Delhi nie dla LOT

Delhi nie dla LOT Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o rezygnacji z połączenia Warszawa - Delhi, które miało zostać uruchomione jesienią. Oficjalnym powodem rezygnacji jest brak porozumienia z indyjskim agentem, który miał zajmować się na miejscu sprzedażą biletów polskiego przewoźnika. Władze spółki wskazują także, iż na rynku indyjskim zaostrza się konkurencja, LOT nie jest gotowy...
05/07/2005 09:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-07-12 13:16   
chris - Profil chris
No to zdecyduj sie wreszcie na co sie napalam ... bo widze ze masz duze problemy ze zrozumieniem tego co sama napisalas... w gre wchodzi ewentualnie takze mocno posunieta skleroza.
PS
Templar nie napisal ze leasingowane B737 beda stare, moga to byc rownie dobrze fabrycznie nowe samoloty - tu tez sie klania czytanie ze zrozumieniem , alecoz to typowa dla Zosi nadinterpretacja ...
zosia 2005-07-12 11:58   
zosia - Profil zosia
Czy zartujesz Templar?w czasach kiedy wiekszosc szanujacych sie linii lotniczych stawia na nowe samoloty piszesz,ze LOT wynajmuje stare B767:-) Pamietam kiedy pierwsze B737 byly wynajete od szwedzkiej linii Transwede.Ten LOT to jak biedny krewny,ktory dostaje w prezencie porwane ubrania.A z czym sie tak Chrisowi udalo?ze sie napala na rozow kolor moich majtek albo rozowych barw Wizzaira?
templar 2005-07-11 18:45   
templar - Profil templar
he he!! to ci się udalo, chris :-) zosieńko, kochanie, LOT nabyl wlaśnie drogą bliżej nieokresloną (podobno lesing ale kto wie, w Locie wszystko możliwe), 2 B767 więc na czym latać to nie jest aż taki problem. gdzie - to już inna sprawa. narazie do Zielonej Góry... a że w Sztokholmie tropiki, rzeczywiście, slyszeliśmy... a Magnus jest?
chris 2005-07-11 18:31   
chris - Profil chris
Sama napisalas o swoich majtasach wiec tu nie sciemniaj ze jakowes niby zainteresowanie nimi jest ...
zosia 2005-07-11 13:04   
zosia - Profil zosia
I kto by przypuszczal,ze moje majteczki wprowadza tyle zamieszania na pasazer.com pod rubryka "Delhi nie dla LOT"? Ja przy okazji pozwole sobie zadac jedno pytanie,ktore stawiam naszym lokalnym expertom na pasazer.com:a czym ten LOT ma latac do Seoulu albo Tokio?Czy sa w planach odkurzanie starych IL-62? co o tym sadzi Chris,Templar albo Stenus? No,prosze o odpowiedz chlopcy! gorace pozdrowienia z tropikow!opalona, szczesliwa,wypoczeta: Wasza Zosia!
chris 2005-07-10 19:39   
chris - Profil chris
Zoska : jak Magnusowi wystarczy widok jedynie bielizny aby sie trzasc to nie dziwi mnie ze tak latasz po swiecie, idealny sponsor ... zostaw mu rozowe majteczki i lec sobie ... chocby do New Delhi
humbak 2005-07-10 01:38   
humbak - Profil humbak
KrisG: Dokładnie! LOT nie ma co konkurować z azjatyckimi gigantami pod względem serwisu, manier i ogłady, ale niech byłby takim low-costem dla tych, co nie muszą być wahlowani azjatyckim zbytkiem na pokłądzie, a chcą tanio dostać się na Daleki Wschód. No właśnie, dlatego pytanie, na ile LOT mógłby być atrakcyjny cenowo dla Lufthansy, ale także dla Austrian i wchodzącego do Star Alliance Swissa, jest jak najbardziej zasadne. Przykład Aerosvita, który lata m.in. do BKK, jednak może jest zielonym światełkiem. Choc pewnie i tak o wszystkim zadecyduje "wielki brat" zza Odry...
krisg 2005-07-09 23:59   
krisg - Profil krisg
Z tymi połączeniami do azjatyckich tygrysów może być problem. Ludzie tam mieszkający mają dość spore wymagania co do linii lotniczych. Dla nich taka Lufthansa to tania alternatywa np. dla Asiana Airlines, która na trasie ICN do FRA jest sporo droższa. Myślę, że przy obecnych standardach LOT by się tam długo nie utrzymał... Jest jeszcze kwestia ceny. Na ile LOT mógłby być konkurencyjny cenowo np. dla takiej Lufthansy? Osobiście myślę, że Seul odpada – nie jest HUBem i ma już połączenie do tej części Europy – do Pragi (choć drogie). Może BKK albo TYO i dogadać się na sporo codeshare’ów do innych destynacji?
templar 2005-07-09 23:11   
templar - Profil templar
LOT przede wszystkim powinien zacząć latać do Chin: Pekin, może Szanghaj. także Singapur i Bangkok - to koniecznie. Tokio i Seul chyba też nie są glupie... wlaściwie większość pomyslów nie jest glupia jeśli chodzi o nowe polączenia! Zofia, czy Magnus to ten foxterier, którego wyprowadzasz na czerwonej smyczy do Parku Wazy? osobiście uważam kolor różowy za wybitnie nietrafiony, zarówno w przypadku bielizny, jak i samolotu :-)
humbak 2005-07-09 14:01   
humbak - Profil humbak
Ale kochani, co tu powracać do New Delhi, jak już mowa jest o koronkowej bieliznie i polucjach lotniskowych.... ????
Może na lotnisku w New Delhi czekają nas podobne doznania?

A uważam, że jak już LOT chce rozwijać połączenia azjatyckie, to niech połączy Warszawę z hubami Star Alliance: Singapur, Bangkok, Tokio, Seul. Ewentualnie może spróbować rejsów do Australii? Z linii Star Alliance tylko Austrian lata takm daleko bezpośrednio (ze stopami w SIN i KUL). Może to jest dobry pomysł?
zosia 2005-07-09 13:43   
zosia - Profil zosia
Panowie! Chlopcy! powrocmy do tematu...do tych Indii!!! I do nieudanej proby polaczenia Warszawy z New Delhi.Zostawmy Chrisa ktory az sie trzesie z podniecenia na widok rozowego koloru Wizzaira.Moj Magnus trzesie sie z podniecenia na widok mojej rozowej bielizny osobistej.Ale to juz inna historia.A wiec New Delhi... co sadzicie o tym polaczeniu?
chris 2005-07-09 11:05   
chris - Profil chris
Tempar : Ja sie podniecam , Zoska ? chyba zartujesz .
templar 2005-07-09 10:48   
templar - Profil templar
na Allaha! czego dotyczy to forum?? komentujemy branżę lotniczą czy medyczną? chris, nienerwowo, polucje z czasem mijają. Zośka, zlituj się... i tak zawsze każdego tu przegadasz ale nie prowokuj facetów do takich podniet bo teraz są efekty. aha, i uważaj w tym domu towarowym w Sztokholmie, gdzie niedawno zadźgali Annę Lindh :-)
gosc_steve 2005-07-09 09:42   
gosc_steve - Profil gosc_steve
zosiu - to portal nie dla takich jak ty , niewidzialem zeby chris ci cos glupiego powiedział I LOVE SAS
chris 2005-07-09 09:39   
chris - Profil chris
Wiesz moze nie jest za pozno ? Zglos sie do poradni zdrowia psychicznego, bo masz biale plamy .. w glowie.
Wiem ze w Szwecji pozamykali troche tego typu placowek z braku kasy i jak widac rozlazlo sie to po ulicach calego swiata. Ale jak wszscy wiedza codzienna piosenka Zosi brzmi " Bo to co nas podnieca to sie nazywa kasa... " wiec glowa do gory Zosiu, jak dobrze posmarujesz to bialy kaftanik przydziela ci momentalnie... ! Tam zreszta znajdziesz chlopcow odpowiednich dla siebie ...
zosia 2005-07-09 02:50   
zosia - Profil zosia
Prpoponuje,aby Chris zglosil Rernate Pisarczyk za jej piosenke z jednego z kolobrzeskich festiwali piosenki wojskowej i piosenke "Tak dlugo was chlopcy nie bylo". Ale to tylko uwaga na marginesie.Niestety:nie spotkalam nikogo waznego,zadne zakupy.Opalam sie, odpoczywam.I zycze wszystkim na pasazer.com udanego dnia.Nie rozumie tylko co Chris "dzis to nawet robil na lotnisku Skavsta"? Podniecal sie z rezultatem w postaci bialych plam na spodniach?To jest karalne Chris! Nawet w Szwecji:w miejscach publicznych oczywiscie.
chris 2005-07-09 00:35   
chris - Profil chris
Oczywiscie ze sie podniecam Wizzerowskm Airbusem ! szczegolnie z ladna i sympatyczna stewardesa na pokladzie ... Dzis nawet to robilem na lotniku Skavsta , dokladnie stojac na pagorku za ogrodzeniem.... Zasmarkany nos i ta reszta o ktorej piszesz to juz oczywiscie wytwor chorej niewatpliwie wyobrazni. Szkoda mi cie takze z innego powodu , skoro wolisz chlopcow od mezczyzn to oczywiscie twoja sprawa, ale wiedz ze jest to karalne !
gosc_steve 2005-07-08 20:34   
gosc_steve - Profil gosc_steve
zosiu i love + i love sas i WIZIR :)
marqoos_pl 2005-07-08 19:03   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zosiu, zapomniałaś się pochwalić, gdzie dzisiaj zrobiłaś zakupy... I za ile... I kogo sławnego widziałaś... Dzień bez przechwalanek Zosi, to dzień stracony :).
zosia 2005-07-08 02:56   
zosia - Profil zosia
Oczywiscie,ze rozumie norweski TRD.I masz zapewne racje,ze SAS stracil porzadnie w ostatnim czasie.Niestety nie mam dostepu do gazet szwedzkich.Odpowiem po powrocie do Szwecji,za jakies 2 tygodnie.
Nie mam sensu komentowac wypowiedz Chrisa.Pewnie nadal stoi za krzakiem przy pasie startowym na Pyrzowicach.Zasmarkany nos, brudne paznokcie,ale podniecony z wrazenia na widok Wizzerowskiego Airbusa. Wole chlopcow,ktorzy podniecaja sie z innych przyczyn....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy