Nowe połączenie Poznań-Dortmund

Nowe połączenie Poznań-Dortmund W dniu 23 marca, na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica, odbyła się konferencja prasowa, z udziałem przedstawicieli nowej, niemieckiej, regionalnej linii lotniczej DauAir. Rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.dauair.com. 18 kwietnia będzie miał miejsce pierwszy lot tego przewoźnika. Trzy razy dziennie będzie obsługiwane połączenie Dortmund -...
24/03/2005 15:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kici 2005-04-09 08:04   
kici - Profil kici
Centralwings jest bardzo tani, jeśli kupi sie bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Ja np kupilm bilet z wawy do londynu i zapłaciłem 620 zł ( za 2 os )- juz z opłatami, więc to nie jest duzo w porównaniu ze w tym samym czasie bilety na Wizz i Sky przekraczały 800 zł. Z resztą Central lata na Londyn Gatwick, co jest bardzo atrakcyjnym lotniskiem jeśli ktos leci bezpośrednio do Londynu!
Polecam,
Pozdrowienia
sicilpol 2005-03-25 11:03   
sicilpol - Profil sicilpol
Ciagle tragedia z tymi polaxczeniami z Poznania :(
Tak ogolnie to nie mam wogole zaufania co do firm typu Sky Europe, byla AirPolonia, Wizz Air...
Troche sie nalatalam i sama mysl ze moglabym ponownie wsiasc do ich samolotu spedza mi sen sprzed oczu!
Co prawda na szczescie zawsze dolecialam na miejsce ale:
- ze SkyEurope mialam opoznienie 4godziny z wRzymu do Warszawy i nie zdazylam na pociag do Poznania, co zmusilo mnie do jazy jakims nocnym :(
- tragiczna zmechanizowana i niezbyt mila obsluga
- Airpolonia nigdy nie lecialam tak wlasciwie bo na szczescie na trasie Warszawa-Rzym obslugiwal lot Volare w pozozumieniu z AirPolinia, iwec nie mialam okazji (tez na jakis okres stracil plynosci we Wloszech i zawiesil loty, ale ponocu juz znow lataja)
Podsumowujac:
Poki w Poznaniu nie powstanie jakis rozasdny chocby jeden Lowcost fare...moja noga nie postanie w niczym podobnym co funkcjonuje w Polsce!
Aktualnie wracam do mojego starego AirBerlina z Berlina i niedawno odkrytego cudenka HLX!
Dodam ze loty do Rzymu to tylko przesiadka, wiec po co mi dodadkowe nerwy czy dolece na czas...i czy wogole dolece? To nie dla mnie!
Jednak niemcy sa zdecydowanie bardziej solidni od naszych firm :( a nawet jesli firmy sa jak SkyEurope, to widzicie ze mimo to na terenie Polski zaczynaja szalec :(
Mysle ze to tez wina niestety korupcyjnej i niesprawiedliwej polityki zarzadu lotniska w Warszawie, ktory teraz chce wywindowac Centralwings (ktory nawiasem rzecz mowiac to tez tragedia! Nie wiem co chcieli osiagnac tymi pseudo-niskimi cenami? Przeciez to wierutne klamstwo dla tych, ktory sienie orientuja w cenach przelotow)
yannkes 2005-03-25 08:03   
yannkes - Profil yannkes
Szkoda tylko ze na stronie nie udalo mi sie znalezc zadnej informacji o limitach bagazu. Jesli robia strone po polsku i angielsku to niech cala bedzie w tych jezykach...
humbak 2005-03-25 04:03   
humbak - Profil humbak
Wszystko ladnie, ale ichnie haslo "Uskszydlamy Cię" (pisownia oryginalna) mnie rozlozylo na lopatki.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy