S7 w oneworld od listopada

S7 w oneworld od listopada S7, prywatne rosyjskie linie lotnicze, 15 listopada staną się pełnoprawnym członkiem sojuszu oneworld. Będzie to 11. przewoźnik w tym aliansie. Sponsorem wejścia S7 do sojuszu były linie British Airways.Dzięki dołączeniu S7 siatka połączeń sojuszu oneworld wzbogaci się o 55 nowych portów docelowych (m.in. w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Mołdawii i azjatyckich republikach...
24/09/2010 09:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2010-09-25 10:07   
marecki - Profil marecki
Lecialm na Syberię SU i ogólne wrażenia też mam bardzo dobre: nowy, wygodny A320, dobry serwis, miła i profesionalna załoga. Jedyny mankament, tak jak wspomina marqoos, to terminal krajowy na SVO (a zwłaszcza to, że jest daleko od pozostałych). Ale to chyba sie już zmieniło, bo teraz Aeroflot ma swój własny terminal D.
ziberro 2010-09-25 09:58   
ziberro - Profil ziberro
Ja leciałem nimi w te wakacje do Irkucka i też jestem bardzo zadowolony. Ceny mają nierzadko niższe od rosyjskich quasi low-costów pokroju sky express, a komfort nieporównywalnie lepszy. Na Syberię tylko z S7 :-)
marqoos_pl 2010-09-25 08:53   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
S7 jest bardzo fajną linią. Mi się udało nimi już chyba 3 razy lecieć. Śmieszne mają malowanie samolotów, takie dziwaczne zielonkawe. Ale obsługa bardzo przyjemna, dosyć atrakcyjne ceny i kierunki, a lotnisko DME duuuuuużo lepsze i ładniejsze niż SVO. Do tego mają sporo ciekawych kierunków i w miarę atrakcyjne ceny. Mile na BA już można było jakiś czas temu na ich lotach zbierać.
gruszkatt 2010-09-24 17:52   
gruszkatt - Profil gruszkatt
Az 55 miast??? O moj boze to sporo, myslalem ze ta linia to znowu jakas taniucha czy mala... a czy lepsza od aeroflot'a?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy