Kto zainteresowany Bydgoszczą?

Kto zainteresowany Bydgoszczą? Dzisiaj (30.09) minął termin składania ofert w przetargu na promocję regionu czyli w rzeczywistości na obsługę połączeń z Bydgoszczy. Samorząd otrzymał tylko jedną ofertę. Zainteresowany "promocją" jest tylko irlandzki Ryanair.  Władze samorządowe liczyły na zainteresowanie ofertą węgierskiego Wizz Aira. Jednak ten do przetargu nie przystąpił.Na opłaty dla przewoźnika...
30/09/2011 21:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
galeksandra 2011-10-06 08:22   
galeksandra - Profil galeksandra
smutne to. a liczylam, ze w koncu sie cos zmieni. nie rozumiem tej polityki. licze na jakies regularne ale to chyba moje niedoczekanie :(
kero 2011-10-02 09:24   
kero - Profil kero
Tylko FR będzie reklamował BZG czyli jak nie robić interesów z BZG.
humbak 2011-10-01 22:27   
humbak - Profil humbak
I będzie stał nowy inny pan kasujący za nadbagaż?
kudak 2011-10-01 18:58   
kudak - Profil kudak
Chodziło mi bardziej o zdolności operacyjne z tego lotniska, FR może uruchamiać pojedyncze połączenia ze swoich baz do małych lotnisk, bo zawsze znajdzie się jakaś luka w rotacji, lub dokłada 1 samolot i otwiera kilka kierunków w tym np. jeden do PL. WZZ obsługuje LCJ samolotami z innych baz, a jeśl chcieli by zbazować samolot w LCJ to od razu (aby na siebie zarobił) należało vy uruchomić 5-6 nowych kierunków, jeśli coś by nie wypaliło to WZZ mógł by odnotować dużą stratę, więc moim zdaniem są ostrożni. Są to tylko moje głupie spekulacje :)
solokhumbu 2011-10-01 12:35   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Przychylam się do pytania rayan_mnc: z tego, co pisano o LF pierwszego rejsu LCJ-LTN, to chyba jednak ma różowo (i fioletowo-biało też :) )
rayan_mnc 2011-10-01 10:01   
rayan_mnc - Profil rayan_mnc
Kudak czemu Wizz nie ma różowo w Łodzi?
4tech 2011-10-01 00:09   
4tech - Profil 4tech
kudak, dwa lata temu "najmądrzejsi z najmądrzejszych" nie złożyli podpisów pod nowymi umowami z FR na obsługę kilku nowych tras.
kudak 2011-09-30 22:28   
kudak - Profil kudak
I tego się spodziewałem, tylko FRajan wie, o co chodzi w BZG (tzn. operuje tam). Wizz stawia teraz na rozwój w innych południowych i południowo-wschodnich państwach Europy, więc nie spodziewałem się, że będą zainteresowani, są w LCJ i różowo tam nie mają. Oby spełnił się bełkot wysokich rangą, którzy 2 lata temu ogłaszali nowe kierunki m. in. do Alicante i kilku innych miast, i nic z tego nie wyszło, a przypieczętowaniem tego miał być SAS 2x dziennie do CPH :D
usuniety 2011-09-30 22:26   
usuniety - Profil usuniety
BZG nikt nie jest zainteresowany. Czyli możemy się pożegnać z W6, EZY i NAX. Szkoda :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy