Oblatywacz: Air France do Paryża

Oblatywacz: Air France do Paryża W naszym kolejnym "Oblatywaczu" gościmy na pokładzie samolotu linii Air France. Tym razem wybraliśmy się porannym rejsem AF1247 do Paryża bardziej w roli pasażera niż obserwatora ponieważ przepisy przewoźnika zabraniają przebywania w kokpicie innym osobom niż załoga. Zapraszamy na relację z przelotu liniami Air France.Parę informacji o Air FranceAFR, Compagnie nationale Air...
09/07/2011 20:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-07-11 15:05   
humbak - Profil humbak
Jeju! Ależ dyskusja! Wielowątkowata! :o)
flybe 2011-07-10 17:44   
flybe - Profil flybe
@jurek strzela z łuku;p
hleb 2011-07-10 17:31   
hleb - Profil hleb
ktgracz to było do mnie ? dla twej informacji nie mam "20-30-50" postów ani nie przebywam tu parę tygodni więc daruj sobie....
jurek 2011-07-10 17:04   
jurek - Profil jurek
tere fere kuku :P
flybe 2011-07-10 16:37   
flybe - Profil flybe
@Jurek, czytając relacje z lotu U2 nie zauważyłem błędu ( wtedy i nie widzę go dziś), jeżeli był to został poprawiony. Nie zauważyłem w całej dyskusji aby autor ( chyba 4tech?) pisał coś o zwidach i omamach, natomist radził "gralowi" zmianę papierosów. Dyskusje o błędzie toczyli panowie gral i mrader. Z tego co udało mi się odszukać w historii dyskusji na forum tak wynika.
jurek 2011-07-10 16:09   
jurek - Profil jurek
@flybe no proszę Cię.. zabawny błąd był ale został poprawiony. Dowodem niech będzie ówczesny komentarz Grala "gral napisał w dniu 2010-03-08 o 23:25
Boening 737... czy komuś jeszcze otworzył się w kieszeni szwajcarski scyzoryk? " Potem po poprawce autor oczywiście się zarzekał, że czytelnicy mieli zwidy i omamy :D
ktgracz 2011-07-10 11:12   
ktgracz - Profil ktgracz
hleb: do uwag osób z ilością komentarzy poniżej 20-30-50 i/lub krótkim stażem na forum, trzeba przykładać wagę, adekwatną do ich uczestnictwa tu na forum. Mówiąc wprost: dzieci i ryby głosu nie mają :)
ktgracz 2011-07-10 11:07   
ktgracz - Profil ktgracz
Na koniec pożegnałem się mówiąc, że jak już będę miał w planie się zabić, to dam znać ;) Ona: ale jak to przecież wypadki chodzą po ludziach, nie da się tego przewidzieć... Ja: jak to się nie da!? Latając po EU zgadza się - pieniędzy i życia by nie starczyło, ale wystarczy pojechać do Afryki, Azji lub Ameryki południowej i latać lokalnymi często bardzo egzotycznymi liniami aż do skutku! // Jak w kasynie: zwykła kalkulacja ryzyka i szans na "wygraną".
ktgracz 2011-07-10 11:01   
ktgracz - Profil ktgracz
piotrek737: nie opłaca się. Pani z mBanku jakiś czas temu miała dla mnie ofertę, że za 3zł miesięcznie płacą do 100 czy 200 tys. zł, a w wypadku komunikacyjnym 2x tyle. Pytanie na jaką sumę maksymalnie można się ubezpieczyć i ile składka będzie kosztować miesięcznie już nie potrafiła odpowiedzieć, a powiedziałem, że niech nawet kosztuje 100zł miesięcznie, ale musi być przynajmniej na 1-2 mln. zł, bo tak to żadne zabezpieczenie moich bliskich ;P
piotrek737 2011-07-10 10:28   
piotrek737 - Profil piotrek737
Poza tym jeżeli chcecie mieć hardcorowego oblatywacza no to poproszę ticket do Kongo i jakieś ubezpieczenie i mogę polecieć ostatnim B727 jaki został w liniach Hewa Bora ;)
domos 2011-07-10 10:03   
domos - Profil domos
hleb: Kiedyś próbowałem namówić na taki materiał linie Ariana Afghan Airlines, ale nie udało mi się skontaktować z nimi w żaden sposób. Pracujemy nad pewnymi rozszerzeniami :)
piotrek737 2011-07-10 00:57   
piotrek737 - Profil piotrek737
Flybe: Owszem fajerwerków tu nie ma, ale to dlatego, że AF ma pewne dziwne przepisy na pokładzie i niestety nie można poszaleć zbytnio ;)
flybe 2011-07-10 00:20   
flybe - Profil flybe
@jerzy, sory ale jak zwykle czytasz nie rozumiejac co czytasz. Czy ja napisałem " najlepsza"? Nie wydaje mi się, co do " boeninga" to czytając relacje nie znalazłem tam takiego błędu. /// Piotrek 737 moje subiektywne odczucie, generalnie AF jest ok jak i poprzednie Twoje relacje z lotów.
piotrek737 2011-07-09 23:58   
piotrek737 - Profil piotrek737
Dla ścisłości p. Dominik napisał jedną relację, a od pewnego czasu ten dział przypadł mojej osobie. Rozumiem, że dla starych wyjadaczy może to być zupełna nuda czytając coś takiego. Ale pozostaje, ale, że nie wszyscy to starzy wyjadacze, a naszą misją jest też pisanie takich tekstów o lotnictwie, aby osoba czytająca po raz pierwszy zapoznała się z podstawami, aby zobaczyła jak to wygląda, aby poznała schemat takiego rejsu. Sporo osób z branży mówi, że właśnie misją takiego portalu ja p.com powinna być też edukacja więc nawet takim błahym tekstem z przelotu AF na CDG można coś przekazać...
jurek 2011-07-09 23:53   
jurek - Profil jurek
Najlepsza ? Chyba jedna z najzabawniejszych za tego 'boeininga' kolego:D
flybe 2011-07-09 23:47   
flybe - Profil flybe
chyba jedną z lepszych relacji była relacja z lotu U2 mimo niskiej jakości zdjęć, pózniej bywało z tym różnie i dopiero relacje p. Dominika były na wyższym poziomie. Co do AF to da się " przełknąć" i generalnie jest ok.
jurek 2011-07-09 23:39   
jurek - Profil jurek
hlebie dlaczego namawiasz kogokolwiek do igrania z losem ? Sam leć a choćby do Kongo i zrób relację jak takiś mądry. Nawet felieton o tak niby banalnym locie do Paryża niektórych może zaciekawić. Mi jakoś z AF nigdy nie było po drodze np.
hleb 2011-07-09 23:05   
hleb - Profil hleb
bazakbal1 trochę racji ma,linie europejskie LCC i tradycyjne oblatane,może redakcja zwiedziłaby świat szerzej,np. jakiś lot z przewoźnikiem z czarnej listy EU,powstałby artykuł pełen adrenaliny :D
marecki 2011-07-09 22:47   
marecki - Profil marecki
A ja mam propozycję: jak Ci nudno, to sobie znajdź jakies ciekawe zajęcie. Zazwyczaj pomaga.
bazakbal1 2011-07-09 22:45   
bazakbal1 - Profil bazakbal1
Hmm.... znów strasznie nudny obalywacz. Nudy nic się niedzieje. To jakiś chyba wypełniacz czasu i miejsca na tym portalu. Panie Piotrze i Panie Pawle ja bym zrezygnował z kontynuacji tych oblatywaczy. Pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy