Rezygnacja z Berlina?

Rezygnacja z Berlina? Półtora miesiąca temu (09.06) linie lotnicze Germanwings ogłosiły loty na nowej trasie z Warszawy do Berlina. Jak się okazuje, obecnie nie ma już możliwości zakupu biletu na tą trasę, a dodatkowo z mapy tras na stronie przewoźnika zniknęło w/w połączenie. Wygląda to na cichą kapitulację. Paweł Cybulak
27/07/2005 18:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
zosia 2005-07-28 20:56   
zosia - Profil zosia
Ten Berlin to mi przypomina wrzesien 1939...ktos sie musi poddac:-)
zosia 2005-07-28 20:56   
zosia - Profil zosia
Nastepny,ktory pisze z bledem moje imie:-) "Zofia" a nie "Zofja"!!!! Co jest dzisiaj z wami chlopcy? Potrzebujecie kobity albo chlopa na noc! Cos niesamowitego....co sie dzieje w tej starej Ojczyznie.........jak tylko czlowiek przekroczy granice to od razu powstaje szum i nieporozumienia:-)
templar 2005-07-28 20:51   
templar - Profil templar
Zofja, ja ciebie do porzadku przywoluje. jak cie zabanuje moderator to nastanie nuda wiec bardzo cie prosze, dla dobra nas wszystkich, opanuj sie!! czerwien bywa podniecajaca ale zaloz bielizne i juz cicho :-)
zosia 2005-07-28 20:41   
zosia - Profil zosia
Podejrzewam,ze i to przezyje:-) nie rozumie tylko dlaczego komentarz Maxxa "Ciekawe przeżycie, jak w drodze do toalety w brytyjskim samolocie lecącym z Niemiec nad Pirenejami mijasz otwartą Angorę, Wyborczą i Wprost..." przeszedl bez komentarza.Poza tym nazywa sie to "Szanowna Zosiu" a nie "Szanowna Zosi".Z reka na sercu:az mi majtki z pupki spadly kiedy przeczytalam tekst napisany czerwonym olowkiem:-)
zosia 2005-07-28 20:00   
zosia - Profil zosia
Przepraszam za pytanie:ale co sie dzieje w drodze do ******** w brytyjskim samolocie lecacym z Niemiec nad Pirenejami,Maxx? Pokazujesz *****?Bezwzgledu na to co pokazujesz to mam wrazenie,ze nic co na mnie moze zaimponowac:-) Komentarz moderatora: Szanowna Zosi, miarka się przebrała, wytrzymałość skończyła . TO JEST OSTATNIE OSTRZEŻENIE. Jeszcze jedno przekroczenie zasad dobrego smaku i zostaniesz zabanowana.
gosc_Maxx 2005-07-28 19:24   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
stenus: Napisali mi, że z przyczyn operacyjnych, nie technicznych ;) AirBerlin niech się chowa, oni zajmują się tylko wożeniem Niemców na wakacje.
Przy okazji: Każde dziecko wie, że biznes się musi rozkręcić i trzeba dać mu na to czas.
Poczekajcie trochę, jak różne Easyjety zaczną porządniej czytać raporty nt. rezerwacji. Spotykam masę Polaków latających z Niemiec i UK do Włoch i Hiszpanii. Ciekawe przeżycie, jak w drodze do toalety w brytyjskim samolocie lecącym z Niemiec nad Pirenejami mijasz otwartą Angorę, Wyborczą i Wprost... Tylko czekać, aż linie pójdą po rozum do głowy i zaczną zauważać, że Polaków jest naprawdę 40 milionów, z tego 90% poza obszarem rażenia Okęcia. Ryan już zdaje się zaczął liczyć, nowy dyrektor Easyjeta też chyba umie. Będzie fajnie ;)
humbak 2005-07-28 18:46   
humbak - Profil humbak
Tlumaczenie godne standardowego tlumaczenia linii, dlaczego lot jest opozniony - " z przyczyn technicznych", choc tak naprawde to wlasnie wozek z cargo uderzyl w skrzydlo i skrzydlo ma dziurke...
Air Berlin mialo zapelnienie na trasie WAW-TXL, podobnie mialoby zaplenienie Germanwings. No ale coz.. widocznie maja "inna polityke". Tylko po co zachecaja ludzi. A ja juz planowalem polatac sobie tanio do kumpla w Berlinie, a tutaj dupa...
gosc_Maxx 2005-07-28 16:03   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Należy zaapelować do prezesa Machczyńskiego, żeby mocniej walczył o Easy w GDN...

A tak owszem, próbowała mikrolinia Denim do TXL - z takimi cenami i rozkładem, że od razu było wiadomo, że nie przejdzie. Musi być wylot rano, tak jak leci Wizz do DTM. Wizz ma coraz lepsze zapełnienie i coraz więcej osób leci z przesiadką na Easa w Dortmundzie.

AirBerlin olał Warszawę w bardzo kiepski sposób, sam padłem ich ofiarą. Przynajmniej nie było problemu ze zwrotem kasy.
raf 2005-07-28 14:03   
raf - Profil raf
gdyby esy otworzyl to polaczenie to by sie utrzymalo,ale germanwings ludzie nie znaja+slaba kampania reklamowa. brakuje np polaczenia z gdanskado berlina.moze sie kiedy doczekam:)
fryzol1a 2005-07-28 13:56   
fryzol1a - Profil fryzol1a
Wiedzialem ze rezygnacja z Berlina.
Rok temu byl polaczenie Z Warszawie do berlinie linie AirBerlin i tez rezygnal.
Bo byl malo zainteresowanie.
gosc_Kamil 2005-07-28 13:53   
gosc_Kamil - Profil gosc_Kamil
Wiedzialem ze rezygnacja z Berlina.
Rok temu byl polaczenie Z Warszawie do berlinie linie AirBerlin i tez rezygnal.
Bo byl malo zainteresowanie.
marqoos_pl 2005-07-28 13:41   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
EasyJet z Krakowa prawie zawsze lata pełny do Berlina... Ostatnio leciałem z Berlina we wtorek i 100% miejsc było zajętych... Albo Warszawa nie jest rynkiem na połączenia do Berlina, albo ceny za duże, albo po prostu kampania reklamowa beznadziejna...
aguirre 2005-07-28 12:25   
aguirre - Profil aguirre
Szkoda i głupie tłumaczenie. Do planowanego rozpoczęcia lotów jeszcze 3 miesiące i kilka dni, a oni już zrezygnowali z powodu małego zainteresowania. Teraz to luldzie szukają przelotów na lato a nie na zimę.
Natomiast żenujący jest sposób usunięcia połączenia - tu widzę nawet wyższość LOTu, który najpierw szeroko otrąbił rejsy do Delhi, a potem przynajmniej oficjalnie ogłosił wycofanie.
gosc_777 2005-07-28 08:36   
gosc_777 - Profil gosc_777
A EasyJet radzi sobie bardzo dobrze na tej trasie tyle ze z Krakowa.Lataja codziennie A319.

Co do GW to mozna kupic tanie bilety ale trzeba dobrze poszukac np za 1 Euro z oplatami w jedna stone.
gosc_Maxx 2005-07-28 00:14   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Gdyby miał GDN - Berlin-Schoenefeld rano i wieczorem to bym latal. Niestety nie mam. Lufa do FRA i MUC lata z kompletami, SAS do CPH tez, po 2-5 lotów dziennie. Ale Berlina nie można, bo nie.
gosc_szczu 2005-07-27 21:30   
gosc_szczu - Profil gosc_szczu
kolejne polaczenie do Wawy, ktore nie wypalilo. Po Air berlin, Niki, Maersk i innych znika jedno polaczenie Germana do Wawy. Az dziwne ze tyle linii sie tam pcha po tylu porazkach
zosia 2005-07-27 21:05   
zosia - Profil zosia
A to wszystko w najlepszym stylu a´la eksperci-amatorzy latajacy palcem po mapie na zobacz link a ja tam chce polaczenie z Rzeszowa do Cork bo mam tam kolezanke z czasow podstawowki:-) I kolejny przyklad na to, ze te tanie linie lotnicze nie sa specjalnie powazne.
gosc_Adam 2005-07-27 19:47   
gosc_Adam - Profil gosc_Adam
Kolejna firma zbyt liczyła na chojność Polaków.
Alw ceny na swojej stronie ustawili tak, że za cholerę nie opłacało się z nimi lecieć.
Generalnie niskie ceny w Grmanwings- to bujda. Nigdy z nich nie skorzystam !!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy