Condor Airlines powrócą do Monachium

Condor Airlines powrócą do Monachium Niemieckie linie Condor Airlines, po sześciu latach nieobecności, planują wznowić połączenia dalekodystansowe z Monachium. Początkowo przewoźnik zbazuje tam dwa Boeingi B767-300ER.W sezonie zimowym 2013/14 Condor zaoferuje z Monachium loty do:Santa Clara (raz w tygodniu), Varadero (raz w tygodniu), Cancun (raz w tygodniu), na Mauritius (raz w tygodniu), Montego Bay (raz w...
04/03/2013 20:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_c50cd 2013-03-05 09:33   
gosc_c50cd - Profil gosc_c50cd
Żadnych zastrzerzeń. Leciałem z nimi miesiąc temu do/z CUN (12 h i 9,5h). Leciałem mimo iż 2 lata w cześniej z PUJ do FRA miał 58 h spóźnienia (2 dni i 10 h!!). Pierwszy B767 nie wyleciał bo wyciek olej. Po 30 godzinach odlot zastępczym B757. Wystartował ale po 1,5 h awaria lewego generatora. I znowu powrót do PUJ, 4 godzinyw samolocie (jakaś naprawa) potem start i lądowanie w Gender (Nowa Funlandia - północ Kanady przy -15). Tam odpoczynekw hotelach i po 13 godziach odlot do FRA. Mimo tych doświadczeń sposób organizacji w sytuacji kryzysowej bez zastrzeżeń. W PUJ po pierwszym komunikacie o awaria w ciągu 2 h bylismy już rozlokowani w hotelach (ponad 200 osób). To samo w Kanadzie a po przylocie fo FRA czekały na nas przebukowane bilety na najbliższy lot do WAW. No i oczywiście potem odszkodowania za to opóźnienie.
mietek 2013-03-05 09:31   
mietek - Profil mietek
Dzięki
gruszkatt 2013-03-05 09:12   
gruszkatt - Profil gruszkatt
Lecialem Condorem FRA-YVR-FRA w zeszlym roku na B767. Jak dla mnie, najlepszy czarter! Jedzenie darmowe, moze troche mniej niz w tradycyjnych liniach ale da sie najesc. Obsluga dosc profesjonalna, troche ciasno. Jakas maja bardzo scisle kontrole do Kanady w FRA.
mietek 2013-03-05 09:03   
mietek - Profil mietek
Leciał ktoś kiedyś tymi liniami? Bo kiedyś planowaniem nimi lecieć na wakacje.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy