Koniec sporu między PPL a Petrolotem

Koniec sporu między PPL a Petrolotem Zakończył się spór pomiędzy PPL a Petrolotem w kwestii praw do użytkowania bocznicy kolejowej na Lotnisku Chopina w Warszawie. Strony zgodziły się, by dostęp do bocznicy był otwarty. Porozumienie zakłada również, że ruchem kolejowym odbywającym się na bocznicy i umożliwiającym dostawy paliwa dla samolotów będą zarządzały Porty Lotnicze na podstawie regulaminu...
03/10/2011 17:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2011-12-31 22:16   
usuniety - Profil usuniety
wiem jak jest. Wiem dlaczego wchodzi drugi operator. Ale jednak jak LOTOS da niższą cenę od Petrolotu to przepuszczam, żę część przewoźników wybierze Lotos zamiast Petrolotu.
gburian 2011-10-05 23:18   
gburian - Profil gburian
tinek , Lotos i Petrolot Tankuja w GDN , Petrolot i BGS tankuje w KRK i KTW , i nie słyszałem o jakiś fanfarach ze paliwo tam jest tanie.W WAW Bruksela wymusiła obecność kolejnego operatora paliwa , a nie że to PPL tak dba o linie, zapoczątkowałem dyskusje z myślą ze skala ew. obniżek będzie kosmetyczna i nie wpłynie znacząco na atrakcyjność portu i koszty linii lotniczej
usuniety 2011-10-05 20:54   
usuniety - Profil usuniety
Jednak na Okęciu z powodu monopolu były wyższe ceny paliwa, jak wejdzie Lotos Tank to będą konkurowały o klientów cenami tak jak to jest jak na małym obszarze jest dużo stacji to wtedy cena jest niższa niż np. na stacji wokól, której nie ma blisko innej stacji.
gburian 2011-10-04 22:20   
gburian - Profil gburian
niestety , to wcale nie oznacza ze JET-A1 będzie tańsza, ruchy cenowe będą w zakresie samej marży w okresie wejścia nowego dostawcy, nie dotyczą samego paliwa i podatków, czyli tak jak to jest na normalnych stacjach
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy