Wizz Air: Natasa Kazmer

Wizz Air: Natasa Kazmer Wywiad z Natasą Kázmér, Dyrektorem Komunikacji i Public Affairs w firmie Wizz Air Epr.pl: Jak to się stało, że Wizz Air, zaledwie w 5 miesięcy po rozpoczęciu lotów, został wybrany na Najlepszą Linię 2004 na Węgrzech? Natasa Kázmér: ... co więcej, ankieta przeprowadzona przez portal lotniczy pasazer.com wykazała, ze Wizz Air jest drugą najlepszą linią lotniczą w...
24/03/2005 11:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
yannkes 2005-05-09 13:05   
yannkes - Profil yannkes
Domi -jesli chodzi tobie o to ze w ogole nie mozna przewozic zwierzat, np. psa to bzdury opowiadasz...
domi 2005-05-09 12:05   
domi - Profil domi
Nie, żadna linia lotnicza nie przewozi zwierząt na swoim pokładzie. Pozdrawiam
magda 2005-05-05 13:05   
magda - Profil magda
ja mam do was wszystkich bardzo wazne pytanie prosze o odpowiedz czy te linie lotnicze przewaza zwierzeta (psa)do londynu??
birdy 2005-04-09 04:04   
birdy - Profil birdy
czemu oplaty lotniskowe sa duze?
marcin 2005-04-01 09:04   
marcin - Profil marcin
To bardzo dobry pomysł !!! Czemu nikt wcześniej nie wpadł na ten pomysł ?? Jestem za kartą stałego klienta i za bezpośrednimi lotami do Wrocławia.
Warto sie nad tym zastanowić...
monika 2005-03-25 07:03   
monika - Profil monika
Firma WizzAir powinna pomyśleć o tzw. karcie stałego klienta. Dzięki temu jeszcze bardziej przywiązaliby do siebie swoich klientów. I trzebaby było pomyśleć o bezpośrednich lotach do Wrocławia ( z Manchesteru lub Liverpoolu) - to na pewno pomogłoby w konkurencji z Ryanair i pozyskałoby wielu nowych klientów. Pozdrawiam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy