Kingfisher dołączy do oneworld

Kingfisher dołączy do oneworld Linie Kingfisher Airlines 10 lutego 2012 roku wstąpią do sojuszu lotniczego oneworld. Nowy sojusznik to jeden z głównych przewoźników Indii.Będzie to również pierwsza linia lotnicza z Indii, która wstąpi do sojuszu lotniczego i pierwsza z trzech, które planują wstąpić do oneworld. Jest to największa ekspansja oneworld w ciągu ostatnich pięciu lat. W 2012 roku do...
20/12/2011 13:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
b747400er 2011-12-20 22:17   
b747400er - Profil b747400er
Nigdy nie lecialem, ale czytalem i slyszalem kiedys, ze to podobno bardzo dobra linia, ale problemy maja. Jak podaje dzisiejsze FT, nie odprowadzali podatku pracownikom.
zobacz link
gosc_b07ed 2011-12-20 19:57   
gosc_b07ed - Profil gosc_b07ed
Na trasach międzynarodowych się trzymają, domestiki DRAMAT! Czasy 5* już minęły(byli super).Większość lotów to
KF RED na poziomie prawie LCC.W listopadzie na 6 lotów,2 cncl,2 del,burdel i kilkanaście zmian godzin przez 2 miesiące.
Żal fajnej linii,może się wygrzebią ale póki co,zachowałbym ostrożność!Obawę budzą doniesienia o braku kasy na serwis maszyn,paliwa za mojej bytności w Indiach odmówiono im kilka X, mieli długi.Loty odwołane,awantury(Bangalore),nie wygląda to dobrze.Air India lepsza niż kiedyś(ciągną do starego standardu KF!),JET ok,LCC też.
Ciekaw jestem co z tego członkostwa w
OW wyjdzie.
marqoos_pl 2011-12-20 15:38   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
@solokhumbu - lece za nieco ponad miesiac, ale DEL-KTM bede mial ze Spicejet. Tym razem Kingfisher mial duzo wyzsza cene, wiec sobie go odpuscilem. Ale tym podwojnym deserem mnie przekonales. Kolejnym razem sprobuje po Indiach wiecej Kingfisherem sobie polatac.
solokhumbu 2011-12-20 15:35   
solokhumbu - Profil solokhumbu
marqoos_pl: potwierdzam bardzo dobrą opinię o Kingsisherze!! Leciałem z nimi tylko raz, ale za to 3 tyg temu, KTM-DEL, super serwis, podwójny deser ;), a piwo - prawie do oporu - w cenie :) Gdyby ktoś miał plany zawitac w Himalaje, wybór tej linii to dobry wybór!
nederland 2011-12-20 15:05   
nederland - Profil nederland
i są na poziomie Singapore i Etihad w SKYtraxie
cani 2011-12-20 14:49   
cani - Profil cani
A ta linia jeszcze żyje? Ja myślałem, że ona już ledwo zipie :-O Poza tym, jak to ładnie w tym OneWorld mająwszystko wyliczone. Dokładnie 800 miast i dokładnie 150 krajów, pięknie :-)
marqoos_pl 2011-12-20 14:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Kingfisher ma bardzo dobra opinie wsrod pasazerow. Na trasach miedzynarodowych moga byc nieco drozsi od konkurencji, ale podobno warto. Ich program lojalnosciowy jest calkiem dobry i w Indiach sa obecni "wszedzie" (sklepy, wypozyczalnie, hotele itd.) Dodatkowo maja mocno rozbudowana siatke polaczen wewnetrznych, co zwieksza ich konkurencyjnosc. Niestety, co jakis czas pojawiaja sie jakies spekulacje o problemach finansowych itd. Mozliwe, ze sa to tylko plotki i nic nie znacza (pewno nie, skoro BA zdecydowal sie na nich poreczyc). Ostatnio jednak sporo tras bylo zawieszonych lub zredukowanych, a tlumaczone to bylo wymiana floty oraz koniecznoscia usystematyzowania siatki polaczen (zlikwidowanie nierentownych i niedotowanych tras). Tak czy inaczej - bardzo dobrze, ze wspolpraca Kingfisher z oneworld sie rozwija, bo to bedzie znaczylo duzo wiecej mozliwosci dla pasazerow podrozujacych glownie z Europy do Indii.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy