Nasz gość: Thorsten Bohg

Nasz gość: Thorsten Bohg Gościem Pasażera jest Dyrektor Generalnego Lufthansy w Polsce Thorsten Bohg. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego zarejestrowanego 6 czerwca br. Thorsten Bohg ma 29 lat i pochodzi z Dusseldorfu. 15 kwietnia objął funkcję Dyrektora Generalnego Lufthansy w Polsce. Do jego podstawowych obowiązków należy koordynacja sprzedaży, marketingu i kontaktów z...
08/06/2005 16:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bartek 2005-06-11 09:43   
bartek - Profil bartek
Hmm fedex do EPKT ? no bardzo ciekawe, ciekawe jaka maszyna beda latac :D
gosc_wafel 2005-06-10 11:36   
gosc_wafel - Profil gosc_wafel
A co z Cargo. Są jakieś plany na cargowce do Polski? Komentarz moderatora: Z informacji przekazanych nam przez dyrektora lotniska w Pyrzowicach Pana Michała Faryny wynika, że od jesieni regularnie do Pyrzowic ma operowac formowy samolot FedEx. Do tej pory loty dla FedEx wykonywały różne wynajęte firmy. Jezeli chodzi o Lufthansę... zwiększa się cargo Lufthansy dla bazy Lufthansa Technik, która znajduje się w Pyrzowicach jednak nie wiemy nic o ewentualnych lotach Lufthansa Cargo w tej sprawie....
gosc_ matt 2005-06-09 11:21   
gosc_ matt - Profil gosc_ matt
Ciesze sie ze moje kochane lotnisko w Pyrzowicach tak szybko sie rozwija ale ja widze jeszcze kilka niedociagniec np.
brak tanich lotpw np do Monachium znam wielu ludzi ktorzy maja tam wiele do zalatwienia i tlocza sie autobusami bo na LOT czy Lufthanse ich niestety nie stac............
gosc_ark 2005-06-09 02:41   
gosc_ark - Profil gosc_ark
popieram równiez LH w Rzeszowie, ale ten chyba musi przyspieszyć budowę nowego terminalu, ponieważ za chwilę zrobi się tutaj bardzo tłoczno
gosc_ja 2005-06-09 00:00   
gosc_ja - Profil gosc_ja
No dobrze byloby jakby LH weszla do rzeszowa tylko kiedy?
templar 2005-06-08 21:04   
templar - Profil templar
zastanawiam się, czy LOT nie móglby otworzyć polączenia do FRA czy MUC z któregoś z wymienianych przez Thorstena miast. latali co prawda przez chwilę ze Szczecina do Monachium ale coś nie poszlo i zawiesili - ale może faktycznie Bydgoszcz?
gosc_Pio 2005-06-08 19:00   
gosc_Pio - Profil gosc_Pio
fajny wywiad, plany co do Polski LH ma spore, co za zawrotna kariera, 29 lat i DG na Polske, pogratulowac i pozazdroscic ;-D Nie wierze tylko w ten biegly japonski, ale to szczegol.
humbak 2005-06-08 17:37   
humbak - Profil humbak
Templarze, niestety, ale Pan Dyrektor nosi już obrączkę... Komentarz moderatora: Otrzymaliśmy e-mail od Pani Agnieszki Rog Account Manager w firmie Sigma International w którym pisze: "(...)Interesujace sa komentarze czytelnikow. Moze powinnismy sprostowac, ze Thorsten Bohg nie nosi jeszcze obraczki, wiec
polskie panny wciaz maja szanse (...)
templar 2005-06-08 17:21   
templar - Profil templar
Matko Boska! ideał wcielony!! kandydat na męża doskonały! wołać Zośkę szybko!!! w tym wieku już dyrektor na Polskę? czuję się taki niespełniony...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy