Finanse LOTu coraz lepsze

Finanse LOTu coraz lepsze Wyniki netto LOT-u za pierwszych 7 miesięcy bieżącego roku są o prawie 60 mln zł lepsze niż w roku ubiegłym. Linia przewiozła więcej pasażerów niż planowała oraz konsekwentnie realizuje plany przychodowe na ten rok. Nadal utrzymuje się na pozycji lidera wśród linii lotniczych w Polsce oraz odnotowuje wyższą dynamikę wzrostu przewozów niż porównywalne linie lotnicze w ...
15/09/2010 16:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
piotrek737 2010-09-16 16:37   
piotrek737 - Profil piotrek737
rogels: Skoro minister i ministerstwo chce go zrzucić no to jakie to jest niby poparcie? i kogo? Aha i jeszcze jedno już kiedyś miałem napisać o tym ale jakoś tak wyszło, że nie zrobiłem tego. Teraz mam prośbę czy pisząc wyraz poparcie mógłbyś go napisać normalnie ? Czy wyraz np. pisać też będziesz tworzył w podobny sposób czyli tak: "PiSać". Czytając fora na portalach już się zbiera na wymioty a teraz jeszcze niektórzy przenoszą to tutaj...
rogels 2010-09-16 15:59   
rogels - Profil rogels
główka nie spadnie bo ma POparcie.
gratuluję przedmówcom nieograniczonej ilości wazeliny. Co do miecza to nie Demokles a Temida niech decyduje czy go użyć.
mietek 2010-09-16 14:47   
mietek - Profil mietek
Bardzo dobrze, za rok będą nowe 787 i mam nadzieje, że będzie więcej połączeń. Marzy mi się, że LOT znalazł swoją niszę jak na przykład Finnair na loty na daleki wschód...
masaj 2010-09-16 09:15   
masaj - Profil masaj
przylaczam sie do gratulacji dla Przesa i calego Zespolu LOT. Podtrzymuje prosbe Nederland'a... Moze NBO?
bagi 2010-09-15 23:10   
bagi - Profil bagi
No tak z roku na rok jest o 100% lepiej, ale teraz Minister Skarbu przejmie paleczke... Brawo dla Mikosza.
chmurka 2010-09-15 19:30   
chmurka - Profil chmurka
Ja sie boje tego miecza Damoklesa wiszacego nad glowka Mikosza. Jak spadnie, to po zabawie.
nederland 2010-09-15 18:36   
nederland - Profil nederland
brawo! mikosz to bodaj moim zdaniem najlepszy prezes jaki się przewoźnikowi trafił. dlaczego więc pogłoski o jego zwolnieniu? lot, jeszcze tylko nowe maszyny, nowe destynacje z regionalek i będzie cudownie. ale powoli, bez zadyszki. brawo
katowiczan 2010-09-15 18:06   
katowiczan - Profil katowiczan
No to pozostaje się tylko cieszyć i życzyć dalszych sukcesów :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy