LOT wraca do Łodzi i Zielonej Góry

LOT wraca do Łodzi i Zielonej Góry Jak donosi wczorajszy Puls Biznesu, LOT na przełomie lipca i sierpnia znowu zacznie latać z Warszawy do Łodzi i Zielonej Góry. Rejsy będą wykonywane przez firmę JetAir 19-sto miejscowymi samolotami, prawdopodobnie Jetstreamem 32. Do Zielonej Góry samoloty będą latać 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu. W przedsięwzięciu partycypuje samorząd, który zobowiązał się wykupywać...
31/05/2005 09:32   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
london 2005-06-04 16:46   
london - Profil london
a to cos nowego?fajnie ze zamierzacie uruchomic nowa trase ,bede wlasnie na przelomie lipca w polsce,i mam nad,ze do tego czasu juz bedziecie latac.Prosze podac informacje o roskladach lotow
templar 2005-06-01 14:53   
templar - Profil templar
LOT podobno nabył 2 airbusy!! czy można gdzieś sprawdzić tę wiadomość? bo nie wiem czy rzeczywiście, a jeśli tak to jakie i skąd!!??
ja 2005-05-31 15:32   
ja - Profil ja
Chlopaki nie placa
krawcowa 2005-05-31 14:22   
krawcowa - Profil krawcowa
Matko Bosko! toz to cud ze wreszcie bedzie samolot u nasz w Lodzi! ale to znaczy ze on tez bedzie latal od nasz do Zielonej Gury? bo tak zrozumialamze do Lodzi i Zielonej Gury to moze ten sam samolot bedzie nawet. jak bedzie bilet niedrogi to ja by poleciala bo ja mam siostre pielegniarke w Zielonej Gurze.
maro 2005-05-31 12:14   
maro - Profil maro
troche w tym racji ze to my bedziemy bulic za te polaczenia. z tego co ja wiem to lot kasuje 500 zeta za segment podrozy za posla wiec jest to super kasa dla lotu. no i jeszcze tu nawet jak nie bedzie chetnych na latanie to przewoznik bedzie zadowolony bo 'powietrze w samolocie bedzie oplacone'. ale moze to polaczenie przczyni sie do atrakcyjnosci zg dla biznesu i moze warto teraz troche w to 'zainwestowac' aby potem zbierac owoce. poczekamy zobaczymy
zasieki1 2005-05-31 11:22   
zasieki1 - Profil zasieki1
zaplacimy my podatnicy, bo lokalnym politykom znudzil sie juz pociag. tak na prawde to polaczenie panowie przy korycie zrobili dla siebie. podobno kosztuje to nas 1 mln/rok. za te pieniadze moznaby pogadac z wizzairem, skyeurope, czy innym low costem, tym samym zapelnieniem samolotu martwilaby sie linia. ale przeciez no frillsy nie lataja do wawy, a to tam potrzebuja sie dostac politykierzy z zg. zgroza
krisg 2005-05-31 10:07   
krisg - Profil krisg
Nieźle, samorząd zobowiązał się kupować bilety... Czyli zapłacą podatnicy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy