Lufthansa zwiększy obecność w Berlinie

Lufthansa zwiększy obecność w Berlinie Zbazowanie 15 Airbusów z rodziny A320, znaczący rozwój siatki połączeń oraz inwestycje przekraczające 60 mln euro - tak w skrócie Lufthansa chce umocnić swoją obecność na nowym lotnisku w stolicy Niemiec. - Otwarcie nowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg "Willy Brandt" Airport w czerwcu 2012 roku oznacza nową dynamikę wzrostu i otwiera dodatkowe możliwości rozwoju rynku...
09/11/2011 17:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2011-11-15 01:04   
4tech - Profil 4tech
Nederland, no no tryskasz humorem:p a kubuś222 jest z Torunia a nie Bydgoszczy ktora jest RULEZ bardziej niż pykajace się w łby matołki-koziołki;) lol...
nederland 2011-11-15 01:01   
nederland - Profil nederland
Komentarz moderatora: nederland, proszę trzymać się tematu wątku i zakończyć personalne wycieczki w stosunku do innych użytkowników forum.
nederland 2011-11-15 00:58   
nederland - Profil nederland
**** Komentarz moderatora: post nie na temat wątku.
nederland 2011-11-15 00:58   
nederland - Profil nederland
* Komentarz moderatora: Post nie na temat wątku.
gosc_efb9b 2011-11-15 00:52   
gosc_efb9b - Profil gosc_efb9b
Moze upadek LOT nie jest tak przesadzony, ale niezaleznie od tego lotnisko BER bedzie mialo bardzo duzo paxow z Polski.
Co do kolegi nederland to niech przestanie tu pajacowac i pisac troche na tematy...
usuniety 2011-11-15 00:39   
usuniety - Profil usuniety
Chyba zgasiliście Nederland-a.
usuniety 2011-11-15 00:32   
usuniety - Profil usuniety
Chodzi o to, ze os. mieszkające w Polsce najczesciej decydują się na wylot z WAW, a po upadku LOT-u tak nie będzie, gdyż będą jeździli z Warszawy do np. POZnania i wtedy stamtąd samolotem do Pragi lub Frankfurtu, a potem do celu.
gosc_817f9 2011-11-14 23:29   
gosc_817f9 - Profil gosc_817f9
oczywiscie zalezy gdzie kto mieszka. ze szczecina tez bym latal z berlina i to od dawna, ale chyba nie myslisz, ze z warszawy bede dymac do berlina, zeby stamtad poleciec?
orro 2011-11-14 14:39   
orro - Profil orro
Zresztą była tu już podobna dyskusja
zobacz link
orro 2011-11-14 14:23   
orro - Profil orro
Kuba222, ewentualny upadek Lotu, do którego wierzę, że nie dojdzie, nie znaczy, że samoloty przestaną latać z Waw, Poz, Ktw i tak dalej.
Rynek nie znosi próżni. Ktoś by zamiast Lotu wszedł.
Wg mnie bardziej prawdopodobne jest wykupienie Lotu przez taką Lufę dajmy na to. Ale jestem pewien, że marka LOT i tak wtedy zostanie. Też mam link dla CIebie:

zobacz link
usuniety 2011-11-14 14:14   
usuniety - Profil usuniety
Orro: moje zdanie na tem temat jest takie, że air berlin i lufthansa nie odbiorą pasazerów Polski do czasu gdy LOT nie upadnie, bo wtedy bez narodowego przewoźnika ludzie przerzucili by się do Berlina i Pragi. A zdaje mi sie, ze lot jest w tym momencie zdany na klęske. Zresztą przeczytaj sobie artykuł-link.
zobacz link
4tech 2011-11-14 14:03   
4tech - Profil 4tech
każdy kiedyś pojawił się na tym forum;) ważne aby " nie skakać sobie do oczu" a komentarze nie powinny łamać zasad i regulaminu forum;)
kamyk 2011-11-14 13:15   
kamyk - Profil kamyk
nederland@ problem to masz ty, pojawiłeś się na tym forum nie wiadomo skąd, wypisujesz bzdury prawie pod każdym postem, merytorycznie jesteś słaby, i niesamowicie przemądrzały. Lubie tu zagadać żeby poczytać opinie osób które coś wiedzą i na czymś się znają, a prawie pod każdym postem muszę czytać twoje ''pajacowanie''. Może moderator zrobi coś w tym wreszcie, na paru innych forach wyleciał byś już hukiem, i podejrzewam że to powód dla którego tutaj jesteś.
orro 2011-11-14 12:53   
orro - Profil orro
nederland nie interesuje mnie, że mnie nie znasz. I że wg ciebie mało tu znaczę. to nie odbiera mi prawa wyrażania opinii. i będę cytował kogo i kiedy będzie mi pasowało.
zresztą, pewnie wypisujesz brednie pod wpływem...
gosc_20346 2011-11-14 09:57   
gosc_20346 - Profil gosc_20346
Bardzo fachowe i merytoryczne tematy tu sa poruszane. Sledzac ten portal od jakiegos czasu to pod wzgledem tematu "lotnictwo" taki kolega "nederland" to juz ekspert i ma zawsze wiele do powiedzenia...nie na temat.
nederland 2011-11-14 09:06   
nederland - Profil nederland
ciotki? kolejny z problemem?
kamyk 2011-11-14 03:43   
kamyk - Profil kamyk
oho ciotki się biją torebkami - przynajmniej jest śmiesznie :D
nederland 2011-11-14 02:02   
nederland - Profil nederland
orro nie znam Cię i chyba mało tu znaczysz, ale widze, że nie znasz towarzystwa, więc może bez cytowania? na lepiej Ci wyjdzie, aha i unikaj humbaka, jest gorszy ode mnie. Komentarz moderatora: Nederland pierwsze upomnienie, że może czas najwyższy nieco przyhamować i bez jakiś wycieczek prywatnych typu mało znaczysz...! Na każdym forum użytkownicy cytują swoje wypowiedzi i nie ma z tym żadnego problemu.
orro 2011-11-14 00:58   
orro - Profil orro
nederland,
też wyrażałeś eksperckie opinie m.in. o jedynie słusznych destynacjach lotu "LOT powinien latać przede wszystkim do Katmandu, do Lagos, Montevideo oraz do Soczi. Inne destynacje odpadają ...".

Kuba222, może, zamiast pisać cokolwiek, wyrazisz własne zdanie. W końcu po to jest forum.
Czas pokaże, kto miał rację, a kto się mylił.
nederland 2011-11-13 12:59   
nederland - Profil nederland
zazdrość oszołomie przemawia przez palce twe. oszłomek nie obrażaj tylko się
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy