Bubel LOTu nadal bublem

Bubel LOTu nadal bublem Mijają dwa miesiące od uruchomienia nowej witryny internetowej Polskich Linii Lotniczych LOT. Jak każdy tego typu zabieg, zmiana wywołała wiele emocji. Wówczas i my zrobiliśmy „mały rekonesans” nowego tworu z zastrzeżeniem, iż staraliśmy się (z trudem) o gustach nie dyskutować; dziś witryna już się opatrzyła i generalnie jej nowy design spowszedniał...
24/08/2010 12:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiesio 2010-08-26 17:24   
wiesio - Profil wiesio
dareck: a to twoje konto zostalo zalozone aby zmienic kurs polityki PLL LOT? co ty taki naiwny chlopcze?
wiesio 2010-08-26 17:23   
wiesio - Profil wiesio
piotrek737: napisalem "wiekszosci" a nie "wszystkim"....na szczescie nie wszystkim:-)))
piotrek737 2010-08-26 14:41   
piotrek737 - Profil piotrek737
dareck: W sumie masz rację ;) Ale czasem nie da się nie zwrócić uwagi ;)
dareck 2010-08-26 14:17   
dareck - Profil dareck
piotrek737: Ja bym w ogóle nie zwracał uwagi na to co wypisują osoby zakładające sobie konta dla zabawy
piotrek737 2010-08-26 13:56   
piotrek737 - Profil piotrek737
wiesio: czemu generalizujesz wszystkich ;) ? Przecież nie każdy pisze pierdoły ;)
wiesio 2010-08-26 13:49   
wiesio - Profil wiesio
4tech: tego "za duzo slonka" dostalo sie wiekszosci forumowiczom. To tak kiedy czlowiek czyta te wasze pierdoly.
dareck 2010-08-26 10:14   
dareck - Profil dareck
marqoos_pl: z pewnością jest to coś, czego nie przewidział autor skryptu. W każdym razie, przydałby się w portalu jakiś formularz kontaktowy, poprzez który można by zgłaszać uwagi techniczne..
marqoos_pl 2010-08-26 08:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'dareck' - ale to musi być coś z Twoim komputerem... ja używam Firefoxa od kilku lat już i nigdy nie było z kalendarzem lotów żadnego problemu... /// 'gral' - jesteś beznadziejny... tak bezpośrednio do LOT-u? Zamiast przesiadywać i blokować call-center godzinami i wykłócać się... A kolekcjonujesz materiał dowodowy, tj. 'caaaaałą korespondencję'??? :P:P:P
dareck 2010-08-26 05:29   
dareck - Profil dareck
Tak z drugiej strony p. Łukasz objeżdża LOT za ignorowanie uwag co do serwisu, a tymczasem tu, mimo wielokrotnego sygnalizowania problemu, muszę używać IE do dodawania lotów, bo Firefox odmawia współpracy z uwagi na błędy w skryptach na stronie. I co? :D
gral 2010-08-24 22:52   
gral - Profil gral
ja tam reklamacje zostawiałem na lotniskach w okienkach z napisem LOT (KRK, WAW) i zawsze bardzo szybko przychodziła odpowiedź. co prawda nie taka jak oczekiwałem, no ale przychodziła :) co do mil, to mi brakuje formularza online w sprawie reklamacji 500 mil za zakup na stronie :D ale poczekam aż mi się więcej nie naliczy, i zareklamuję hurtowo. również czas naliczania mil (za przelot) pozostawia wiele do życzenia - w Lufie jest to 1 dzień (nawet w weekend!) a w LO potrzebują 3-4 dni robocze...
migajos 2010-08-24 20:50   
migajos - Profil migajos
zgadzam się z aniewierze jeśli chodzi o reklamacje. Nie wiem czy wiecie, ale w Locie nie ma biura, adresu e-mailowego albo numeru telefonu pod którym można składać reklamacje :) Jeszcze około rok temu (nie wiem jak jest teraz) pracownicy call centre zmuszani byli do podawania jakiegoś lipnego adresu e-mailowego, którego nawet nikt nie obsługiwał...
game 2010-08-24 18:51   
game - Profil game
śmieszne jest że raz pokazuje się cena 79zł a drugi raz 49 :)
4tech 2010-08-24 18:45   
4tech - Profil 4tech
game. chodza tak tanio:)///aniewierze: wybacz ale chyba za duzo slonka ostatnio bylo.
game 2010-08-24 18:39   
game - Profil game
zauważyłem inny błąd, przy ofercie krajowej PROMOLot (w której najtańsze bilety kosztują 79zł) pojawiają się ceny...49 zł!!! [troche szok :)] niepewność - czy rezerwacja zostanie zaakceptowana? bo wydaje mi się że aż taki tanio bilety nie chodzą. sprawdzę za parę dni
aniewierze 2010-08-24 18:36   
aniewierze - Profil aniewierze
LOT to chora linia myślenie i personel pamiętający komunę - podejscie do Klienta tragiczne w procesie reklamacyjnym - nie wiem czym WY sie podniecacie tam wszyscy pracujący ludzie od marketingu po dz. reklamacji mają w głowie " Komunistyczne myślenie " a dewiza musisz lecieć i kupić bilet Twoj probklem - a jesteś ZEREM jak już kupisz - mam obszerną korespondencję jak LOT traktuje pasażerów za to że kupili bilet a strona nie funkcjonowała prawidłowo - NIESTETY ODPOWIEDZIALNI ZA TO NADAL PRACUJE PANIE PREZESIE MIKOSZ takich ludzi sie zwalnia a jak nie umie Pan tego robić niech Pan PODA sie do dymisiji bo dużo PAN GADA a robi - mało bardzo mało jak każdy kolejny prezesoo ................ LOT w procesie reklamacyjnym zawsze wszystko zrzuca na pasażera bo jest karą podróż LOTem a płacenie obowiązkiem Komentarz moderatora: aniewierze, staraj się wyłączyć " caps lock" w swoim komputerze. Dziękuję.
b747400er 2010-08-24 17:22   
b747400er - Profil b747400er
Ja duzo latalem w maju i czerwcu i nie mialem klopotow z naliczaniem mil na konto LO MM. MIle za rejsy LO, OS, SK i AC byly na koncie juz nastepnego dnia. Mile na rejsach CO po 3 dniach. We wrzesniu bede lecial AC, a w listopadzie NZ - zobaczymy, jak szybko wtedy mile pojawia sie na koncie.
b747400er 2010-08-24 17:20   
b747400er - Profil b747400er
Ja duzo latalem w maju i czerwcu i nie mialem klopotow z naliczaniem mil na konto w LO M
b747400er 2010-08-24 17:10   
b747400er - Profil b747400er
Ja duzo latalem w maju i czerwcu i nie bylo problemu z naliczeniem mile M
marqoos_pl 2010-08-24 16:32   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Mi ostatnio tez nie naliczylo mil LH na karte BD Diamond Club... Trzeba sie bedzie upomniec... /// 'd800' - nabijam sie z tym twierdzeniem o 'takiej drodze do nie-korzystania z telefonu'. Calkowicie podzielam opinie, ze nowa strona jest totalnie beznadziejna i z masa bledow... :)
jsg 2010-08-24 16:30   
jsg - Profil jsg
Ok, rozumiem dlaczego mi tekst ucięło. 2 loty w BD regional nie zostały naliczone na konice milowym. Zgłosilem brak mili do Centrali listownie. Otrzymalem odpowiedź, że Centrala potrzebuje jeszcze kopii biletów aby moc mi naliczyć mile. Natomiast mile w 'zwyklym' BD naliczają się bez problemu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy