Kraków i Szczecin: 31 tras z Poznania

Kraków i Szczecin: 31 tras z Poznania Eurolot potwierdził dziś (12.8) w Poznaniu ogłoszone wczoraj połączenia ze stolicy Wielkopolski do Krakowa i Szczecina. Tym samym liczba połączeń z Poznania wzrosła do 31 i jest to najlepszy wynik w historii portu lotniczego im. Henryka Wieniawskiego. - Z 31 połączeniami lotniczymi zajmujemy piąte miejsce w kraju. Latają oczywiście pasażerowie, nie połączenia, ale taka...
12/08/2011 18:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2011-08-17 11:35   
mietek - Profil mietek
No to oby teraz było lepiej:)
wojtek 2011-08-17 11:11   
wojtek - Profil wojtek
Było, jetair latał, nawet dłużej niż KRK-GDN. Bookingi, jak na proponowane ceny, były całkiem niezłe. No ale pojawiły się problemy z flotą, a później "upadli".
marecki 2011-08-17 11:10   
marecki - Profil marecki
mietek: nie przetrwało bo obługujący je Jetair polatał chwilę bardzo solidnie, po czym zaczął kombinować, odwoływać rejsy, kasować, kombinować z rozkładem i całą koncepcją swojego istnienia. W efekcie na kilka m-c zupelnie znikł z rynku polskigo, teraz próbuje wprwdzie wrócic ale wątpie aby skonczylo sie to sukcesem.
mietek 2011-08-17 10:54   
mietek - Profil mietek
Było już kiedyś zdaje się połączenie z POZ do KRK i nie wytrwało zbyt długo, więc zobaczymy jak będzie teraz...
usuniety 2011-08-14 14:44   
usuniety - Profil usuniety
solokhumbu: Oczywiscie nie ukrywam ze sam jestem tym polaczeniem (EIN -POZ) zainteresowany. Ciagle dojazdy de NRN lub DTM pozeraja duzo czasu, ale moze tu nie chodzi o efektywnosc polaczenia i ulzenie pasazerom ale o zwalczanie konkurencji, ale to juz chyba ktos o tym wspominal.
solokhumbu 2011-08-14 13:20   
solokhumbu - Profil solokhumbu
jarecki_np: oczywiście masz rację! W6 powinien jak najszybciej wejść (o czym pisałem parę dni temu) w POZ-EIN, CRL uważam za ryzykowne - wszak w CRL istnieje niemała baza FR...
Owo POZ-EIN mogłoby sie odbyc nawet kosztem TRF, chyba od Oslo DY i FR wystarczą :)
usuniety 2011-08-13 18:15   
usuniety - Profil usuniety
to wszystko pieknie i ladnie ale wicie rozumicie kompletny brak mocy przerobowych POZ* - Benelux poza LOT-em. Za to 3 przewoznikow do OSLO. A holandia i belgia to zaglebie polskie, szkoda
solokhumbu 2011-08-13 14:34   
solokhumbu - Profil solokhumbu
A ja z pytaniem technicznym - czy tylko u mnie (jestem daaaleko od Pl w kraju o śmiesznym internecie...) nie działa system rezerwacji np na loty POZ-KRK, czy też K2 jeszcze nie wprowadziła lotów do systemu?
sthiopa 2011-08-13 14:02   
sthiopa - Profil sthiopa
@matbit: z Poznaniem i Rzeszowem, które jeszcze nie są zaznaczone na mapce 33 - a czarterów rzeczywiście mniej
humbak 2011-08-13 13:12   
humbak - Profil humbak
Skoro Platforma Obywatelska zamierza robić "tudorów", to czemu p.com ma nie robić "ałtdorów"? :o)
usuniety 2011-08-13 12:53   
usuniety - Profil usuniety
domos: kiedys byla komunikacja outdoorowa, teraz promocja outdoorowa. Ile masz jeszcze w zapasie tych outdoorow?
matbit 2011-08-13 12:30   
matbit - Profil matbit
WRO - jak liczyłem też m 31, dużo gorzej jednak z czarterami
as77 2011-08-13 11:46   
as77 - Profil as77
chyba tez 31...
sthiopa 2011-08-13 10:51   
sthiopa - Profil sthiopa
Ile połączeń (regularnych) maja Katowice?
domos 2011-08-13 09:55   
domos - Profil domos
We Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie promocja outdoorowa jest w miarę OK, ludzie wiedzą i latają. Eurolot liczy na promocyjne wsparcie regionów i może czeka z rozpoczęciem własnych kampanii. Byleby się nie przejechał. Do rozpoczęcia lotów ze Szczecina jeszcze 2 miesiące niemal, więc mały zapasik jest.
humbak 2011-08-13 09:02   
humbak - Profil humbak
jurek ma rację. Informacja ma być tam, gdzie ludzi jest dużo, czyli w miastach, a nie na lotniskach, bo na lotniska jada tylko ci, co mają już dokądś lecieć. No dobra, czasami odprowadzić.
jurek 2011-08-13 07:30   
jurek - Profil jurek
Hm.. "Liczymy, że Polacy przełamią się mentalnie i zaczną latać po kraju ". Polacy się przełamią, tylko że najpierw muszą się dowiedzieć o takiej możliwości. W szczecińskiej prasie nie widzę informacji na ten temat. O reklamach na ulicach można zapomnieć. Może ja się na tym nie znam, ale w momencie ogłoszenia takich nowych połaczeń powinna ruszyć jakaś kampania reklamowa. Konferencje prasowe na lotniskach (co jak widzę jest głównym działaniem marketingowym poza FB) to za mało.
nederland 2011-08-12 23:03   
nederland - Profil nederland
czyli 31 plus 27 = 58? si :D czy źle rozumuję :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy