50 tysięcy sprzedanych biletów

50 tysięcy sprzedanych biletów Ryanair ogłosił dzisiaj wyniki rezerwacji biletów na trasie Londyn - Wrocław - Londyn. Od 19 listopada 2004 r., kiedy linia ogłosiła rozpoczęcie codziennych lotów na tej trasie, już ponad 50000 osób dokonało rezerwacji biletów. Loty na tej trasie rozpoczęły się 24 marca 2005 r. - Polacy zdecydowanie zbyt długo musieli czekać na prawdziwie tanie opłaty za przeloty, a...
08/06/2005 14:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katka 2005-06-16 01:15   
katka - Profil katka
stenus.tak wiem ale to byla pomylka
humbak 2005-06-16 00:54   
humbak - Profil humbak
katka - powtarzasz sie...
katka 2005-06-16 00:53   
katka - Profil katka
dzisiaj kupilem bilet z lutonu do dublina za 0,20 centow plus oplaty co mnie kosztowalo w sumie 23 euro.w tym przypadku wydaje mi sie cena bardzo dobra za jakos uslug jakie otrzymuje ale napewno nigdy by nie polecial z nimi na trasie z wroclawia do londynu dlatego ze ceny sa zabujcze i ta ich slaba jakos uslog.dosc czesto latalem z nimi jak mieszkalem w irlandii ,gdzie oni naprawde maja super niskie ceny.zastanawiam sie czemu ci ludzie z wroclawia nie lataja lotem ktory ma porownalne ceny z ryanair.
humbak 2005-06-16 00:40   
humbak - Profil humbak
Ale trzeba za to zapłacić jakies dzikie euro...
ryan 2005-06-16 00:01   
ryan - Profil ryan
no wiec w kazdej linii mozna zjesc cos dobrego w ryanairze polecam Hot Ham&Cheese Sandwich
humbak 2005-06-15 23:58   
humbak - Profil humbak
EEEE tam - ceremioniał jedzonka jest bardzo miły. Nie wiem, jak inni, ale ja sie robie od razu głodny, jak wsiądę do samolotu. Może mam już taki odruch warunkowy????
ryan 2005-06-15 23:52   
ryan - Profil ryan
dzieki temu moga utrzymac jedne z najlepszych cen w europie a moim zdaniem na locie ktory trwa 90min bo taki jest sredni czas przelotu w europie nie potrzeba mi nic poza siedzeniem i moze czasami toaleta
chris 2005-06-15 23:36   
chris - Profil chris
Dlatego tez wypowiadam sie tylko na temat przechwalania Ryanair ktore widac bez wsiadania do ich samolotu. Nawet jesli by to byla prawda choc w 50 % to sposob ich chwalenia sie jest lekko mowiac malo elegancki , a powinien byc w mojej opinii podobnie skromy jak wyposazenie ich samolotow ... ;) ( szczegolnie tych ktore dopiero zamowili )
ryan 2005-06-15 21:37   
ryan - Profil ryan
zgadzam sie ze polityka co do przecwalania moze nie jest najlepsza ale tak jak wspomniales skoro nie leciales to trudno ci sie wypowiedziec
chris 2005-06-15 21:25   
chris - Profil chris
Na nowych trasach mieli tanie biley. Do Londynu z Rzeszowa np powrotny za 180 PLN wiec mowiac tnajtansze maja na mysli pewnie te ceny ...
Dodam jeszcze ze b. lubie Irlandie, Irlandczykow i wszystko co irlandzkie ale Ryana to chyba najmniej . Nie lecialem z nimi nigdy wiec trudno zweryfkowac wiekszosc krytycznych uwag, ale nie podoba mi sie to ich chwalenie
ryan 2005-06-15 19:55   
ryan - Profil ryan
Latwo wam mowic bo sprawdzacie bilety na polaczenia ktore sa juz w conajmniej 85% zabookowane i to dlatego ceny sa wysokie nie wazne czy jest to Ryanair Easy czy Central...
gosc_krego 2005-06-08 17:10   
gosc_krego - Profil gosc_krego
Ryanair: Polacy kochaja tanie latanie... Co za bull shit. Ceny w Ryanair na trasie Wroclaw-Londyn naleza do tak niskich, ze nic tylko sie zakochac! Jedyne 1250 PLN z oplatami w dwie strony, po prostu jak za darmo! Hehehe. Ale przynajmniej sciemniac potrafia :-)
gosc_ja 2005-06-08 16:43   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Ale bzdury gadacie, sprobujcie zarezerwowac bilety do Londynu z Krakowa Centralka lub Sky, albo Wizz z Katowic, ponad 1000zl w jedna strone
gosc_bonzo 2005-06-08 15:51   
gosc_bonzo - Profil gosc_bonzo
no wlasnie, jest to przyklad typowego ryanowskiego bredzenia, powrotny z Wrocek-Londyn kosztuje u nich 1088 PLN, przy rezerwacji ponad trzy tygodnie wczesniej, ktos tu mowi o tanim lataniu??
yannkes 2005-06-08 15:34   
yannkes - Profil yannkes
a niby gdzie jest "jeszcze więcej tanich biletów na polskich trasach"? Chyba, ze chodzi im o bilety na nowych trasach bo ceny z Wrocka sa bez zmian...
templar 2005-06-08 14:59   
templar - Profil templar
ja za to uwielbiam te ich stwierdzenia, że Polacy czekali, że Polakom brakowało itp itd. no zbawcy irlandzcy nam nastali normalnie!
maro 2005-06-08 14:23   
maro - Profil maro
po prostu kocham wszelkie wypowiedzi ze strony ryana. jakos barometr niestety nie potwierdza wielkiej dumy ryana, jaka sa oczywiscie ich najnizsze ceny w wszechswiecie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy