Jet Air powraca na polskie niebo

Jet Air powraca na polskie niebo Regionalny przewoźnik Jet Air ponownie uruchamia trasy z polskich lotnisk. Z Warszawy linia będzie latała do Wrocławia i Gdańska, a z Wrocławia sezonowo do położonego koło Świnoujścia Heringsdorfu. Warszawa - Wrocław (12345--) Warszawa - Gdańsk (12345--) Rejsy z Warszawy do Wrocławia rozpoczną się 1 sierpnia i będą się odbywały raz dziennie. Wylot z...
14/07/2011 12:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
piotrek737 2011-07-18 17:39   
piotrek737 - Profil piotrek737
Chmurka: W LO to jak coś jest Krzysztof Wieczorek ;) A czy ten Pan od Jet Air miał coś wspólnego z pilotażem to nie wiem ;)
chmurka 2011-07-18 17:28   
chmurka - Profil chmurka
aynis: a ten Krzysztof Wicherek to przypadkiem nie byl pilotem LOTu? Cos mi sie kojarzy z Kaleidoscopu.
flybe 2011-07-18 16:12   
flybe - Profil flybe
@humbak, da się zauważyć. Intryguje mnie zamiana nicka "Jurek" na "Ieży/Yeszy" skąd to się wzięło?
humbak 2011-07-18 13:58   
humbak - Profil humbak
flybe: Zapewniam Ciebie, że Ieży ma dużo więcej problemów niż tylko "4tech". Ieży sam jest jednym wielkim problemem. :o)
flybe 2011-07-18 13:44   
flybe - Profil flybe
I problem Jurka został wyjaśniony. 4tech:)
aynis 2011-07-18 11:53   
aynis - Profil aynis
fatalny stan infrastruktury kolejowej oraz opóźnienia w głównych inwestycjach drogowych sprzyjają rozwojowi krajowych połączeń lotniczych – mówi Krzysztof Wicherek, prezes regionalnej linii lotniczej JET AIR. Rozwijamy naszą siatkę połączeń samodzielnie od 2007 roku. Obok naszego narodowego przewoźnika, mamy największe doświadczenie w tym zakresie na rynku. Pozyskaliśmy strategicznego inwestora i powracamy na rynek z nowymi połączeniami pomiędzy Warszawą a Gdańskiem i Wrocławiem.

Nowe połączenia JET AIR ruszą – w formule wakacyjnej raz dziennie – już od 1 sierpnia 2011 roku. Od września przewoźnik uzupełni swój rozkład lotów o drugi lot każdego dnia.
4tech 2011-07-18 02:18   
4tech - Profil 4tech
jurek!, "mordo" Ty moja! stęskniłeś się za mną? no jakoś w to nie wierzę:), przeczytałem tego tasiemca:) i widzę że się Tobie trochę nudzi. Ale po kolei, zacznę od tyłu ( tylko sobie czegoś znowu nie wyobrażaj). Jak już napisał "flybe" ( oraz moderator) nie potrafisz czytać tego co jest napisane nawet pogrubiona czcionką, tematem wątku jest JetAir a nie ja ( czy inna osoba), czytasz i chyba masz z tym duży problem. Ktoś w poście napisał ( chyba już wspomniany flybe) o ilości pasażerów na lot (7-12), a dotyczyło to ilości pasażerów na lotach do/z Bydgoszczy, ale Jurek nie byłbyś sobą, nie rozumiejąc jak zwykle tego co zostało napisane ( raczej nie może to dziwić zresztą że Jurek nie rozumie) w swoim bardziej lub mniej realnym świecie, zmieniłeś to na ilość pasażerów z/do Szczecina. Aby nie było jakiś niedomówień cytat [...] w tyle są SZZ, KTW i BZG ( tu w ogóle to jakaś porażka, 7-12 osób na rejs z wyjątkami)[...] no a Jurek?, jak to Jurek w swoim zwyczaju dodaje i odejmuję bądź przeinacza , tu też cytat [...] SZZ 7-12 osób na rejs ? Ciekawe , ciekawe.. [...]. Tematem przewodnim Jurkowych postów było " co na to 4tech", oczywiście w dużym uproszczeniu. Jurku, a 4tech na to jak na lato ( też w dużym uproszczeniu)./// Driver800, masz rację. Pomyliłem przewoźników i okresy.
humbak 2011-07-18 01:50   
humbak - Profil humbak
"Z tego co mi powiedzieli na lotnisku w katowicach, bardzo czestochowa odwoluja na tej trasie." :o)
flybe 2011-07-18 00:17   
flybe - Profil flybe
I znowu się zacznie Jurkowe utyskiwanie na pogrubione komentarze moderatora:) przy poście Jurka, przepraszam ale nie mogłem powstrzymać się od złośliwego komentarza. ///@Jurek, nie jestem moderatorem
flybe 2011-07-17 23:38   
flybe - Profil flybe
@Jurek, przepraszam ale Ty nawet tematu wątku nie potrafisz przeczytać;) ani 4tech, ani Ty nie jesteście tematem tego wątku, jest nim natomiast linia lotnicza JetAir która powraca na polskie niebo. Dostrzegasz tę różnicę?
jurek 2011-07-17 23:20   
jurek - Profil jurek
Temat wątku nie dotyczy mnie tylko 4techa a ten milczy jak zaklęty (bo jego nicku tu nie widzę). Komentarz moderatora: Jakbyś nie zauważył temat wątku dotyczy Jet Air, a nie 4techa...
flybe 2011-07-17 23:15   
flybe - Profil flybe
@Jurek, lubujesz się w ucieczce od tematu bezpośrednio dotyczącego Ciebie.Zresztą do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na widomość./// w temacie wątku, bez szans.
jurek 2011-07-17 22:42   
jurek - Profil jurek
Jeszcze brakuje mi tu tylko opinii wagabundy i byłby komplet atrakcji.
flybe 2011-07-17 22:14   
flybe - Profil flybe
@Jurek, jak Ty lubisz komuś innemu robić " koło pióra" . Aż szkoda gadać. Tylko jak ktoś Tobie zwróci na coś uwagę to z Twojej strony następuje " wielki foch" jak większość tu na forum to określa. Jeżeli zaznaczam jeżeli jest to zgodne z prawdą ( tak jak ja to zapamiętałem) że to LO latał 5x a nie O2, natomiast O2 latał x3 to tak samo głupstwo palną ( wg. Twojej klasyfikacji) również kolega driver800 i jakoś nie dostrzegasz tego, nie domagasz się wyjaśnień. Widocznie różnie postrzegasz błędy różnych ludzi, ale to chyba nikogo nie dziwi, prawda?
jurek 2011-07-17 22:01   
jurek - Profil jurek
Szkoda tylko, że jak zwykle 4tech nie może osobiście z siebie wykrztusić, że palnął głupstwo. Ale to nikogo chyba nie dziwi.
flybe 2011-07-17 21:16   
flybe - Profil flybe
@driver800, to wychodzi na to że 4tech jak i Ty nie mieliscie racji, zakładając oczywiście że to co napisałem poprzednio jest zgodne z prawdą:) czyli to LO a nie O2 latał 5x i również to ze latał 3x a nie 1-2 :)
2011-07-17 21:07   
 - Profil
Ja też drążę :) Przecież obelga, że mam krótką i wybiórczą pamięć dotyczyła tego, że jak śmiem twierdzić, że Jet Air nie latał więcej na żadnej trasie jak 1-2 razy dziennie. To się dowiedziałem, że latał aż razy 5! Jet Air, nie LOT :D:D:D
jurek 2011-07-17 20:00   
jurek - Profil jurek
A temat drążę, bo jak najbardziej dotyczy wątku.
jurek 2011-07-17 19:59   
jurek - Profil jurek
Ale przecież 4tech pisał, że latał 5 X dziennie WAW-BZG-WAW już po zawieszeniu rejsów przez LO. Liczba mnoga jest jak najbardziej uzasadniona bo podobne pytanie 4techowi a nie Tobie (łącznie ze mną) zadały 2 inne osoby.
flybe 2011-07-17 19:56   
flybe - Profil flybe
@Jurek, pisz za siebie a nie w liczbie mnogiej jak pytasz 4techa. Bo widzę ze tylko Ty drążysz ten temat. Dla zaspokojenia Twojej wiedzy to 5x dziennie latał( tak mi się zdaje o ile dobrze pamietam baner reklamowy na starej stronie lotniska BZG) LO na trasie WAW-BZG-WAW później zredukował do 3 lotów dziennie a po zawieszeniu rejsow przez LO, 3x dziennie operował O2. Nie wiem skąd 4 tech "wytrzasnął" 5x dzień by O2
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy