Berlin, Wiedeń Praga za 2 zł?

Berlin, Wiedeń Praga za 2 zł? Za 2 zł po kraju? Możliwe. Za 2 zł do Berlina, Bratysławy, Pragi i Wiednia? Możliwe, ale - i tu niespodzianka - nie... samolotem! Czyżby nowa, tania era dla pasażerów podróżujących autokarem po Polsce i do najbliższych stolic?. Dziś (6.06) wystartował nowy projekt - PolskiBus.com oferujący sieć międzymiastowych i międzynarodowych ekspresowych linii autokarowych. Czyżby...
06/06/2011 21:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-06-08 00:59   
humbak - Profil humbak
Ieży, przynajmniej nie będzie nudno, skoro tak po oczach ... razi. :o)
jurek 2011-06-08 00:57   
jurek - Profil jurek
Życzę hómpce przyjemnych podróży (w tych wściekle czerwonych autobusowych wnętrzach). "Wszystko czerwone" J. Chmielewskiej mi przypomniało jak zobaczyłem galerię zdjęć na stronie przewoźnika.
humbak 2011-06-08 00:22   
humbak - Profil humbak
Ieży pisał ad publicum, jak na forum. To do Ieżego trzeba być teraz wywoływanym do odpowiedzi. Siedzi sobie taki pasza Ieży i wskazuje? :o)
jurek 2011-06-07 23:33   
jurek - Profil jurek
A czy ja coś pisałem do hómpki ?
humbak 2011-06-07 23:30   
humbak - Profil humbak
Ieży, hotele z reguły służą za miejsce do spania nocą, zaś większość kursów (gdybyś raczył spojrzeć) jest za dnia jednak.
jurek 2011-06-07 23:08   
jurek - Profil jurek
Dla 'niektórych' darmowe bilety to musi być szalenie atrakcyjna oferta. Wifi jest. Fotel do kimania jest. Nawt WC jest. Kierunek nie jest ważny. 'Hotel' za free :D
humbak 2011-06-07 22:54   
humbak - Profil humbak
lukaszu_warszawo: Za bilet płaci się wchodząc w koszyk i postępując dalej z komendami. Teraz da się tylko przelewem. Kartą nie można.
lukasz_warszawa 2011-06-07 22:31   
lukasz_warszawa - Profil lukasz_warszawa
Małe pytanko. Dokonałem rezerwacji Warszawa-Kraków. Jak teraz zapłacić za bilet??
paskuda 2011-06-07 22:07   
paskuda - Profil paskuda
my się załapaliśmy na bilety WAW-TXL-WAW po gratisie... wiec jak wrocimy to damy znac czy dalo rade wytrzymac...
usuniety 2011-06-07 17:32   
usuniety - Profil usuniety
no tak, tez bym chcial aby polskiBus wypalil az poleci asfalt z pod kol, nazwijmy to moze choroba wieku dzieciecego ktora tak jak swinka(choroba) szybko minie
4tech 2011-06-07 17:07   
4tech - Profil 4tech
humbak, pod warunkiem że nie wiesz z czego ten pasztet jest zrobiony;p
humbak 2011-06-07 16:53   
humbak - Profil humbak
jarecki: Pasztety są z reguły bardzo smacznym wynalazkiem. Ten pasztet będzie bardzo smakowity, choć tani.
usuniety 2011-06-07 16:41   
usuniety - Profil usuniety
no i juz pasztet: Ze wzgledu na olbrzymie zainteresowanie strona PolskiBus.com, musielismy zamknac strone na krotki okres, aby usprawnic zarzadzanie liczba gosci oraz wykonac prace konserwacyjne (naoliwic serwer?) ....
admin 2011-06-07 13:13   
admin - Profil admin
No widzisz... ale operuje na wszystkich trasach euroLOT i to jego samoloty tam latają. I o to mi chodziło. Może rzeczywiście skrót myślowy, ale potwierdza to cały bezsens odrębności pomiędzy LOTem a euroLOTem...
2011-06-07 13:01   
 - Profil
Rzetelniejsze byłoby, gdyby napisano, że oferta "może być konkurencyjna dla przewoźników lotniczych obsługujących połączenia między polskimi miastami", a nie że "czyżby konkurencja dla Eurolotu"? PolskiBus jeździł będzie między Warszawą a Gdańskiem, Szczecinem, Poznaniem, Wrocławiem, Katowicami i Krakowem - czyli na trasach, gdzie lata LOT. Rozumiem, że LOT nie pragnie przyciągać na swoje pokłady pasażerów podróżujących pociągami, samochodami i autobusami, tylko tych, którzy wybierają łodzie podwodne?
admin 2011-06-07 12:27   
admin - Profil admin
A stąd pomysł, że to właśnie euroLOT chce przyciągnąć na swoje pokłady klientów podróżujących pociągami, autobusami czy samochodami. Kogo wybierze taki klient autobus czy euroLOT? Oferta w przypadku takiego klienta jest dość konkurencyjna w stosunku do oferty euroLOTu. I porównanie jest zupełnie na miejscu i rzetelne i obiektywne.
2011-06-07 12:00   
 - Profil
Ja myślę, że dreamliniowemu chodziło bardziej o obiektywizm i rzetelność tego porównania, niż o profil klienta obu przewoźników.
humbak 2011-06-07 11:21   
humbak - Profil humbak
dreamliniowy, sugerujesz, że PolskiBus będzie wypełniony bezdomnymi, którzy będą w czasie jazdy umilać sobie jazdę buszowaniem po sieci, zaś współpasażerów swoim smrodem? To może niechaj PolskiBus.com nawiąże współpracę z Dworzec Polski?
mietek 2011-06-07 11:11   
mietek - Profil mietek
A ja nie wiem kto jest właścicielem megabusa. Tak sie zastanawiałem, kedy coś takiego u nas powstanie.
dreamliniowy 2011-06-07 11:11   
dreamliniowy - Profil dreamliniowy
Ale skad pomysl ze to konkurecja dla jakiegokolwiek lotu, euro czy nie euro, ludzie kochane, 1% godzin pojedzie z gdanska do wroclawia przez wawe, no kurde, przeciez to absurd, jak mozna autobus za 2 zlote z samolotem porownac ? To opcja dla bezdomnych na spedzenie za 2 zlote czasu a nie konkurencja dla LOTu
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy