Nowe połączenia z czterech lotnisk

Nowe połączenia z czterech lotnisk Na środę 18 maja wyznaczono datę kilku konferencji prasowych polskich lotnisk w Szczecinie, Gdańsku, Rzeszowie i Bydgoszczy. W planie konferencji jest przedstawienie planów uruchamiania nowych połączeń lotniczych z tychże portów. O szczegółach informować będziemy na bieżąco.Paweł Cybulak
16/05/2005 21:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
yannkes 2005-05-18 11:31   
yannkes - Profil yannkes
Jednak Ryan -sprawdzcie na jego www...
mic77 2005-05-17 04:04   
mic77 - Profil mic77
To może być Ryan, ale dlaczego w takim razie tak pospieszył się z RZE-FRA i GDN-FRA?? A tu nagle Air Polonia hehehe....a może czarny koń Sky??
misiek 2005-05-17 01:30   
misiek - Profil misiek
Ryanair i STN, z GDN, SZZ, BZG oraz RZE.
rzeszowian 2005-05-17 00:45   
rzeszowian - Profil rzeszowian
a może to LOT uruchomił krajowe loty? ja bym jednak wolała chociażby wizzair`a z Rzeszowa ale w kierunku Anglii
pawel 2005-05-16 23:59   
pawel - Profil pawel
jesli to rzeczywiscie Ryan, to znaczy ze Michaelek O'Leary niezle blefuje. Jeszcze kilka miesiecy temu mówił we Wrocławiu, że ryan nie planuje w tym roku wchodzić na inne lotniska, a tu prosze: rzeszów i gdańsk po 2 połączenia + szczecin, bydgoszcz no i wciąż bardzo prawdopodobny Kraków z co najmniej 3 połaczeniami....to w sumie więcej niz połowa lotnisk regionalnych w naszym karju
maro 2005-05-16 23:10   
maro - Profil maro
ps. do Moderatora: moze konkurs na pasazer.com kto zgadnie jaki to przewoznik:) Komentarz moderatora: OK... a nagrodą: voucher na roczne bezpłane korzystanie z serwisu Pasazer.com:)
maro 2005-05-16 23:03   
maro - Profil maro
tak jeszcze troche myslalem na ten temat i wydaje mi sie ze bedzie to jedna linia skoro az w czterech lotniskach na raz maja zostac ogloszone nowe trasy. na pewno jakas prezna ale narazie nie mam jeszcze pewniakow. tez myslalem o tych lotach krajowych z pominieciem wawy ale wczesniej byla mowa o gdansku, poznaniu, wrocku i krakowie. ale Pawle, wydaje mi sie ze wizz to raczej nie bedzie bo on ostatnio oglosil loty z poznania. jezeli mialby byc teraz wizz to moglby i tez z poznaniem poczekac do srody.
aguirre 2005-05-16 22:42   
aguirre - Profil aguirre
A kogo stac na start z 4 lotnisk na raz ? Ryan lub easy. Wybór lotnisk (RZE, BDG, SZC) wskazuje na tą pierwszą opcję - easy byłby pewnie zainteresowany tylko Gdańskiem. Stawiałbym na STN, bo HHN już w Gdańsku jest. Lufa nie będzie latac do Szczecina czy Rzeszowa, a tym bardziej chwalic się tym.
maro 2005-05-16 21:56   
maro - Profil maro
nie wiem czy wizz by zechcial konkurowac z ryan na trasie z gdanska do hahn. moze lufthansa tylko czy oni by robili z tego taka wielka niewiadoma?? przez chwile przeszlo mi na mysle ze moze centralwings ale raczej watpie. tak naprawde to nie mam zielonego pojecia....
pawel 2005-05-16 21:53   
pawel - Profil pawel
...errata: wizz z Gdanska to raczej by się jednak nie odważył do Hahn polecieć, bo tę trasę juz RyanAir sobie zaklepał.. Może rzeczywiście w Gdansku owo nowe połączenie to bedzie do Stansted by RyanAir (by całkiem wykończyć wizz-a). Ale co do Szczecina, Bydgoszczy i Rzeszowa - to dalej obstawiam, że to Wizz....
pawel 2005-05-16 21:40   
pawel - Profil pawel
na kogo stawiacie? JA obstawiam ze to wizz i polaczenia do londynu ze szczecina, bydgoszczy i rzeszowa a z gdanska - do frankfurty hahn
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy