SAS: Częściej z Wrocławia do Kopenhagi

SAS: Częściej z Wrocławia do Kopenhagi Linie lotnicze SAS zwiększają częstotliwość rejsów z Wrocławia do Kopenhagi. W październiku skandynawski przewoźnik uruchomi dwa dodatkowe rejsy, we wtorki i czwartki. Wrocław - Kopenhaga Rejsy te realizowane będą samolotem CRJ900, który zabiera na pokład 88 pasażerów. W pozostałe dni loty odbywają się samolotem CRJ200, którym podróżować może 50 osób.- Od rozkładu...
11/07/2011 14:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
as77 2011-07-14 09:46   
as77 - Profil as77
wroord: Moze tych polaczen przybedzie... Chociaz poki co, duzo bardziej bylbym zadowolony z nowych tras FR czy W6... Wiekszosc pasazerow korzystajacych z lotnisk regionalnych to jednak nie biznesmeni... :P
wroord 2011-07-13 15:54   
wroord - Profil wroord
WRO ciagle ma malo 'tradycyjnych' polaczen. I tak dobrze za tym razem SAS nie lata turbosmiglami.
tomojadresik 2011-07-12 12:17   
tomojadresik - Profil tomojadresik
Akurat w Polsce zmiany są bardzo rzadkie, bardzo
mietek 2011-07-12 11:43   
mietek - Profil mietek
To lipa z tym połączeniem BA, o ile będzie prawdziwe, bo to zdecydowanie ogranicza możliwość przesiadek, bo następny jest zdaje się o 12 z WAW...
katowiczan 2011-07-11 17:01   
katowiczan - Profil katowiczan
tomojadresik żaden nie jest maksymalnie stabilny ale w Polsce zmiany są wyjątkowo częste... tomic: ja również mam taką nadzieję, bo brak tego rejsu znacznie utrudnia w... szkoda by nowe pirsy nie miały klientów...
tomic 2011-07-11 16:40   
tomic - Profil tomic
katowiczan: no właśnie ostatnio też zauważyłem, że na listopad nie można kupić biletów na ten nocujący rejs BA. Mam nadzieję, że nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji o likwidacji. Tyle nowych rękawów będzie, a rejsów mniej..
tomojadresik 2011-07-11 14:58   
tomojadresik - Profil tomojadresik
A który rynek jest stabilny kolego ? Zdaje mi się, że żaden bo rotacje widać wszędzie. Bardzo dobry ruch uczynił sas, gdyż samoloty latają prawie pełne.
katowiczan 2011-07-11 14:55   
katowiczan - Profil katowiczan
Cieszą takie informacje, szkoda tylko że Polski rynek jest ciągle niestabilny i np. SAS we WRO zwiększa częstotliwość a BA prawdopodobnie kasuje od sezonu zimowego połączenie 'na nocowanie' do WAW...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy