Wizz Air: Łódź bez Dortmundu?

Wizz Air: Łódź bez Dortmundu? W systemie rezerwacyjnym węgierskich linii lotniczych Wizz Air udostępniono do sprzedaży bilety na sezon lato 2011 na trasie Łódź - Sztokholm. Połączenie wystartuje 18 grudnia i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Niestety nadal brak połączeń z Łodzi do Dortmundu.Wczoraj informowaliśmy o zniknięciu z systemu rezerwacyjnego połączenia z Warszawy do...
14/12/2010 13:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ww_lodz 2010-12-14 20:33   
ww_lodz - Profil ww_lodz
Biza. Linia była zadowolona z LF.
jjemiolo 2010-12-14 15:04   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Jestem poza krajem wiec nie jestem calkowicie na biezaco. Ale chyba od 2011 ma nastapic calkowita liberalizacja rynku pracy w Niemczech dla Polakow. Wiem do Niemiec mozna dojechac szybciej niz na wyspy, ale otwarcie potencjalnie mogloby sie przelozyc na wzmozenia ruchu miedzy obu krajami. Jesli tak, to czy LCC wiedza cos wiecej ze nic takiego nie wystapi skoro kasuja trasy do Niemiec wlasnie teraz? Czyzby Polakom juz nie w smak na saksy?
kuba-gda 2010-12-14 14:52   
kuba-gda - Profil kuba-gda
Samolot z WRO przestale w marcu robić rotację WRO-DTM-LCJ-DTM-WRO, smolot w KTW przestaje robić rotację KTW-NYO-LCJ-NYO-KTW. W rozkładzie z LCJ, NYO tylko wisi w powietrzu ponieważ nie jeszcze samoloty, który by obsługiwał tą trasę. DTM nie wisi i też nie ma samolotu, a na pocieszenie dodam, że nie które bazy nie mają jeszcze domkniętego rozkładu. Czyli wszytko przed nami.
Dla dociekliwych w GDN jeden samolot ma jeszcze wolne godziny na krótką trasę - ranna rotacja oraz na dłuższą ostatnią wieczorną.
CIERPLIWOŚCI
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy