OLT Jetair uruchamia nowe trasy

OLT Jetair uruchamia nowe trasy Linia lotnicza OLT Jetair uruchomi nowe połączenia z Gdańska i Rzeszowa. Od 15 listopada przewoźnik będzie operował na następujących trasach:Gdańsk - Praga (2 loty w tygodniu) Gdańsk - Hamburg (5 lotów w tygodniu) Warszawa - Rzeszów (12 lotów w tygodniu) Loty z Gdańska do Hamburga i Pragi obsługiwać będzie 46 miejscowy ATR 42-300, zaś loty z Rzeszów do Warszawy...
22/09/2011 11:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2011-09-23 14:27   
michalb - Profil michalb
rafalpd, "ostatnio jak lecialem z WAW do WRO tuz obok odprawiany byl WAW-RZE - gros pasazerow tranzytowych z "hameryki". " pasażerowie z "hameryki" nadają bagaż do Rzeszowa i nie muszą go odbierać w Warszawie
michalb 2011-09-23 14:24   
michalb - Profil michalb
rafalpd, chyba trochę ubarwiłeś z tym ponownym nadawaniem bagażu , a jak ktoś ma bilet na jednej rezerwacji to nawet jak leci inna linia może nadać od razu bagaż do portu docelowego
matbit 2011-09-22 21:02   
matbit - Profil matbit
Nowa strona jeszcze nie działa.
nederland 2011-09-22 20:22   
nederland - Profil nederland
zobacz link, ale też przekierowuje na klm.com ;/ :D
usuniety 2011-09-22 19:44   
usuniety - Profil usuniety
mogę adres? jetair.pl to chyba nie nowa strona? oltjetair.com przekierowuje na jetair.pl
andrzejtoulon 2011-09-22 19:38   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
juz jest
zobacz link
usuniety 2011-09-22 19:35   
usuniety - Profil usuniety
Kiedy ruszy ich nowa strona internetowa?
rafalpd 2011-09-22 17:18   
rafalpd - Profil rafalpd
Boozee... z DUB byl przyklad moich lotow przesiadkowych....
jak chcesz lokalny przyklad to Ci podalem wczesniej - przesiadka na 5W do KEF (znam osobiscie "zawodnikow" z RZE. Tak samo sa tacy co pozniej leca KLM-em przez AMS i dalej
zreszta zrobil sie totalny offtop i czas go skonczyc :)
sven 2011-09-22 17:03   
sven - Profil sven
@rafalpd: kto z RZE majac bezposrednie loty do DUB by FR buja sie LO na WAW? Po drugie czym chcesz cchesz tam doleciec? - Dzien wczesniej i nocowac na/w ok. WAW? Poza tym milosnicy Aer Lingusa poturlaja sie do KRK i stamtad poleca. AF i CDG: podobnie - czym chcesz doleciec z RZE na poranny AF? Z Rzeszowa takich zawodnikow jest niewiele. Albo (o ile sie da) leca bezposrednio z Rze, albo tluka sie do KRK lub WAW czym innym niz samolot. Takich wlasnie zawodnikow - ktorzy leca LO coby odebrac bagaz na WAW i przesiasc sie na cos innego to wlasnie mozesz zliczyc na palcach u jednej reki ... I DO TEGO NA DZIEN ;)
rafalpd 2011-09-22 16:55   
rafalpd - Profil rafalpd
@sven - ja nie mowie o transferowym z USA by LO etc *A... mowie o tych co musza dreptac do ponownego checkinu bo zmieniaja linie/sojusz. Sprobuj w CDG by AF nadac bagaz docelowo do RZE przesiadajac sie w WAW na LO... Takich dreptaczy jest troche.... swego czasu ja dolatywalem LO do WAW i sie przesiadalem na EI i jakos nikt mi we WRO nie chcial nadac bagazu bezposrednio do DUB i wydrukowac karty :)
sven 2011-09-22 16:55   
sven - Profil sven
No i grabula. Przynajmniej jestesmy zgodni, ze nie jest to kilka osob do zliczenia na palcach u jednej reki. Tak na prawde brakuje w RZE rejsu z nocowaniem tudziez: poznowieczorny przelot WAW-RZE, postoj i wczesnoporanny wylot RZE-WAW. I tutaj O2 ma pole do popisu, moze troche polaskotac migdalki LO ;) Kawalek tortu jest do wyrwania.
rafalpd 2011-09-22 16:49   
rafalpd - Profil rafalpd
luz sven - nie jestem na miejscu nie mam tyle obeznania co Ty ... ale w 38% point to point i tak nie uwierze :) 20-25% owszem ale nie prawie 40. Zreszta nie ma co dyskutowac i tak dokladnych danych znikad nie dostaniemy :)
sven 2011-09-22 16:45   
sven - Profil sven
@rafalpd: czesc osob kojarze juz z widzenia, przewaznie tylko z podrecznym. alebo lapia taryfe albo dreptaja na ZTM 175 lub 148.

Sprawa kolejna: stan sobie na przylocie do RZE porannego LO3805, policz pax z malymi podrecznymi walizeczkami lub tylko z torba na klaptopa. Jeszcze tego samego dnia popatrz sobie na twarzyczki z wieczornego LO3808 RZE-WAW. Gwarantuje Ci, ze w 70% beda to te same osoby. Wierz mi, ze nie sa to transferowi do USA, s ana tyle specyficzni ze od razu ich poznasz. Ci zwykle okupuja rejsy okolopoludniowe.

Wiem, ze ciezko ci przyznac komus innemu racje ale biznes nie tylko lata na trasie WRO-WAW-WRO czy GDN-WAW-GDN ...

Nadal podtrzymuje, ze widze 40% lacecych docelow do WAW, i po samym wygladzie stwierdzam, iz nie sa to transferowi na W6. Ba - obcny rozklad rejsow WAW-RZE-WAW by LO nawet srednio umozliwia przesiadanie sie nawet na LO, a co dopiero na cos spoza sojuszu gwiazdy.
rafalpd 2011-09-22 16:35   
rafalpd - Profil rafalpd
@sven... smiem watpic w te 38% konczacych w WAW. wg RZE moze to byc ze tyle konczy bo pax ma w reku bilet LO do WAW i bagaz jest nadawany do WAW. Tyle ze czesc z tych 38% przesiada sie dalej na loty nie ze *A wiec grzecznie ida po bagaz w WAW i nadaja go ponownie. Jak bedziesz lecial nastepnym razem to przyjrzyj sie dokladnie :) skad RZE ma wiedziec ze taki pax zabiera torbe w WAW a potem sie przesiada np na 5W do KEF
sven 2011-09-22 16:35   
sven - Profil sven
@rafalpd: Tak swoja szosa ... to pax transferowy zza wielkiej wody przewaznie ma juz karte pokladowa/nadany bagaz do portu docelowego. Odprawiajacy sie w WAW na trase WAW-RZE (po przelocie z USA) to rodzynki ;) W druga strone podobnie (RZE->USA), nawet jesli juz jakis cudem nie odprawi sie docelowo w RZE, to WAW sila rzeczy obslugiwany jest w innym ciagu check-in'ów.
sven 2011-09-22 16:26   
sven - Profil sven
@rafalpd: pytalem o konkretne dane, a nie konkluzje na podstawie jednorazowej obserwacji, na dodatek w szczycie sezonu wakacyjnego. Jak napisalem wczesniej WAW-RZE-WAW cwicze przez okragly rok po kilka razy w miesiacu takze smiem twierdzic, ze jestem nieco blizej prawdy. Nie chce mi sie grzebac teraz czy padlo to ze strony Portu czy przewoznika ale wyraznie bylo zapodane, ze 38% pax na trasie RZE-WAW swoja podroz konczy w WAW...
rafalpd 2011-09-22 16:20   
rafalpd - Profil rafalpd
@sven.. tak... ostatnio jak lecialem z WAW do WRO tuz obok odprawiany byl WAW-RZE - gros pasazerow tranzytowych z "hameryki".
rafalpd 2011-09-22 16:16   
rafalpd - Profil rafalpd
cytat : "Na razie spółka ma jeden 46-miejscowy ATR (podobnych używa konkurencyjny Eurolot). W tym miesiącu Jet Air ma pozyskać drugą taką samą maszynę, a do końca roku flota powiększy się o trzy następne."
czyli suma sumarum do konca roku ma byc 5x ATR-42
sven 2011-09-22 16:07   
sven - Profil sven
@rafalpd: Nie troluj! Masz jakies konkretne dane na potwierdzenie faktu, iz poklady LO na trasie RZE-WAW-RZE to tranzytowi, a lecacy docelowo do WAW czy RZE to garstka? Cwiczac WAW-RZE-WAW kilka razy w miesiacu moge powiedziec iz lecacy docelow do WAW to 40, a bywa ze 50% pokladu... To samo w odwrotnym kierunku. Jezeli tylko godziny polaczen beda rozsadne to wroze i zarazem zycze dobrze O2.
rafalpd 2011-09-22 16:01   
rafalpd - Profil rafalpd
@wroord z tego co mi sie o uszy obilo Jetair planuje wprowadzenie do floty dodatkowych 2-ch ATR-42
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy