Nowe forum Pasażera...

Nowe forum Pasażera... Jeśli chcesz zwiększyć ilość zamieszczanych postów, jeśli nie chcesz, aby twoje komentarze przechodziły akceptację moderatora - zarejestruj się! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych forumowiczów, stworzyliśmy wstępną wersję 'logowalnego' forum. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał możliwość bezpośredniego zamieszczania swoich postów (bez akceptacji moderatora)....
06/06/2005 09:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-06-09 12:19   
chris - Profil chris
Istota rejestrowanego forum powinna byc taka ze osoba ktora nie umie sie zachowac powinna byc 1 czy 2 ostrzegana przez moderatora , a potem przy braku poprawy blokowana. Tylko osoby rejestrowane powinny miec mozliwosc pisania komentarzy, tylko wtedy to ma sens.
gosc_theo 2005-06-08 23:06   
gosc_theo - Profil gosc_theo
Trochę nie o to mi chodziło. Co mi po tym, że będziecie znali personalia osoby, która buszuje po forum i wdaje się wyłącznie w jakieś personalne wycieczki. Wolałbym, aby takie posty były usuwane, bo to ma być forum o lataniu, a nie o przechwalaniu się, docinkach i obrażaniu innych. Komentarz moderatora: No coż wszystkim nie dogodzimy;-)
chrisw 2005-06-08 22:53   
chrisw - Profil chrisw
W moim przypadku wystarczylo 31 znakow, ale mam tez e-maila 48 znakowego ...
No i jestem teraz chrisw zamiast chris bo sie record zapisal podczas poprzedniej proby rejestracji , albo ktos mi nicka podprowadzil ... :)
A tak przy okazji to proponuje pojsc sladem wiekszsci i umozliwic pisanie na tym forum jedynie zarejestrowanym uzytkownikom, a jesli beda rozrabiac to banowac ... i tyle .. wiem ze wiecej roboty ale przynajmniej porzadek bedzie :)
templar 2005-06-08 21:01   
templar - Profil templar
gość-Moniko. nie jest istotne ile razy chlopcy wcześniej latali samolotami. osoba, która zdecyduje się nimi zająć bierze na siebie odpowiedzialność i szczerze mówiąc w życiu nie zgodzilbym się na taki uklad. przykro, że zasady są takie, a nie inne ale obawiam się, że nikt nie weźmie na siebie opieki nad dwójką nieswoich dzieci...
gosc_chris 2005-06-08 20:14   
gosc_chris - Profil gosc_chris
Prosze poprawic blad w formularzu rejestracji nowego uzytkownika. W tym momencie pole e-mail nie akceptuje ciagu znakow dluzszego niz 30 co uniemozliwia mi zarejestrowanie. Komentarz moderatora: Mam nadzieje ze 40 wystarczy ;-)
gosc_monik 2005-06-08 17:03   
gosc_monik - Profil gosc_monik
SZUKAMY OSOBY LECACEJ Z KRAKOWA DO LONDYNU W DNIU 16 06 2005 DO ZAOP[IEKOWANIA SIE DWOJKA CZLOPCOW 12 I 13 LAT PODCZAS LOTY GDYZ REGULAMIN NIE POZWALA BY PODROZOWALI SAMI.NIE JEST TO ICH PIERWSZY LOT.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O PILNY KONTAKT POD NR 0048182077575 LUB 00447969384088
gosc_Bogda 2005-06-06 10:26   
gosc_Bogda - Profil gosc_Bogda
WRESZCIE . dzekujemy
gosc_Yannk 2005-06-06 09:09   
gosc_Yannk - Profil gosc_Yannk
wreszcie, mam nadzieje, ze to odniesnie zamierzony skutek...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy