O nowych krzesełkach we Wrocławiu

O nowych krzesełkach we Wrocławiu Ładne, wytrzymałe, ale przede wszystkim wygodne - z myślą o oczekujących na lot pasażerach, zaprojektowano krzesełka w nowym terminalu wrocławskiego lotniska. Przy siedzeniach będą na przykład podłączenia do prądu dla użytkowników laptopów.Ponad 70 paneli po 10 krzesełek znajdzie się w nowym terminalu wrocławskiego lotniska. – Układ, typ i liczba miejsc siedzących...
12/10/2010 13:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
smolen6 2010-10-14 21:28   
smolen6 - Profil smolen6
jeśli ktoś jest zainteresowany budową lotniska we WRO to zapraszam na Skyscrapercity. Pełna dokumentacja foto z budowy, wizualki i opisy. Nie wiem czy mogę tu linka podać.... ale w razie czego wystarczy zGooglować hasło :wrocław strachowice rozbudowa" i bodajże na pierwszym miejscu jest ta stronka.
sthiopa 2010-10-14 20:23   
sthiopa - Profil sthiopa
Na razie ma byc 6 pirsów ( obsługujacych 12 gatów), przy 2 będą rękawy, a we wszystkich schody na dół... do samolotu albo autobusu.
krzysiek-wro 2010-10-14 19:11   
krzysiek-wro - Profil krzysiek-wro
Z rękawami może być różnie. Korzystanie przez przewoźników z rękawów jest droższe od dowozu pasażerów autobusem, co nie bardzo pojmuję.Częsty widok na europejskich lotniskach to dokujący samolot tanich linii przy rękawie, ale pasażerowie wysiadają po schodach. Możliwe,że we WRO zrobią jak w Liwerpulu, będą wieże z możliwością zamontowania rękawów ale bez nich. Może się mylę ale nie mogę wyobrazić sobie samolotu FR czy W6 we WRO przy rękawie. Nowy terminal zapowiada się imponująco. Przez pierwszych kilka zim będzie pewnie świecić pustkami, ale latem bardzo się przyda.
mariuszjam 2010-10-14 08:53   
mariuszjam - Profil mariuszjam
damianek_787-dlaczego tylko 2 rękawy.wejdż na stornę lotniaska i tam w galerii nowego terminala jest kilka fotek, na których widać więcej niz 2 rękawy:)
damianek_7 2010-10-13 22:20   
damianek_7 - Profil damianek_7
A tak na marginesie czy na początku będą tylko dwa rękawy?
sq2wki 2010-10-13 11:46   
sq2wki - Profil sq2wki
Może jakieś zdjęcie tego cuda...?
humbak 2010-10-12 22:33   
humbak - Profil humbak
pepe: Możesz rozwinąć swoją tezę? :o)
pepe 2010-10-12 21:58   
pepe - Profil pepe
Bo p.com to ogólnie , że tak to nazwę krakowski portal.
siwol 2010-10-12 20:58   
siwol - Profil siwol
ja się cieszę z każdego sukcesu wrocławskiego lotniska i aż miło widziec jak rośnie nowy terminal no i mam nadzieję, że już niedługo usiądę na wygodnym kszesełku...
krzysiek-wro: niestety na p.com mało osób wypowiada się na temat dolnośląskiego airportu
krzysiek-wro 2010-10-12 19:31   
krzysiek-wro - Profil krzysiek-wro
napiszcie coś miłego o tej inwestycji bo mi głupio wypowiadać się na ten temat.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy