Bilety na sezon zimowy

Bilety na sezon zimowy Wizz Air rozpoczyna sprzedaż biletów na niektóre trasy na loty pomiędzy 30 października 2005 a 25 marca 2006. Jak podaje linia w komunikacie, możliwa jest już rezerwacja lotów na następujących trasach (ceny w jedną stronę, bez opłat lotniskowych): Gdańsk - Londyn od 19 PLN* Katowice - Londyn od 39 PLN* Poznań - Londyn od 39 PLN* Warszawa - Londyn od 39 PLN* Gdańsk...
26/05/2005 10:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krisg 2005-05-28 14:15   
krisg - Profil krisg
ostry: każda tania linia czasami odwołuje swoje loty. Wczoraj (piątek) Sky zostawił swoich pasażerów w Bergamo...
Dla tych, którzy wypowiadają się na tym forum a lecieli tylko raz w życiu i to tanią linią proponuję wiecej obiektywizmu... Komentarze typu "leciałem Wizzem, wszystko było OK, ale nie mam do nich zaufania..." są hmmmm... bezpodstawne.
Chcecie pewności, że lot będzie punktualny i nie zostanie odwołany!? Polecam połączenie Lufthansy: KTW-FRA i KRK-MUC - obydwa 3 razy dziennie, w dobrym towarzystwie i z darmowym piwkiem na pokładzie.
Jeśli chodzi o Air Polonię to polecam przestudiowanie prasy z okresu kilku miesięcy przed ich upadkiem. Firma będąc zbyt mało konkurencyjną nastawiła się na wyprowadzenie jak najwiekszej "kasy" dla swojego "zarządu". Jeden przykład (podaję z pamięci więc mogą być drobne błędy): Zmiana firmy informatycznej zajmującej się systemem rezerwacji na firmę należącą do brata żony prezesa. Stara brała 6 000 zł/miesiąc, nowa 400 000 zł rocznie, płatne z góry. Oceńcie to sami...
Podobnych przykładów było więcej i były podawane w prasie. Mówienie, nie poparte dowodami, że Wizz lub jakakolwiek inna linia ma problemy to czyste zgadywanie ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Dla tych celów bardzo dobrze nadaje się forum onet.pl. Polecam.
ostry 2005-05-27 20:09   
ostry - Profil ostry
oczywiście w moim poprzednim komentarzu juz od"rzeczywiście(...)" zaczyna sie moje zdanie, a nie text ze storony wizzu. zapomnialem to wziąc w cudzysłów ;)
ostry 2005-05-27 19:31   
ostry - Profil ostry
Teraz Wizz zrobil promocje dla poszkodowanych przez Maersk Air 0 zł i na stronie internetowej zamiescił taki tekst:
W całej swojej historii Wizz Air okazywał zawsze niepowtarzalne oddanie polskiemu rynkowi poprzez stałe wprowadzanie nowych tras, zwiększanie częstotliwości na już istniejących i wprowadzanie darmowych alternatyw podróżowania dla pasażerów, którzy zostali skazani na własne siły przez inne linie lotnicze.

Rzeczywiscie dla poszkodowanych przez inne linie Wizz zawsze okazuje sie łaskawy, ale dla swoich, kiedy to wizz odwoła loty i zostawia ludzi bez uprzedzenia a lotnisku to juz taki miły nie jest.
domi 2005-05-27 18:50   
domi - Profil domi
to są za poważni inwestorzy i za poważne pieniądze, żeby móc pozwolić sobie na jakieś laurki bez pokrycia.
Domi Domi 2005-05-27 14:46   
Domi Domi - Profil Domi Domi
Trudno zeby na swojej stronie internetowej mowili ze maja klopoty
domi 2005-05-27 14:30   
domi - Profil domi
Dla średnio zorientowanych: ogłoszenie letniego rozkładu lotów Wizz miało miejsce 25 listopada. Tak już jest, że podaje się takie informacje z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi o finanse, to linia ma się bardzo dobrze-proponuję szersze zapoznanie się z materiałami dotyczacymi inwestorów- wszystko na stronie wizz.
katka 2005-05-27 14:02   
katka - Profil katka
mic77- skad wiesz ze "wszelkie glosy o klopotach wizza to jak na razie bujda" czyzbys pracowal w ich biurze? ja nie twierdze ze upadnie ale taka opinia jak napisal mic 77 jest tez troche naciagnieta
podejrzane 2005-05-27 11:51   
podejrzane - Profil podejrzane
Dla mnie to tez podejrzane, potem jak sie okaze ze Ryan bedzie latal do Londynu z Krakowa za pare groszy bo tam w Balicach przynajmniej jest konkurencja to odwolaja polowe lotow z Katowic do Londynu. Mi tam obojetne skad latam bo mieszkam w Bielsku.
mic77 2005-05-27 11:07   
mic77 - Profil mic77
Templar rozmawiajmy na tym forum na temat a nie o róznicy miedzy słwoem "trochę i więcej"...
Podsumowując,rozpoczęcie sprzedaży biletów na sezon zimowy to coś zupełnie zwyczajego, bym nawet powiedział słusznego skoro Ryan już sprzedaje to wizz nie moze pozostac w tyle...a wszelkie głosy o kłopotach wizza to jak na razie bujda :)
templar 2005-05-27 09:57   
templar - Profil templar
aha, zrozumiałem z tym ostrym... zrozumiałbym wcześniej gdyby jakaś interpunkcja istniała w twoim wydaniu. a że nie rozumiesz ostatniej wypowiedzi, cóż, nie dziwię się... koniec końców i tak wielkim wygranym będzie Ryanair.
mic77 2005-05-27 08:52   
mic77 - Profil mic77
ostry to autor pierwszego tekstu !!! a twojej ostatniej wypowiedzi wogóle nie rozumiem. Co do wcześniejszej, widze ze ludzie padają ofiara psychozy airpolonijnej. Proponowałbym jednak nie mówić o upadku jakiejś linii póki ma się dobrze. a to że ktoś ma negatywne nastawienie to jego sprawa latać nie musi. Sky Europe bardziej sensowne>>?? A która to linia jako jedyna miała problemy z dogadaniem się z władzami okęcia?? Jesli chodzi o wejscie Ryanaira to ja bym sie raczej martwił o Skya, ponieważ Ryan wejdzie najprawdopodobniej do Krakowa a nie do Katowic!
templar 2005-05-26 23:40   
templar - Profil templar
i jeszcze mic77 - wiecej optymizmu to zalecenie moderatora! gemius stwierdzil, ze "troche optymizmu by wam sie przydalo...". koniec i bomba, a kto czytal ten...
templar 2005-05-26 22:54   
templar - Profil templar
i co z tego ze Wizz sie promuje jak nawet w promocji jest nie-za-tani? czy ktos wreszcie zapyta ich oficjalnie skad wytrzasneli takie oplaty i podatki?? a to ze zwiekszyli ilosc polaczen jeszcze mnie nie przekonuje...z czasem czesc zostanie odwolana!! nie podejrzewam ich o pojscie droga AirPolonii, chociazby z tej racji, ze prezesem nie jest kradziej Litwinski wiec zachowuja przynajmnie szanse na plynnosc finansowa. ale tez nie wydaje mi sie zeby za jakis czas Wizz byli linia specjalnie liczaca sie, w Polsce przynajmniej. Ryanair jak wejdzie - a pewnie wejdzie - na dodatkowe lotniska i uruchomi wiecej tras, to Wizz sie spakuje i wroci do budapesztu. jakos im nie ufam. raz lecialem, obsluga byla normalna, nic starsznego ale tez bez egzaltacji - jednak mam jakis do nich stosunek negatywny. SkyEurope wydaje sie bardziej sensowne. i mic77 - co to znaczy OSTRY WIZZ???
Pio 2005-05-26 22:42   
Pio - Profil Pio
AirBerlin tez juz sprzedaje bilety na sezon zimowy, po prostu zaczynaja zapelniac samoloty bo konkurencja duza i nie spi!!
maro 2005-05-26 19:59   
maro - Profil maro
ludzie, moze przeniescie swoje przepychanki na forum gazety wyborczej. przynajmniej tam takie wpisy beda na temat. co do wizza to bardzo dobrze ze juz sprzedaje bilety na zime. zobaczcie, ze te trasy na ktorych ruszyla sprzedaz to ma byc odpowiedz na wejscie ryanaira, czyli polska-londyn oraz polska-dortmund. czego wy sie spodziewacie, ze wizz bedzie czekal i sie przygladal jak ludzie kupuja bilety ryan na zime bo tylko oni oferuje je z takim wyprzedzeniem??? co ciekawsze widze ze wizz chce konkurowac z ryan jeszcze czestotliwoscia lotow, przykladowo gdn-ltn bedzie 11 razy tygodniowo, po 2 rejsy w pon, wt, sr i pt. tez gdn-dtm bedzie 5 razy tygodniowo, czyli o 1 wiecej niz ryan na trasie gdn-hhn. nie wiem jak z wylotami z innych polskich miast bo juz nie chcialo mi sie sprawdzac.
rome 2005-05-26 19:05   
rome - Profil rome
a o tobie katka swiadczy twoje 'swiatczy'. nie mam nic wiecej do dodania
katka 2005-05-26 17:14   
katka - Profil katka
rome twoj komentarz swiatczy tylko o tobie,ja tez uwazam ze wizzair mam bardzo dziwna taktyke i wysokie ceny i prosze mi nie mowic ze mam u nich biletu nie kupowywac jak mi nie pasuje.
chris 2005-05-26 16:06   
chris - Profil chris
Do jareklokaty : Wow ! Myslisz ze naprawde potrzebuja gotowki za te bilety na sezon zimowy ... ? No ale sie porobilo... ! ja liczylem na to ze jednak nie beda potrzebowali kasy i rozdzadza te bilety za darmo ...
bogdan 2005-05-26 16:05   
bogdan - Profil bogdan
rome - a czy ja powiedzilem ze kupuje ?? nie kupuje bo juz kupilem w Ryanair za 40 GBP . Nie chodzi czy mam manie przesladowcza czy nie , czy lubie wizzair czy nie. Latalem nimi mase razy i zawsze bez klopootow - mialem szczescie :) . Wypowiadam sie na ich temat i staram sie pisac fakty a te sa takie jakie sa, jakby to byl Ryanair, Sky itp tez bym napisal ! Jesli sie to komus nie podoba , uwaza ze ma inne zdanie i ze nie mam racjii - prosze o konkretne odpowiedzi na moje argumenty. Hasla typu szkoda mi cie czlowieku swiadcza tylko o prymitywizmie piszacych. Tyle admin prosi o nie bluzganie na innych forumowiczow . dziekuje
rome 2005-05-26 15:57   
rome - Profil rome
Bogdan, to nie kupuj jak ci nie pasuje. Ty masz jakas manie przesladowcza!! Szkod mi cie czlowieku.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy