Qatar Airways do Sofii

Qatar Airways do Sofii Linie lotnicze Qatar Airways uruchomiły połączenie lotnicze z Doha do Sofii. - Uruchomienie lotów do Sofii jest elementem ekspansji linii w Europie Środkowej i Wschodniej. Stanowi naturalne uzupełnienie oferty połączeń po wcześniejszym uruchomieniu lotów do Bukaresztu i Budapesztu - mówi Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.Trasa do Sofii jest częścią połączenia Doha -...
28/09/2011 15:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
nederland 2011-09-29 15:38   
nederland - Profil nederland
Nie uogólniam. Wyrażam swoje niezadowolenie w pomijaniu Warszawy jako destynacji.
marecki 2011-09-29 15:11   
marecki - Profil marecki
To jak wygląda Mińsk i to, kto, czego i ile gdzieś (nie) posiada, to zupełnie dwie rózne sprawy : więc unikałbym uogólnień.
nederland 2011-09-29 14:09   
nederland - Profil nederland
Bywam w Mińsku lub na Białorusi at all przynajmniej raz na trzy tygodnie i doskonale wiem jak to wszystko wygląda. 2% społeczeństwa posiada 98% majątku. więc panie pcharasz bez mądralstwa.
pcharasz 2011-09-29 12:13   
pcharasz - Profil pcharasz
Nederland, polecam, pojedź na Białoruś i zobacz Mińsk a dopiero potem mów o cywilizacji sprzed 45 lat. A co do braku połączeń z Dubajem czy innym Qatarem, to tych połączeń nie ma niekoniecznie dlatego, że jest brak potencjału, ale dlatego, że potencjał jest relatywnie niższy niż w innych krajach. Zauważcie, że Sofia czy Bukareszt są generalnie gorzej skomunikowane ze światem niż WAW, a LO ma dużo mocniejszą pozycję niż Tarom czy Bulgaria Air.
antypilot 2011-09-29 12:06   
antypilot - Profil antypilot
Jakby był rynek, to ktoś by latał już pewnie z Warszawy.
nederland 2011-09-29 11:52   
nederland - Profil nederland
jak to w Polsce nie ma rynku? a jest w Rumunii i na Białorusi? że te linie ze swoim prestiżem tam latają, to mnie to mocno dziwi. ja ledwo rozumiem ten rozmach i rozpęd z rumunią i bułgarią w tle jeżeli chodzi o ue, ale są powody, dla których jeszcze nie są w schengen, right? poza tym białoruś? która dewaluuje swoją walutę częściej niż ja chodzę na uczelnię, a mińsk to jedyne miasto, w którym widać cywilizację, która była w polsce juz 45 lat temu, poza tym, prezydencja, ue, 6 gospodarka ue, oecd (klub najbogatszych państw świata), zielona wyspa, połączenia z pragi, budapesztu, a nie z warszawy? siedzi jakiś ciołek na stołku w waw i rusza dupą tylko po wypłatę. takie jest true!
antypilot 2011-09-29 10:34   
antypilot - Profil antypilot
Turkish Airlines daje z Warszawy możliwość wielu przesiadek na Azję i chyba na mozliwości polskiego rynku to wystarcza na razie...
marecki 2011-09-29 09:58   
marecki - Profil marecki
Najwidoczniej gracze z Bliskiego Wschodu póki co nie dostrzegają tego drzemiącego - według niektórych - ogromnego potencjału rynku polskiego i WAW.
cani 2011-09-29 09:42   
cani - Profil cani
A my niestety od paru lat, od p. rzecznika, słyszymy tylko, że WAW rozmawia z potencjalnymi nowymi przewoźnikami, ze rozmowy są zaawansowane. I tak się pytamy, co kwartał i co kwartał słyszymy tę samą śpiewkę!
cani 2011-09-29 09:40   
cani - Profil cani
antypilot: myślę, że rynek jest, tylko trzeba go umiejętnie sprzedać.
antypilot 2011-09-29 08:43   
antypilot - Profil antypilot
A może po prostu Polsce nie ma rynku na takich przewoźników jak Emirates czy Qatar ?
cani 2011-09-29 08:11   
cani - Profil cani
raczej, że głównym powodem są ludzie zarządzający WAW, ich polityka, a nie ceny paliwa.
korrado 2011-09-29 02:24   
korrado - Profil korrado
No tak, ale główne porty lotnicze Polski to Frankfurt i Monachium...
nederland 2011-09-29 01:36   
nederland - Profil nederland
jedynym, na którym regularne szerokokadłubowce to tylko LOT, co jest w Pradze? Nawet Korean lata ...
as77 2011-09-28 20:22   
as77 - Profil as77
myślę, że to problem zarządu Okęcia... Chyba zbyt słaba promocja lotniska i regionu i za małe zaangażowanie zarządu... Niedługo WAW będzie jedynym europejskim lotniskiem bez przewoźników spoza Europy... -.-
nederland 2011-09-28 18:33   
nederland - Profil nederland
I do not wanna live on that planet any more. Czy do nędzy kurędzy może ktoś coś objaśnić? Czy to tylko paliwo jest takie ZAJEBISĆIE drogie w waw, czy są debile na najwyższych stanowiskach, którzy nie potrafią zagonić kogokolwiek z zatoki do nas?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy