Od jesieni z Bydgoszczy do Krakowa

Od jesieni z Bydgoszczy do Krakowa Nowe połączenie z bydgoskiego lotniska Szwederowo do Krakowa chce uruchomić firma Adviser. Firma ta, która jest prywatną linią lotniczą, chce stworzyć siatkę połączeń pomiędzy największymi miastami Polski i Europy. Do tego celu chce użyć 20 miejscowych samolotów typu JetStream. Samolot do Krakowa odlatywałby rano, a wracał wieczorem tego samego dnia. ...
03/06/2005 13:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_STENU 2005-06-07 21:44   
gosc_STENU - Profil gosc_STENU
Dziendoberek! Alez 737 lataja caly czas na krajiowkach, a dokladnie na trasie WAW-KRK.. Sam lecialem w styczniu... Aguirre, mieszasz sie szalenie w swoich wypowiedziach. Powiedziales, ze nie lataly nigdy i latac nie beda, teraz ze jednak lataja.. hmmm..
zosia 2005-06-06 21:24   
zosia - Profil zosia
Do Aguirre: czy mozesz sie w koncu zdecydowac "co powiedziales a czego nie powiedziales?" Bedzie latwiej wtedy dyskutowac.
Cytuje:
"aguirre 2005-06-05 18:55
Do KrisaG B737 nie latały na rejsach krajowych i nie bedą latały"
W sumie drobnostka.Ale jak mozna ciebie na serio potraktowac skoro caly czas zmieniasz zdanie.B737 lataly jak na krajowych tak i miedzynarodowych liniach (na ktorych zreszta lataja do dzis:-))
kamrejare 2005-06-06 19:17   
kamrejare - Profil kamrejare
no to dlaczego zawieszaja jak maja chętnych na te loty
gosc_aguir 2005-06-06 18:45   
gosc_aguir - Profil gosc_aguir
Jeszcze przed rejestracją: "on" wyjaśnia po raz wtóry, że nieopłacalne są - według źródła LOT - było na tym portalu - loty krajowe. Nie pisałem, że "nigdy" po kraju LOT nie latał B737. Napisałem, że nie latał na nich co do zasady, a podmianki były i zawsze są, ale regułą są ATRy ew. Embraery. Loty krajowe - wg LOTu są nieopłacalne, ale muszą istniec, bo inaczej Lufa i inne linie ściągną z Gdańska, Szczecina, Wrocławia i innych polskich lotnisk potencjalnych pasażerów transatlantyków (opłacalnych) do siebie i LOT obejdzie się smakiem.
zosia 2005-06-06 18:19   
zosia - Profil zosia
Oj,ale propozycja:za cukierka:-) wydaje mi sie,ze najlepiej bedzie kiedy zakonczymy ta dyskuje katka/max! Zgadzam sie z Templar:brakuje moderatora!
templar 2005-06-06 18:09   
templar - Profil templar
z najnowszych wiadomości: linie Air Lithuania zawieszają połaczenie z Gdańsk do Oslo. się nalatali, nie ma co... i dziwne, że rezygnują, bo coraz więcej ludzi korzystało z ich usług.
templar 2005-06-06 17:24   
templar - Profil templar
wolałem jak moderator jednak kontrolował treść wypowiedzi!
katka 2005-06-06 14:32   
katka - Profil katka
do zosi.wlasnie kozystam z logina mojej zony.nawet jak tak to i tak nie twoja sprawa.zreszta przeciez sa takiej dziewczyny jak ty ktore pojda za cukierka i nie bede musial uzywac wlasnej reki.chyba wiesz o czym pisze dziewico
raf 2005-06-06 14:23   
raf - Profil raf
to nie jest jeden plakat kolo lotniska,i na kazdym tylko reklamuja paryz,dziwna akcja...wydaje mi sie ze moga wprowadzic takie polaczenie za kilka dni.pozdr.
gosc_max 2005-06-06 13:18   
gosc_max - Profil gosc_max
do zosi:nawet jak tak by bylo to zawsze zostaja takie panienki jak ty ktore pojda za cukierek,chyba wiesz o czym pisze.
gosc_theo 2005-06-06 13:03   
gosc_theo - Profil gosc_theo
Ilośc miejsc a opłacalnośc to dwie różne historie. Jak masz stała cenę za bilet z odpowiednim wyprzedzeniem, to za dużo biletów jest sprzedane za zbyt niską cenę. Są jeszcze bilety studenckie, które też nie podnosza opłacalności lotu. Poza tym są po dwa loty dziennie, bo musza być bo to połączenia biznesowe. Także opłacalność i zapełnienie niekoniecznie iodą ze sobą w parze. Zaś co do B737 to one co do zasady nie latają na krajówce, chyba że na jakieś podmianki.
gosc_ja 2005-06-06 10:06   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Po co w ogole ta gadanina o LOT, dobrze ze inna firma chce uruchomic to polaczenie a nie LOT. Co tak niektorym zalezy zeby to LOT latal na tej trasie - macie tam jakies udzialy. LOT to firma przegnita
zosia 2005-06-06 09:18   
zosia - Profil zosia
Wydaje mi sie,ze Panowie Gosc_max i Gosc_templar powinni zarejestrowac sie na stronie pasazer.com. I przy okazji polepszyc swoj jezyk:-)
Do Goscia_templar: on pisze,cytuje "One podobno sa nieopłacalne, aleniedo końca, bo pasażerowie dolatują nimi do rejsów transatlantyckich, które sa opłacalne". To napisal po stwierdzeniu,ze B737 nigdy nie lataly na liniach krajowych.Wiec czego Panowie nie rozumieja?
A tak prywatnie do Goscia_max: czy poczucie humoru oposcilo ciebie w tej samej chwili kiedy zonka odwrocila sie do ciebie plecami i powiedziala:zrob to na wlasna reke?
gosc_templ 2005-06-06 08:29   
gosc_templ - Profil gosc_templ
Zofio, Święta Dziewico. aguirre, który nadal idzie w zaparte z 737 na domesticach, mówił o nieopłacalności lotów krajowych (nie zgadzam się) i o tym, że służą one głównie dowozowi ludzi na transatlantyki (też bym polemizował), a czytając Twój komentarz zrozumiałem, ze Ty zrozumiałaś, że on mówił o nieopłacalności 737. a może wszyscy się nie zrozumieli? :-) aguirre, z lotami krajowymi wcale nie jest tak najgorzej, a na niektórych kierunkach czasami bardzo trudno znaleźć wolne miejsca. pozdrawiam Męczennicę Dziewicę!!
gosc_max 2005-06-06 08:17   
gosc_max - Profil gosc_max
do zosi.moze i czujesz sie jak dziewica ale zachowajesz sie jak....
a wracajac do tematu co mam noc poslubna wspolnego z serwerem pasazer?wrocmy do tematu
zosia 2005-06-06 08:02   
zosia - Profil zosia
Czuje sie jak dziewica przed noca poslubna:moj pierwszy komentarz po zarejestrowaniu na pasazer.com. No, Templar,jeszcze raz...co ja tam cosik zle zrozumialam?
gosc_Zosia 2005-06-06 07:19   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
Do Templar: a co ja tam "cosik" zle przeczytalam? Z gory dziekuje za wyjasnienie:-)
templar 2005-06-05 21:58   
templar - Profil templar
LOT nadal lata na niektórych krajowych polączeniach na 737! Kraków, czasem Gdańsk, Wroclaw w zależności od ilości pasażerów itd. a Wizz faktycznie reklamuje się w Gdańsku z polączeniem do Paryża, jest bilboard m.in. w drodze na lotnisko ale chyba dotyczy lotów z Warszawy! trudno reklamować coś, wokól czego nie zrobilo się przynajmniej wrażenia, że będzie... Zosia, chcialaś się sprytnie doczepić slówek u aguirre (Twój urok w języku ciętym i zlośliwości nieogarniętej!) ale tym razem chyba cosik źle przeczytalaś :-)
aguirre 2005-06-05 21:44   
aguirre - Profil aguirre
"One", czyli loty krajowe, które są nieopłacalne. LOT podobno utrzymuje je, by dowozic pasażerów do W-wy na transatlantyki (których ma więcej niż sąsiedzi, tj. CSA i Malev). B737 od dośc dawna nie latają na lotach krajowych. Z trudem zapełniają na nich ATRy, więc po co pchac większe samoloty. Wyłuszczę jeszcze raz konkluzję poprzedniego posta: wyleasingowanie 3 (w perspektywie 5) B737 do centralwings nie wpływa na zdolności przewozowe LOTu na trasach krajowych.
Do Aguirre 2005-06-05 21:09   
Do Aguirre - Profil Do Aguirre
Prawie każdego dnia z Krakowa do Warszawy rejs 3912 odbywa się samolotem 737, podobnie jest z rejsem 3911 z WAW do KRK. widocznie zbyt mało latasz :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy