LOT wraca do Azji

LOT wraca do Azji Polskie Linie Lotnicze LOT zamierzają otworzyć nowe połączenie długodystansowe do New Delhi. To długo oczekiwana decyzja. LOT zaprzestał wykonywania lotów azjatyckich w połowie lat 90-tych. Powodem było małe zainteresowanie tymi rejsami oraz intensyfikacja połączeń na trasach transatlantyckich do Stanów Zjednoczonych i Kanady (z Warszawy i Krakowa). Przedstawiciele firmy...
02/06/2005 13:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-06-19 10:45   
chris - Profil chris
Alez to strasznie zabawne wylapywac takie Twoje smieszne wypowiedzi. Po prostu lepiej je wyraznie oznaczac - nie wszyscy jesze wiedza o poziomie merytorycznym wTwoich wypowiedzi Zosiu .. ;)
PS
O moje zycie sie nie martw. Jest calkiem udane. Czasem jest tak ze musi pracowac ktos , aby spac mogl inny ktos.
zosia 2005-06-19 06:07   
zosia - Profil zosia
A Chris jak zwykle zaprasza na swoje calkowicie wyzwolone od najmniejszego sladu po humorze komentarze:-) Komentarz wyslany o godzinie 00:41 mowi tylko jedno:ten czlowiek nie ma wesolego zycia.Inni forumowicze maja cos innego w programie o tej poznej godzinie:-))))))
chris 2005-06-19 00:41   
chris - Profil chris
Zosiu : Ja odpowiem. W Polsce Boeingi kupuje sie u ... Boeinga, a nie na stadionie. Może w Szwecji mają takie poronione pomysły i jest jakis stadion z używanym szpejem , ale nie u nas ...
gosc_charl 2005-06-18 22:49   
gosc_charl - Profil gosc_charl
Ludzie ! zdazyl sie cud ! po raz pierwszy w zyciu odstalem odpowiedz na mojego maila od LOT-u ! chyba coś zaczęło się w tej firmie zmieniać na lepsze ! poki co swietujmy !!!
gosc_ matt 2005-06-09 11:24   
gosc_ matt - Profil gosc_ matt
Fajnie - slyszalem tez o zakupie nowych samolotow szerokokadłubowych - a moze kiedys LOT-em do Sydney!!!???
zosia 2005-06-04 08:48   
zosia - Profil zosia
Drogi Pedro! moze dziewczynka albo pani.Pal to licho. Jezeli Ty w 2005 roku piszesz o niespodziance LOTowskiej w formie zakupu 1-2 B-767 to ja pozwole sobie zapytac:a gdzie sie dokona tego zakupu? podejrzewam,ze najszybciej mozna je kupic u Wietnamczykow kolo Stadionu Dziesieciolecia w Warszawie.
pedro 2005-06-03 19:51   
pedro - Profil pedro
Zosiu. Mam przeczucie, ze jestes dziewczynka piszaca na tej stronce. Mowie Ci wydoroslij wreszcie. Jak sama czytalas, ze LOT bedzie za rok latal nonstop do Pekinu, a za pare lat do Singapuru i Tokio.(nie wiem czym, ale moze zrobi niespodzianke i kupi 1 czy 2 Boeingi 767) Indie to wspanialy rynek. Latac do New Delhi to ok, ale lepiej byloby latac do Bombaju. Powiem szczerze LOT moglby zrobic to jak SWISS robi ZRH - BOM - Hong Kong
Mowie wam samoloty by lataly w 90% pelne. Latam caly czas na tej trasie i zawsze sa pelne samoloty.
templar 2005-06-03 17:16   
templar - Profil templar
faktycznie, Zosia wymaga specjalnego traktowania, drogi Moderatorze. pomysl Pedro wydaje się sensowny ale nie wiem, czy samolot 200-miejscowy to wystarczająca maszyna na takie trasy. bzdura absolutna latać do Indii! czyżby jej wysokość Frau Lufthansa nie zezwolila na inne trasy? mieć do wyboru Chiny, Tajlandię i Indie - i wybrać Indie, doprawdy, powinszować! Zosię pozdrawiam szczególnie!
zosia 2005-06-03 16:56   
zosia - Profil zosia
Oczywiscie,ze to wszystko co my piszemy ma cos wspolnego z tym,ze LOT bedzie latal do Indii:ryczenie...jak krowy! A tak z tematu na temat: dlaczego w sumie LOT ma latac do Indii? Czy to ktos z LOT-u zahaczyl palcem na mapie tam gdzie zaczynaja sie Himalaje i dostrzegl egzotyczna nazwe New Delhi? albo po jakie licho to ladawanie w New Delhi na trasach wymienionych przez Pedro? Wszystkie drogi prowadza do Rzymu,Pedro! nie do New Delhi!!!
pedro 2005-06-03 13:02   
pedro - Profil pedro
Mam pytanie. Czy to o czym wszyscy piszecie ma cos wspolnego z tym, ze LOT bedzie latal do Indii?
Jestem bardzo zadowolony, ze LOT bedzie latal do Azji. Mam propozycje.
WAW-New Delhi - Bangkok lub WAW-New Delhi-SIN lub WAW-New Delhi - Hong Kong.
zosia 2005-06-03 11:55   
zosia - Profil zosia
Tez jestem zdania,ze Moderator zwraca za malo uwagi na mnie:-) Dziekuje Katka za wsparcie w tej sprawie.A do Moderatora:goracy buziak i udanego weekendu zyczy Zosia! Komentarz moderatora: tiaa.. dziękujemy, dziękujemy ...
katka 2005-06-03 10:52   
katka - Profil katka
zosiu prosze szkoncz z tymi glupimi komentarzami ktore nie maja nic wspolnego z tematem .jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisze.panie moderatorze prosze bardziej zwrocic uwage na zosie
zosia 2005-06-03 10:13   
zosia - Profil zosia
Co za wrazliwcy! kiedys wolalo sie mamusie o pomoc.Teraz obowiazuje Moderator!A co...laleczka Barbie tez siedzi przy komputerku i macha wesolo raczka,theo?
theo 2005-06-03 09:52   
theo - Profil theo
Apel do moderatora - znów robi się pyskówka wywołana tradycyjnie przez tą samą osobę. Przecież można postów w rodzaju tego z godziny 00:22 i innych tego typu (jest jeszcze jedna takaosoba na forum) po prostu nie zamieszczać. Potem wybieramy do przeczytania wątki o największej ilości postów a tam ciągle jakieś ataki personalne. Sprawdźcie "najpopularniejsze wątki" - ile tam jest postów merytorycznych, a ile polemik personalnych. Komentarz moderatora: Ma Pan rację. Serdecznie przepraszamy za to. Po prostu ostatnimi czasy brakuje nam nieco czasu i werwy w akceptowaniu komentarzy. Postaramy się to poprawić....
Senator 2005-06-03 09:27   
Senator - Profil Senator
Do swissboy. Nigdy nikogo na tym forum nie obrazalem piszac tego typu komentarze jak Twoj. Nie znize sie do Twojego poziomu. Zycze Tobie kiedys dojrzalosci. Komentarz moderatora: ...
SWISSboy 2005-06-03 07:55   
SWISSboy - Profil SWISSboy
gdybys umial czytac ze zrozumieniem, to bys wiedzial z mojej pierwszej wypowiedzi o tym "zawodzie syn" ;-) i napisalem tam duzo wiecej... no coz... "myslenie ma przyszlosc" ;-) a tak poza tym, to co "zawod syn" ma do twojego zachowania "z chama na pana" :-)
Senator 2005-06-03 00:22   
Senator - Profil Senator
Dziekuje za piekny elaborat. Jak pamietam przy okazji moich komentarzy na temat lini niskokosztowych i dywersyfikacji obslugi naziemnej pasazerow dowiedzialem sie od Ciebie, ze raz sie przelecialem w C czy jakies tam innej klasie, szajba mi odbila po tym jednym locie i wszystko o mnie juz wiesz. Po przeczytaniu tych wypocin ja z kolei wiele dowiedzialem sie o Tobie, chlopcze, ktory powinien w rubryce miec wpisane "zawod syn".
SWISSboy 2005-06-02 22:50   
SWISSboy - Profil SWISSboy
ja ostatnio coraz mniej latam LOTem, ale moje doswiadczenia z klasy business sa bardzo dobre, oprocz jednego zdarzenia... latalem LOTem do/z Londynu w business, kiedy jeszcze "latanie bylo w polsce drogie" i malo kto mogl sobie pozwolic zeby poleciec do londynu samolotem - moje wspomnienia z business sa takie, ze wowczas mi- 16 latkowi calowali tylek jakbym byl krolowa elzbieta... doslownie. i tak bylo za kazdym razem, gdy z nimi lecialem w business. jednak do czasu... - raz gdy stalem w kolejce do toalety, wypudrowana stara stewardesa powiedziala mi, ze toaleta dla klasy ekonomicznej jest z tylu samolotu... a ja jej na to, ze lece w businessie i ze jak chce to jej moge pokazac karte pokladowa (po ktora juz siegnalem do kieszeni) a ona mi na to z przyglupim usmiechem przy wszystkich pasazerach patrzacych sie na mnie "hehehe, nie trzeba, wierzymy panu..." - poczulem sie jakby ze mnie ostatnia D zrobila... no ale coz ;-) szybko mi przeszlo ;-) a moj najlepszy lot LOTem w business , ktory wspominam do dzis jako "arcydzielo", to byl lot warszawa - zurich - jakosc obslugi i nastawienie do pasazera moge smialo porownac do klasy First SWISS'a (ktora mialem raz okazje leciec na pokladzie A330) - doslownie "nic dodac, nic ujac" - wszystko bylo perfect - i naprawde zyczylbym sobie takich stewardess na kazdym locie (ale niestety bylo tak dobrze tylko raz) ;-) ostatnio wracalem LOTem z wakacji tez w klasie C - lot FRA - POZ i musze przyznac, ze obsluga jednak juz sie zmienia... nie jest juz tak "milo" i cacy jak kiedys... ta zaloga zachowuje sie juz jakos inaczej - jakby im tak do konca nie zalezalo... nie wiem.... podejrzewam, ze to jest ich reakcja na te ciage ciecia i zwolnienia... no bo jakbyscie sie zachowywali w pracy, wiedzac, ze zagrzejecie tam stolek jeszcze z 3 miesiace i bye bye.... mi tez juz by wtedy nie zalezalo.... pewnie tez sa ciecia w pensjach itd.... to jest jakas dziwna reakcja - kiedys gdy nie bylo w PL specjalnie konkurencji i nie trzeba bylo walczyc o pasazera, to byli mili i bylo wszystko super - a teraz, gdy trzeba sie wysilic, by zyskac pasazera, to jakby coraz mniej sil maja na ta walke..... (a przy okazji - nie bronie tu nikogo - bo nikt ode mnie z rodziny/znajomych dla LOTu nie pracuje ;-) ) a tak przy okazji - wysiadywanie stewardess w C i zajmowanie sie sama soba w embraerach ostatnio staje sie jakies "epidemiczne" - moja mama tez na to ciagle narzeka jak lata do genewy ;-)) )
templar 2005-06-02 20:08   
templar - Profil templar
LOT, Sztokholm-Warszawa. siedzę w pierwszym rzędzie, biznes się trafil... zaloga masakra, w biznesie steward pamiętający Pilsudskiego, alkoholik z przekrwionymi oczyma i nosem w stylu renifera Rudolfa, śmierdzący papierosami i bliżej nieokreślonym fragransem żywo przypominającym piżmo (a raczej piżmowego bawola).w ekonomicznej lepiej, mily mlody chlopak, z daleka tylko go widzialem ale wydaje mi sie że nie śmierdzial i sprawial lepsze wrażenie. prezentacja safety polegala na nieskoordynowanym machaniu jedną ręką, druga na zmianę w kieszeni albo w okolicach ucha. po starcie steward szumnie zwany szefem pokladu oświadczyl: Po osiągnięciu wysokości przelotowej zostaną państwo poczęstowani bla bla. po posilku będą państwo mogli zrobić zakupy w naszym...tu zapadla chwila ciszy i nagle: A niee, ku***, to nie tu! co chyba mialo znaczyć, że jednak zakupów nie będzie. jedzenie bylo znośne, wtedy jeszcze na cieplo ale już doprosić się o wino ho ho - to byl wyczyn! szef pokladu byl nieruchawy i jak już zrobil co mial zrobic to zniknąl, w sumie dobrze, bo nie śmierdzialo. i w sumie byl jeden wielki obciach! LOT powinien pomyśleć o dodatkowych szkoleniach dla personelu, bo z profesjonalizmem jest naprawdę fatalnie w tej firmie. albo się spoufalają(tekst stewardessy do marynarza: co! zarobilo się i do żoneczki się wraca pociupciać!! slowo daję, za taki tekst w moją stronę pani by zmienila branżę w 5 minut) albo leją na pasażera sucho rozrzucając po pokladzie jadlo typu fast food (fast w sensie tempa roznoszenia). z drugiej strony LOT ma dużo dobrych polączeń, nie jest zlą linią tylko trochę chyba zagubioną w XXI wieku, gdzie pani z tacą i tekstem "cukierki roznoszę" już niezbyt pasuje do otoczenia. Komentarz moderatora: ...
SWISSboy 2005-06-02 18:59   
SWISSboy - Profil SWISSboy
masz racje senator, na tej trasie tez bym wybral LH, ale co do tej ceny - jestes pewien ze obie sa za "ta sama" klase business? - tzn chodzi mi o restrykcje - bo moze w LH dostales restrykcyjna a w LO za te 12k byla bez restrykcji...?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy