Karta Wizz Air MasterCard dostępna

Karta Wizz Air MasterCard dostępna Unikniemy opłaty manipulacyjnej za płatność kartą lub przelewem w Wizz Air! Od dziś (1.08) można zamówić kartę Citibank Wizz Air World MasterCard. Dzięki karcie nie tylko zaoszczędzimy na opłatach (27 PLN za lot za pasażera), ale także możemy zbierać punkty w programie partnerskim Wizz Air. Ale czy zaoszczędzimy?Według tabeli opłat, za wydanie karty oraz korzystanie z niej...
01/08/2011 09:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
viajero 2011-08-02 13:52   
viajero - Profil viajero
Aynis: moj doradca Citi zasugerował (tak jak wspomniałaś wcześniej), żeby ktoś z rodziny, który ma min. 1500 złożył wniosek i od razu o kartę dodatkową dla Ciebie. Powinnaś też sobie założyć konto w Citi (np. CitiKonto Direct) i przepuszczać przez nie 1500 miesięcznie, a wtedy po roku będziesz już wiarygodnym klientem i sama otrzymasz kartę, a te otrzymane teraz po prostu się zamknie.
marecki 2011-08-02 11:05   
marecki - Profil marecki
pitterek: na Gold minimalny limit był zawsze 10k, chyba że coś zmienili niedawno.
pitterek 2011-08-02 10:58   
pitterek - Profil pitterek
Niestety uzyskanie karty w CITI nie jest już tak proste jak było w zeszłym roku. Od stycznia weszła rekomendacja Y, która inaczej oblicza zdolność kredytową. W moim przypadku rozpocząłem wnioski od GOLD (min limit 4,2 KPLN) skończyłem na SILVER 1,8KPLN - we wniosku. No ale jak już dostałem to dali mi na SILVER 6K (jakby nie mogli od razu złotej). No i istotne jest dostarczenie zaświadczenia o dochodach - deklarowane dochody traktują jako 50%. Dodatkowe karty wydają od ręki ... żadne Y nie działają :P
marecki 2011-08-02 10:19   
marecki - Profil marecki
jarecki_74; te produkty są dobrowolne, żeby z nich skorzystać musisz zgłosić taką chęć; a tak na marginesie oba są bardzo dobre pod warunkiem że ktoś często podróżuje. Ubepzpieczenie roczne kosztuje cię na cały świat 120 zł, a to zwraca sie praktycznie po 1-2 dłużych wyjazdach.
jarecki_74 2011-08-02 10:09   
jarecki_74 - Profil jarecki_74
Pozwoliłem sobie sprawdzić na stronie Citibanku tabelę opłat i prowizji za użytkowanie karty Wizz Air. Wygląda to następująco: pakiet bezpieczeństwa 6,50zł miesięcznie, pakiet podróżny 10zł miesięcznie. Nie wiem czy można z tych usług zrezygnować, ale wiedziałem, że gdzieś jest haczyk zastawiony. Aż boje się zajrzeć jaki przelicznik stosuje Citi jak się płaci w walucie obcej. Pozdrawiam wszystkich
marecki 2011-08-02 09:09   
marecki - Profil marecki
waw-gru: tyle że na kartę platynową wchodzisz tylko i wyłącznie w WAW i to jeszcze nie do Poloneza, a z ultime masz Priority Pass na całym świecie, tam gdzie one są, w ramach tego limitu 4 wejść
waw-gru 2011-08-02 08:29   
waw-gru - Profil waw-gru
Ultime ma lepszy przelicznik złotówek na mile ale ma też wady. po 1. to Mastercard, a w moich ulubionych knajpach tylko Visę przyjmują, po 2gie są limity darmowych wejść do saloniku których nie ma w Platinum. Dla mnie Platinum wygrywa. Ale jakby oferowali Infinite - byłbym pierwszy w kolejce. A w zeszłym tygodniu lecieliśmy we 4 z Okęcia, dwóch weszło do saloniku na Platinum, dwóch na kartę do konta, obie karty moje a imprezka była sympatyczna :)
marecki 2011-08-02 07:58   
marecki - Profil marecki
viajero: wątpie żeby obroty kart Wizz przewyższyły obroty kart LOTowskich , zwłaszcza w wersjach złotych, platynowych i czarnych.
viajero 2011-08-02 02:06   
viajero - Profil viajero
Moim nieskromnym zdaniem należałoby porównać powiedzmy za dwa lata obroty wszystkich kart Citi Wizz i Citi LOT. A równie dobrze można powiedzieć, że Jaguar jest najlepszą ofertą na rynku, ale to właśnie Skoda ma najwyższą sprzedaż! ;)
rafalpd 2011-08-01 23:34   
rafalpd - Profil rafalpd
nie tylko Twoim waw-gru :) Tylko Ultime ma wyższe benefity ale posiadanie Ultime to już kosmos
waw-gru 2011-08-01 23:20   
waw-gru - Profil waw-gru
Moim skromnym zdaniem najlepsza na naszym rynku jest Visa LOT Platinum w Citibanku.
humbak 2011-08-01 21:30   
humbak - Profil humbak
jurq: Na 4 zł? Uspokoiłbyś się już z tą swoją krucjatą. :o)
jurek 2011-08-01 21:04   
jurek - Profil jurek
michalb: nie kumasz ? no przecież nie zawsze trzeba kupować własną kartą. Sezon polowania na jelenia się zbliża :D
humbak 2011-08-01 20:36   
humbak - Profil humbak
michalebe: Ale ja wcale nie chcę dostawać, bo ja od kart kredytowych z daleka się trzymam. :o)
michalb 2011-08-01 20:34   
michalb - Profil michalb
rafalpd nie każdy brał kredyt wiec trudno mieć dobra historie spłaty
michalb 2011-08-01 20:31   
michalb - Profil michalb
kto jak kto ale humbak tej karty nie dostanie , wiec nic się nie zmieni ...cale życie na ...
sarpedon 2011-08-01 20:14   
sarpedon - Profil sarpedon
Okej, zrozumiałem to tak, że unikniemy opłaty dzięki płatności kartą lub przelewem. Wsjo gra :)
humbak 2011-08-01 20:10   
humbak - Profil humbak
jurq: Osobnicy bez zdolności kredytowej też sobie poradzą. Sobiepany z Łobza to nie jedyne ludzie. :o)
humbak 2011-08-01 20:09   
humbak - Profil humbak
sarpedonie: Ano właśnie ta karta powoduje, że nie ponosisz haraczu za inną kartę lub za przelew.
sarpedon 2011-08-01 19:55   
sarpedon - Profil sarpedon
humbak: "Unikniemy opłaty manipulacyjnej za płatność kartą lub przelewem w Wizz Air". Mniemam, że chodzi o kartę Citi, ale jest też wzmianka o przelewie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy