Lufthansa: Z Krakowa do Dusseldorfu

Lufthansa: Z Krakowa do Dusseldorfu Lufthansa wiosną 2012 roku uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Düsseldorfu. Będzie to trzecie niemieckie miasto w krakowskiej ofercie przewoźnika. Do Düsseldorfu polecimy sześć razy w tygodniu, a pierwszy rejs zaplanowano na 25 marca 2012 roku. Połączenie obsługiwać będą odrzutowe samoloty Bombardier CRJ-700 i CRJ-900.- Potwierdzamy otwarcie połączenia. Rejsy są już...
25/11/2011 20:20   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-11-29 10:05   
humbak - Profil humbak
madeju: Humbak jest raczej szalenie trudny do obrażenia, zatem się nie ograniczaj. Zaś debilne powtarzanie jednej mantry już godne obrażenia jest. Choć w sumie są pewne wiary, które nic nie biorą na rozum...
gosc_b01e6 2011-11-28 14:27   
gosc_b01e6 - Profil gosc_b01e6
to sa komentarze o rejsach dusseldorf-krakow czy dyskusja ktora baba, ktorej babie przygada bardziej?
4tech 2011-11-28 01:53   
4tech - Profil 4tech
kamyk, chodzi o to że nie ma kontroli paszportowej w UK jeżeli przylatujesz z IE natomiast z każdego inne miejsca na świecie to takową kontrolę przechodzisz ( oprócz lotów krajowych i z NI oczywiście):) z tym że masz podział na EU i inni:)
kamyk 2011-11-28 01:30   
kamyk - Profil kamyk
czytałem ale temat się panom tak zakręcił że niedoczytałem ::)
michalb 2011-11-28 01:20   
michalb - Profil michalb
kamyk przeczytałeś dokładnie ?nie ma kontroli na lotach Irlandia -UK
kamyk 2011-11-28 01:10   
kamyk - Profil kamyk
Co do kontroli w UK, nie wiem jak to jest ale na Luton zawsze kontrolują, nie mogę sobie od tak wyjść jak na lotniskach w UE, wyjaśni to ktoś bo trochę zgłupiałem, w ciągu ostatnich 3 lat lądowałem na Luton chyba 8 razy i zawsze była kontrola. A wy piszecie że nie powinno być. Z drugiej strony nie wymagają paszportu, wystarczy dowód, pogubiłem się w tym, niech ktos to wyjaśni :)
4tech 2011-11-27 22:47   
4tech - Profil 4tech
A madej... zabrał zabawki;)
gosc_6f4f0 2011-11-27 20:21   
gosc_6f4f0 - Profil gosc_6f4f0
dodam jeszcze, ze takim "malym lotniskiem", ktore z sasiadujacych bramek odprawia Schengen i non-Schengen (budki kontroli sa przy gejtach) jest VIE. Madeja nie skomentuje bo inni to juz zrobili :]
andrzejtoulon 2011-11-27 16:56   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Jak powiedaja francuzi "Le ridicule ne tue pas" czyli "śmieszność nie zabija"
marecki 2011-11-27 16:33   
marecki - Profil marecki
@madej: nie lubie komentować niczego ad personam, ale Twoje posty to zwyczajnie wymuszają: albo pajacujesz tutaj na forum, albo masz fatalnie małe doświadczenie w podrożowaniu, bo inaczej Twoich postów sensownie wyjaśnić się nie da. Kropka.
4tech 2011-11-27 14:54   
4tech - Profil 4tech
madeju, nie napisałeś o kontroli paszportowej przylatujacych z IE? Pozwolisz że aż z miła chęcia wkleję Twój post który był odpowiedzia na post goscia_139ad: [...]gosc_139ad napisał wczoraj o 19:44
w UK pasazerowie z IE nie przechodza kontroli [...] odpowiedź kolegi Madeja 14 minut później : madej napisał wczoraj o 19:58
gosc: przylatujący przechodzą, wylatujący nie.[...] To jak Madeju, napisałeś czy nie o tym że jest kontrola paszportowa przylatujacych z IE?
madej 2011-11-27 14:29   
madej - Profil madej
to znowu będę złośliwy i odpisze gościowi_4e20d skoro WAW to pomyłka to czym jest KRK ze swoim kioskiem z lat 90, bez rękawów, ciasnym terminalem? bo jak na miasto tak atrakcyjne pod względem turystycznym jak KRK to jego lotnisko w balicach to jedna wielka pomyłka.
michalb 2011-11-27 13:54   
michalb - Profil michalb
madaju :"każdy pasażer przylatujący do UK przechodzi kontrolę paszportową niezaleznie czy z UE czy spoza UE." wyraźnie napisałeś każdy
michalb 2011-11-27 13:52   
michalb - Profil michalb
madeju zaplątałeś się we własne sieci ;-) ,pisałeś o tym wczoraj o 20:45
gosc_4e20d 2011-11-27 13:51   
gosc_4e20d - Profil gosc_4e20d
@madej, to że @humbak złośliwie Tobie przygadał to jedno, drugie to to że nie potrafisz podjąć merytorycznej dyskusji z innymi. Jak ten "koń z klapami na oczach" upierasz się przy swoim mimo że pozostali uczestnicy dyskusji podaja mnóstwo przykładów na funkcjonwanie lotnisk w UE obalajacych Twoja teze. Ani FRA, CDG, AMS czy LHR nie sa wyrocznia w tym temacie a już WAW to jakaś pomyłka. W Europie masz tysiace lotnisk które funkcjonuja zgoła inaczej niż Twoje "przykładowe" trzy porty.Wyobraź sobie że w podawanym przez Ciebie AMS dochodzi do mieszania sie pax non schengen z schengen w strefie ogólnodostępnej. Rozdział następuje dopiero przy konkretnej bramce. Sa też przypadki gdy hala odlotów na jednym z pirsów bywa przedzielona taśma i z jednej strony byly odloty non a z drugiej strony taśmy były schengen. Mało tego wchodziło się tym samym wejściem do hali podzielonym na pół. Wiesz o tym że przylatujac do DUB z UK w zależności od humoru zielonowyspowców albo jest albo nie ma kontroli paszportowej? Po długim spacerku z Ryanowskiego terminala mijasz pusty "warzywniak" i wchodzisz na odbiór bagaźu. W PMI jak juz ktoś napisał wszystko dokładnie się miesza schengen z non schengen przyloty z odlotami. Mało tego, w sierpniu gdy wyladowałem lotem z UK nawet nie było kontroli paszportowej, mimo że hiszpanie siedzieli sobie w kiosku to bramki były otwarte;)Na Sycylii potrafia odprawiac obok siebie samoloty non, schengen i krajówki! Zdejmij te klapki z oczu, polataj na inne lotniska niz te 3 czy 4 a wtedy może zrozumiesz o czym ludzie pisza. Owszem duże lotniska maja mozliwość takiej organizacji aby rozdzielić pasażerów non i schengen i tu się zgodzę z Toba.
madej 2011-11-27 13:43   
madej - Profil madej
michalb: a gdzie ja pisalem o przylocie na LHR z IE, pisałem o przylocie z innych krajów UE, gdzie w wielkiej brytanii ruch pasażerski dzieli się glownie na UE and others. Obywatele z krajów UE ( z wyłączeniem IE ) przechodzą kontrolę paszportową, ktora jest tylko formalnością ale ją przechodzą.
michalb 2011-11-27 13:22   
michalb - Profil michalb
madej zlituj się i przestań wypisywać głupoty , za dużo oglądasz filmów lotniczych ...na LHR nie masz żadnej kontroli ja przylatujesz z IE
madej 2011-11-27 12:27   
madej - Profil madej
do humbaka można mieć tylko jedno slowo, brak słów, napisałbym Ci coś dużo mocniej i dosadniej ale nie będę tego robił, bo jeszcze okaże, że przez nieuwagę znieważę czy obrażę tak zacnego podróżnika i globtroterra jakim jest humbak. Tak więc lepiej wróć do studiowania taryf gdzie to można się wybrać na zlot:).
rafalpd 2011-11-27 10:55   
rafalpd - Profil rafalpd
NB w SXF czy ALC tez sa takie "budki"
humbak 2011-11-27 02:16   
humbak - Profil humbak
andrzejtoulonie: E tam. Przyjdzie madej i napisze, że Nicea to ma marne, podrzędne i nieistotne lotnisko. :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy