Flydubai uruchamia loty do Belgradu

Flydubai uruchamia loty do Belgradu Linie lotnicze Flydubai uruchomią połączenie z Dubaju do Belgradu. Loty na tej trasie rozpoczną się 10 listopada i będą realizowane cztery razy w tygodniu.Dubaj - Belgrad Belgrad będzie 46 portem lotniczym w siatce przewoźnika, który ma w planie rozwijać się coraz bardziej w Europie.Połączenie z Belgradu do Dubaju z międzylądowaniem na Cyprze obsługują także linie lotnicze...
22/09/2011 10:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
qbdel 2011-09-22 21:26   
qbdel - Profil qbdel
polaczenie JAT do DXB jest z miedzyladowaniem, wiec nie jest non-stop, ale jest bezposrednie, bo ma ten sam nr lotu na calej trasie:)
mnie tez zastanawia to konsekwentne omijanie polski przez przewoznikow z zatoki perskiej (a takze innych, np. z azji). osobiscie nie wierze w wersje z drogim paliwem w WAW-ie. nasz kraj ma moim skromnym zdaniem wiekszy potencjal niz inne kraje europy srodkowej, ale wyglada na to, ze na nikim to nie robi specjalnego wrazenia... naprawde jest to dla mnie ogromna zagadka. chociaz prawde mowiac ci przewoznicy (QR, EK) nie oferuja juz takich dobrych cen jak kiedys. inna sprawa to ich bogata siatka polaczen. najlepiej by bylo jakby TK zaczelo ekspansje w naszym kraju, ale tu z kolei na przeszkodzie stoi jakas tam umowa... moze rozwijajacy sie Oman Air zapelni ta nisze
usuniety 2011-09-22 19:50   
usuniety - Profil usuniety
aynis, DXB - BEG via Cypt to nie jest bezpośrednie połączenie, nie można więc pisać że połączenie flydubai jest także "pierwszym bezpośrednim połączeniem", nie mogą być też dwa "pierwsze" połączenia, jeśli jedno jest pierwsze, to te kolejne jest już drugie...
A co do flydubai, i w ogóle DXB, coś mi się zdaje że niedługo wszystko znaczące lotniska wokół Polski będą mieć połączenie do Emiratów, poza Warszawą... Czemu tak jest?
aynis 2011-09-22 18:17   
aynis - Profil aynis
JAT lata do DXB z międzylądowaniem bodajże na Cyprze. Także połączenie flydubai jest pierwszym bezpośrednim połączeniem.
qbdel 2011-09-22 18:13   
qbdel - Profil qbdel
...nawet bardzo naciagana, bo JAT ciagle wykonuje rejsy do DXB z Belgradu (przynajmniej tak wynika z ich strony www). ale swoja droga, to milo, ze Flydubai sie rozwija. moze w koncu jakis przewoznik z zatoki dotrze takze do polski:)
jjemiolo 2011-09-22 14:44   
jjemiolo - Profil jjemiolo
JAT latal do DXB od dawna, na pewno do ubueglego roku. Nie wiem czy lataja obecnie. Tak czy owak, wydaje mi sie ze opinia iz FZ to pierwsza linia latajaca miedzy BEG a DXB jest chyba troche naciagana.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy