Okęcie: Większe pozalotnicze zyski

Okęcie: Większe pozalotnicze zyski Co trzecia zarobiona złotówka przez lotnisko Fryderyka Chopina nie ma nic wspólnego z obsługą samolotów. Pochodzi ona z zysków z tzw. usług pozalotniczych, które z każdym rokiem są coraz większe. W 2010 wyniosły one aż 175 mln złotych, co w porównaniu z sytuacją sprzed pięciu lat stanowi wzrost o ponad 75 proc.Wynajem powierzchni komercyjnych jest najbardziej...
28/10/2011 10:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jjemiolo 2011-10-31 20:26   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Owszem wolny ale bez przesady. A tak nawiasem, skoro pozalotnicze dochody sa takie dobre to zamknac lotnisko i przeflancowac na centrum handlowe? Ciekaw jestem czy wtedy piwo byloby po 16zl? Trzeba zdecydowac co jest jajem a co kura.
gosc_3d1b3 2011-10-28 17:00   
gosc_3d1b3 - Profil gosc_3d1b3
To jest wolny kraj. Jak się Panu nie podobają ceny na lotnisku, to nie musi Pan kupować tu piwa. Przy okazji proponuję zainwestować w kalkulator i sprawdzić ile to jest 4 euro w przeliczeniu na złote.
gosc_cb3de 2011-10-28 13:41   
gosc_cb3de - Profil gosc_cb3de
No tak, oni chcą jak najwięcej zgarnąc z wynajmuj lokali usługowych, żeby sobie zapewnić bufor a później za to płacą wszyscy pasażerowie. Zwykłe piwo kosztuje 16 PLN. Ja rozumiem, że na lotnisku jest drożej niż na mieście, ale... kurcze, w Niemczech średnia cena piwa na Flughafen to 4 eur, zaś na mieście 3-3,5 eur! A u nas 8 PLN. Jak dla mnie lekka przesada.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy