ULC przypomina o prawach pasażera

ULC przypomina o prawach pasażera Mając na uwadze duże zainteresowanie prawami pasażerów linii lotniczych w ogóle, a ostatnio w kontekście erupcji wulkanicznych, Komisja Ochrony Praw Pasażerów Urzędu Lotnictwa Cywilnego informuje, iż: wszelkie zjawiska pogodowe o nasilonym charakterze mające wpływ na operacje lotnicze np. mgły, burze, wyładowania atmosferyczne, opady deszczu, śniegu i gradu,...
04/06/2011 19:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-06-07 01:38   
humbak - Profil humbak
I słusznie, że ULC przypomina. Dostałem dziś maila od Blue Air w sprawie mojego odwołania sprzed roku: "Regarding your request to receive compensations due the cancelled flight from Timisoara(TSR) to Bucharest on 21 st May 2010 we would like to inform you the following:

The reservation code ICC69U is a promotional ticket with a basic fare of 4.19 euro, so Blue Air can offer you the refund of the ticket 25.99 euro.
According to EC 261/2004 , Article 3, 3rd paragraph, Regulation does not apply for passengers that are traveling at special tariffs." I uważają niby, że spuszczą mnie z tym na drzewo? Przecież mój bilet był w ogólnie dostępnej taryfie online, zatem powoływanie się na Artykuł 3, per.3 jest nonsensem. :o)
humbak 2011-06-07 01:35   
humbak - Profil humbak
Ieży, a jużci, że uroczo. :o)
jurek 2011-06-04 20:51   
jurek - Profil jurek
'stałopłat o napędzie silnikowym' brzmi uroczo :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy