Wrocław: Rekord operacji lotniczych

Wrocław: Rekord operacji lotniczych Wrzesień był miesiącem o największym  ruchu w historii lotniska we Wrocławiu, a to m.in. dzięki polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Na lotnisku wykonana została rekordowa liczba operacji lotniczych - ponad 1,3 tys. Lotnisko obsłużyło ok. 3 tys. osób o statusie VIP. Rekordowym dniem był 23 września, kiedy wykonanych zostało 115 operacji lotniczych. - To było...
30/09/2011 23:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
nederland 2011-10-03 11:54   
nederland - Profil nederland
raczej nie :P
antypilot 2011-10-03 08:20   
antypilot - Profil antypilot
Zobaczymy jak to wpłynie na ilość pax w we wrzesniu.
andrzejtoulon 2011-10-02 01:29   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Nawet przytrafilo mi sie z takim jednym"Vip-em" leciec 18 do Charleroi , troche to smiesznie wygladalo gdy samochod vip-owski wjechal na plyte lotniska i ten vip wsiadl do Ryanaira z jakas pania ktora go odprowadzala , przed jego wejsciem szef kabiny poprosil stewarda aby zarezerwwal jedno miejsce dla niego akurat sie trafilo ze usiadl kolo mnie bo siedzialem przy wyjsciu bezpieczenstwa a tam najwiecej miejsca na nogi. Jednak po przylocie pan ten juz nie poczul sie jak vip bo musial cierpliwie czekac aby sie przepchac w tlumie i nikt na niego nie czekal (przynajmniej na plycie lotniska) :) Troche to komicznie wygladalo a tak swoja droga to nie mam zielonego pojecia kto to byl :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy