Warszawa: Strajk służb mundurowych

Warszawa: Strajk służb mundurowych Jutro (10.1) w godzinach popołudniowych na lotnisku Chopina w Warszawie odbędzie się protest służb mundurowych. Przyjmie on formę strajku włoskiego, oznaczającego wykonywanie czynności w sposób bardzo drobiazgowy.- Strażnicy graniczni będą protestować przeciwko rządowym planom dotyczącym ich pensji. Twierdzą bowiem, że rząd chce im dać zbyt niskie podwyżki - donosi...
09/01/2012 10:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_0958f 2012-01-09 17:15   
gosc_0958f - Profil gosc_0958f
przecież i tak ich obowiązki zaraz przejmuje SOL
piterius 2012-01-09 15:20   
piterius - Profil piterius
Zaraz, halo??? przecież ten włoski strajk trwa nieprzerwanie od kilku lat - to o co tu chodzi? Zwolnić wszystkich, natychmiast! Mnie nikt nie dał podwyżki, czy to powód, żeby odgrywać się na ludziach, dzięki którym mam zajęcie??? Co za paranoja, przenieście się, szanowna służbo, do Grecji - tam na takich czekają. Na szczęście ich dni na Okęciu i tak są policzone....
gosc_df1bc 2012-01-09 13:56   
gosc_df1bc - Profil gosc_df1bc
Pamiętam jak kiedyś przechodząc odprawę na Okęciu Pani Strażnik znalazła w moim bagażu wyciśniętą w 2/3 tubkę pasty do zębów. Oczywiście zabrała mi tą pastę z głosem pouczenia, że powinienem znać przepisy. Zapobiegła Pani aktowi terrorystycznemu, bo przecież mogłem wysmarować wszystkie klamki w samolocie! Tak, należy im się podwyżka:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy