Chaos po zamknięciu lotniska

Chaos po zamknięciu lotniska Po awaryjnym lądowaniu Boeinga 767 LOT-u na warszawskim lotnisku im. Chopina panuje chaos. Pasażerowie skarżą się na brak informacji. Port lotniczy jest obecnie zamknięty i nie odlatują z niego żadne samoloty.Zamknięcie lotniska było konieczne, gdyż samolot LOT-u, lądujący awaryjnie bez wysuniętego podwozia, zablokował obydwa pasy startowe. Maszyna zatrzymała się tuż za...
01/11/2011 18:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_06299 2011-11-01 23:26   
gosc_06299 - Profil gosc_06299
Samolot z Lizbony TAP wylądował na Krakowskich Balicach!! Sam go widziałem i byłem zdziwiony że on ląduje w KRK!
seep02 2011-11-01 23:01   
seep02 - Profil seep02
ja po takiej sytuacji chciałbym wziąć swój bagaż i pojechać do domu, a nie że policja jeszcze przesłuchuje pasażerów...
czester 2011-11-01 22:21   
czester - Profil czester
Ciekawi mnie, że całkowicie odwołano wszystkie loty do Warszawy. Przecież po zeszłorocznych doświadczeniach można by po prostu przenieść operacje do Łodzi, pasażerów w autobusy i wszystko by śmigało z niewielkimi opóźnieniami. A tak to zostawia się pasażerów na lodzie. Rozwaliło mnie zdanie, mam nadzieję, że to tylko błąd dziennikarski: "samolot TAP z Lizbony zawrócił" - to znaczy że zawrócił do Lizbony? Toż to byłaby głupota, 100 razy bardziej wolałbym wylądować w Gdańsku/Katowicach niż z powrotem w Lizbonie. Komentarz moderatora: Lizbona wylądowała w Krakowie
gosc_6a9b4 2011-11-01 21:55   
gosc_6a9b4 - Profil gosc_6a9b4
Strona Lotniska jest generalnie do szybkiej modernizacji - ustępuję stronom innych lotnisk tej wielkości. Często nie działa (weekendy). Informacjo on-line o lotach słaba, nie podaje np stanu bieżącego (boarding, last call, gate closed, czy taaxing) - nie podaje numerów gatów, itp.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy