Załoga Wizz Air dla Pasazer.com

Załoga Wizz Air dla Pasazer.com Serwis Pasazer.com rozmawiał z załogą pokładową linii lotniczych Wizz Air na temat ich pracy. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym o swojej pracy opowiadają Witold Skowron - pilot, kapitan bazy Wizz Air w Katowicach oraz Karolina Machura - szefowa stewardess. Materiał został zarejestrowany podczas obchodów pierwszej rocznicy działalności linii w Polsce.
04/06/2005 16:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Chomi 2005-06-16 10:25   
gosc_Chomi - Profil gosc_Chomi
Bo ja wiem.
gosc_chris 2005-06-09 12:08   
gosc_chris - Profil gosc_chris
Adventskalendar w SASie ? Wzoruja sie na Wizz czy odwrotnie ?
zosia 2005-06-07 23:51   
zosia - Profil zosia
Ja wiem,Templar,ja wiem....nie moge sie podzielic na kawalki:-) Jedno cialo - jeden Moderator! nawet ten,ktory mnie wabil cukierkiem, nie ma szansy!Kto to byl? no,katka/max....o ile mnie pamiec nie myli!
templar 2005-06-07 23:44   
templar - Profil templar
pozostali uczestnicy Forum czują się co najmniej odsunięci i zazdroszczą Moderatorowi szczerze i niezmiernie!! Zofia, okrutna niewiasto... tak zimno potraktować nie-moderatorów, doprawdy...
zosia 2005-06-07 23:43   
zosia - Profil zosia
Masz racje Templar:w tej klasie nie spotkasz Zosi! Siedze zaraz za kapitanem i trzymam kurczowo kieliszek wypelniony szampanem:-) kiedy reszta towarzystwa w rzedach 15-89 patrzy na puszke z CocaCola:-) dobranoc!
zosia 2005-06-07 23:39   
zosia - Profil zosia
Buziak na dobranoc dla Moderatora!widac nie spi i czuwa nad nami na naszymi komentarzami:-) Do Kamrejare:w grudniu na stronie SASu jest cos co sie nazywa Adventskalender:codzinnie otwiera sie nowe "okienko".Mozna dostac bardzo tanie bilety do USA.Na wigilje sa dostepne wszystkie oferty z calego grudnia.Oferty sa wazne w terminie styczen-marzec.Ten "advenskalender" jest oczywiscie dostepny tez na polskiej stronie SASu.Jeszcze raz: dobranoc Moderatorze:-)))))Spij spokojnie i snij o Zosi.Wierze,ze to nie beda to zadne tzw "nightmares":-)
templar 2005-06-07 23:34   
templar - Profil templar
Zosieńko, Damo Luksusowa. kamrejare raczej chyba chce czegoś tańszego :-) widzę, że jednocześnie sprawdzaliśmy, czym to Continental lata do Oslo! za 1000 dolców to rzeczywiście nie warto się cisnąć. SAS jest paskudny, przynajmniej w tej klasie, w której Zosi spotkać nie będzie dane. ale jeśli wylot ma być w marcu, to może British, Finnair, Lufthansa?...
zosia 2005-06-07 23:25   
zosia - Profil zosia
O nie,Templar! Continental lata starymi B757 do Oslo!sprawdzilam:-) SAS jest nadal bardzo dobry w klasie C. Klasa tzw EconomyFlex jest jeszcze nie najgorsza.W turystycznej nie zajmuje miejsca:-)Ale LOT???!!! i ci gorale z ciupagami w drodze do Chicago?TRAGEDIA! Zmieniajac temat:SAS zmniejszyl ilosc punktow potrzebnych na uzyskanie zlotej i srebrnej karty.Wymagaja mniej.Uwielbiam luksus!Jak kazda Polka:-)))))
kamrejare 2005-06-07 23:25   
kamrejare - Profil kamrejare
już własnie patrzyłem na ceny no i nie są za ciekawe 1000 dol na marzec to nie mało
gosc_gemiu 2005-06-07 23:22   
gosc_gemiu - Profil gosc_gemiu
o i to jest wlasnie niemoderowane forum - zaraz zaczynaja sie gadki o d... marynie ! rzeczowo ludziska
templar 2005-06-07 23:21   
templar - Profil templar
jeden tylko minus tego Continentala z Oslo... latają na B757!! nie jest akurat fajnie spędzić kilka godzin nad oceanem w tym przyciasnym samolociku... poza tym nie wiem jak ceny!
kamrejare 2005-06-07 23:18   
kamrejare - Profil kamrejare
dobrze wiedzieć -powinni na pasazer.com zrobic właśnie jakieś takie jakby formu z wypowiedziami o wrażeniach z lotów.bo jak zawsze czytam takie to ogarnia mnie wielka ciekawość. Komentarz moderatora: Szanowni Państwo bardzo proszę trzymać się omawianych tematów. Nie po to stworzyliśmy niemoderowane forum dla zarejestrowanych użytkowników aby teraz zrobił się bałagan i aby omawiać wątki nie związane z tematem. Posty nie zwiazane z tematem wątku będą kasowane.
templar 2005-06-07 23:18   
templar - Profil templar
nie, no, Zosieńka, nie gniewam się :-) jak dla mnie to SAS zepsul się okrutnie. ja KLMem latalem do Azji dużo i do RPA i nie narzekam. daleko im do linii azjatyckich ale są lepsi niż Lufthansa chociażby. a jeśli lata Continental to problem jakby się rozwiązal dla pana co chce z Oslo lecieć do Usa, bo Continental akurat to chyba jedyna linia amerykańska jeszcze trzymająca fason.
kamrejare 2005-06-07 23:16   
kamrejare - Profil kamrejare
dobrze wiedzieć -powinni na pasazer.com zrobic właśnie jakieś takie jakby formu z wypowiedziami o wrażeniach z lotów.bo jak zawsze czytam takie to ogarnia mnie wielka ciekawość.
zosia 2005-06-07 22:45   
zosia - Profil zosia
Masz racje Trd!Continental lata na trasie Oslo-Newark.Nowe polaczenie.Continental zaczal rowniez latac miedzy Sztokholmen i Newark.Przyznaje,ze bylam w bledzie.Jesli idzie o KLM:lecialam w klasie C do JFK w marcu z Amsterdamu.Podroz byla OK.Powrot:katastrofa!dopiero på 3 godzinach serwowano jedzenie,swiatla nie wylaczono.Okazalo sie ze KLM ograniczyl ilosc obslugi na swoich lotach.Jezeli mam porownac KLM z SASem:SAS wygrywa!sorry Templar!
kamrejare 2005-06-07 19:57   
kamrejare - Profil kamrejare
a jeśli można wiedzieć to na jakiej trasie miał Pan przyjemość lecieć tą linią
kamrejare 2005-06-07 19:35   
kamrejare - Profil kamrejare
zdecyduje sie chyba na ten KLM.choćby dlatego żę podobają mi się ich samoloty heh
gosc_trd 2005-06-07 18:16   
gosc_trd - Profil gosc_trd
Z Oslo do Newark (a potem do Waszyngtonu DCA) lata Continental.
templar 2005-06-07 14:58   
templar - Profil templar
KLM jest calkiem OK. wyjątkowo profesjonalne zalogi to chyba największy atut tej linii. serwis normalny, żadne cuda ale też nie jakiś paskudny, samoloty wygodne, dobrze zgrane polączenia. nie można narzekać. i na pewno lepszy od SAS!!
zosia 2005-06-07 14:31   
zosia - Profil zosia
Niestety,SAS przestal latac bezposrednio z Oslo do Newark. O ile sie nie myle to nikt inny nie lata bezposrednio z Norwegii do USA.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy