10 12:32   
chris - Profil chris
To ty masz problem z pamiecia i to nie tylko ! Mylisz raport komisji z prowadzona na tym kaciku dyskusja i rozwazaniami. Mam wrazenie ze bardzo chcesz nam zabronic rozmawiac na tej liscie o wszystkim o czym masz inne zdanie lub jesli cos ci sie nie podoba A tak sie sklada ze zlosliwej Zosi nie podoba sie w zasadzie wszystko i wszyscy. Na kazda wypowiedz ma swoja kontrwypowiedz i wyraznie jej o to chodzi i ja to bawi ze z tej listy robi smietnik !
Moj jezyk jest adekwatny do twoich wypowiedzi. Innymi slowami niespodziewaj sie ze ktos tu bedzie cie glaskal jak takie brednie wypisujesz, ja w kazdym badz razie nie zamierzam.
zosia 2005-08-10 11:59   
zosia - Profil zosia
6 miesiecy???? Samolot sie jeszcze nie rozbil i zapalil a ty juz wiedziales co bylo przyczyna katastrofy,Chris!!! Pamiec widac krotka. Zlosliwy jezyk zas dlugi.....
chris 2005-08-10 09:13   
chris - Profil chris
Myslalem ze taki 'swiatowiec' jako Zosia wie ze raport komisji bedzie najwczesniej za jakies 6 miesiecy ...
Dlatego watek przycichl. Pozatym chyba nikt nie ma ochoty prowadzic takiej nacechowanej agresja z twojej strony dyskusji typu ja wiem lepiej a ty jestes palant ...
zosia 2005-08-10 08:38   
zosia - Profil zosia
Czy wiecie cos na temat przyczyn tej katastrofy? W dniu tego wypadku, jeszcze na kilka metrow przed koncem pasa ladowania wiedzieliscie,ze "jestem pewien ze zawinili francuscy piloci", "tez stawiam na pilota!!!", no i oczywiscie Ekspert Nummer 1 i Jego "NA 99 % wina czlowieka , a nie maszyny". No i sprawa ucichla:-)
zosia 2005-08-08 09:45   
zosia - Profil zosia
Kochani forumowicze! sztorm w szklance wody z powodu tych obcasikow! nie mam nic przeciwko gejom:-) Pytam Pana Boga: co mnie podkusilo napisac o tych obcasikach na pokladzie Air France? Wszyscy spekuluja wiec pomyslalam ze i ja tez....buziak zza Baltyku!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy