Warszawa - Berlin z Germanwings

Warszawa - Berlin z Germanwings Tania linia lotnicza Germanwings od końca października uruchomi połączenie Warszawa - Berlin. Szczegóły połączenia: Warszawa - Berlin Schoenefeld Berlin Schoenefeld - Warszawa Berlińskie lotnisko będzie trzecią bazą Germanwings, po Kolonii i Stuttgarcie. Teraz samoloty tej linii latają z Warszawy i Krakowa do Kolonii i Stuttgartu. Linia ta współpracuje z polską tanią...
09/06/2005 15:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katka 2005-06-16 01:14   
katka - Profil katka
ryan:zawsze jak lecialem byly pororzucane gazety ,brudne siedzenia i smieci na podloge.latalem innymi tani liniami np.wizzair,skyeurope,mytravellite itp. i ich samoloty byly bardziej czysyte.jede razy mialem bilet z lodynu do dublinu, gdy zajechalem na lotnisko okazalo sie ze lot byl odwolany poniewaz byla sprzedana mala ilosc biletow i musialem czekac 2 godziny na kolejny lot.oczywiscie nikt mnie nie poinformowal o tak zaistnialej zmianie.
maja zato bardzo milo obsluge w samolocie, bardziej milo jak w lot-ie
humbak 2005-06-15 23:57   
humbak - Profil humbak
katka/max: Ludzie z Wrocławia nie latają LOTem, a Ryanem dlatego, że jest stereotyp, że Ryan jest tani, a LOT drogi. Dokładnie taka sama pułapka myślowa, w jaką wpadłem z SAS i Norwegian. Często taniej do Londynu polecieć British Airways niż Wizz Air.
humbak 2005-06-15 23:55   
humbak - Profil humbak
Ryan, no przesiadka jest - może kiedys Globespan wejdzie do Polski? Skoro tak dużo ludzi chce latać do Szkocji...
ryan 2005-06-15 23:51   
ryan - Profil ryan
katka bo ci ludzie z wroclawia zabookowali bilety wczesniej i zaplacili za nie o wiele mniej niz teraz mozna je kupic.A tak wogole to co masz do zazucenia jesli chodzi o serwis w ryanair bo ja nie widze duzej roznicy ppomiedzy innymi low costami


Stenus to juz tez patrzylem ale wciaz jest przesiadka
katka 2005-06-15 23:45   
katka - Profil katka
dzisiaj kupilem bilet z lutonu do dublina za 0,20 centow plus oplaty co mnie kosztowalo w sumie 23 euro.w tym przypadku wydaje mi sie cena bardzo dobra za jakos uslug jakie otrzymuje ale napewno nigdy by nie polecial z nimi na trasie z wroclawia do londynu dlatego ze ceny sa zabujcze i ta ich slaba jakos uslog.dosc czesto latalem z nimi jak mieszkalem w irlandii ,gdzie oni naprawde maja super niskie ceny.zastanawiam sie czemu ci ludzie z wroclawia nie lataja lotem ktory ma porownalne ceny z ryanair.
humbak 2005-06-15 23:16   
humbak - Profil humbak
Ryanie: Zerknij na flyglobespan.com - to szkocki tani przewoxnik, który lata m.in. z Pragi do Edynburga i Glasgow. A do Pragi można Centralką.
ryan 2005-06-15 20:02   
ryan - Profil ryan
super :) im wiecej tym lepiej konkurencja jest jak najbadziej wskazana.
PS
Szkoda ze z PL nie ma zadnego bezposredniego polaczenia do Szkocji w zadnej linii lotniczej a moze ktos wie cos wiecej bo ja nic nie znalazlem(wszystko z przesiadkami w Londynie lub Amsterdamie)
kamrejare 2005-06-09 19:10   
kamrejare - Profil kamrejare
38 no to bardzi atrakcyjna cena!!!
gosc_obser 2005-06-09 18:31   
gosc_obser - Profil gosc_obser
38 Euro w obie strony z taxami (gdyby rezerwować dziś).
gosc_ja 2005-06-09 18:22   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Ciekawe jakie ceny, bo EasyJet lata z Krakowa do Berlina za na prwde pare groszy
yannkes 2005-06-09 18:08   
yannkes - Profil yannkes
moze i fajnie tylko ciezko bedzie laczyc rejsy reszta europy-berlin-wawa. ale zawsze jakies nowe polaczenie... :)
gosc_obser 2005-06-09 17:58   
gosc_obser - Profil gosc_obser
Z punktu widzenia tanich lotów to bardzo dobra wiadomość. W Berlinie mają swoje bazy także AirBerlin, Germania, dba i HLX(na Tegel) oraz Air Berlin i easyJet (na Schoenfeld). Będzie dużo okazji do przesiadek. Do Berlina latają też inni, mniejsi przewoźnicy regionalni.
gosc_ja 2005-06-09 17:56   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Chyba nie predka, EasyJet lata za grosze z Krakowa do Berlina codziennie. Na okres powakacyjny kupisz bilet za ok 100zl z oplatami w dwie strony
katowiczan 2005-06-09 17:03   
katowiczan - Profil katowiczan
Fajnie, że są nowe połączenia z Polską. Brakuje mnie osobiście połączeń z Berlina i Stuttgartu do Katowice. Ale cóż może kiedyś:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy