Felieton: Refleksyjnie o "minicenach"

Felieton: Refleksyjnie o Rusza najnowsza kampania reklamowa LOT-u i tym samym promocja "krajówki w mini cenach". Charakteryzować ma się ona "wrzuceniem" w system 100 tysięcy biletów w cenach od 79 zł; tak niskie ceny obowiązywać będą oczywiście tylko w przypadku zakupu biletu poprzez witrynę internetową przewoźnika. Marketingowy zabieg rodem z LCC... Niezaprzeczalnym jest fakt, że coś w...
04/07/2010 22:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
flybe 2010-07-07 23:04   
flybe - Profil flybe
skyman, żle trafiłeś jestem chyba jednym z kilku osób na tym forum co przyznają rację 4techowi. Jak chodzi o twoją siostrę to był to tylko żart i przenośnia zresztą ubrana w cudzysłów. Jka najbardziej się z Tobą i 4techem zgadzam jak chodzi o kupowanie biletów dla sportu. Widocznie żle mnie zrozumiałeś.
skyman 2010-07-07 22:58   
skyman - Profil skyman
a co do mojej siostry to niestety ma taka prace ze nie jest w stanie przesiadywac 24 godz na pasazer.com i slecdzic wszystkie promocje uslyszala o takiej to chciala skorzystac ale niestety po ptokach jak to mowia..
skyman 2010-07-07 22:53   
skyman - Profil skyman
flybe: jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa widocznie jestes jednym z wykupujacych bilety dla sportu skoro Cie to tak dotknelo co napisalem..
flybe 2010-07-07 21:05   
flybe - Profil flybe
skyman, napisałeś bardzo mało popularną rzecz na tym portalu, a tak przy okazji to siostra "trochę mało rozgarnięta" bo powinna być zalogowana na portalu pasażer.com i wiedzieć że promocja była na starej stronie PLL LOT, na nową juz nie zdążyła dotrzeć ( piszę o biletach za 10 pln razem za 46 pln) a jak dotarła to w śladowych ilościach. A bilety się skończyły szybko bo wszyscy w Polsce ( od babci na Podhalu do rolnika po Gryficami) wiedzieli że jest "luka" w systemie rezerwacyjnym LO. A teraz waga biletu jest chyba taka sama no może plus trochę więcej atramentu na 3 cyferki a nie dwie.
skyman 2010-07-07 19:19   
skyman - Profil skyman
a ja potwierdzam to co mowi 4tech moja siostra chciala kupic bilecik SZZ-WAW ale nie zdazyla bo promocyjne juz wyczerpane chcialbym podziekowac panom sportowcom-wyczynowcom od biletow...
humbak 2010-07-07 12:55   
humbak - Profil humbak
airchick: Tak, "Wakacje z PKP" - 3kuponowa książeczka na dwa przejazdy 2. klasą + jeden 1. klasą. Za 169 zł, zdaje się.
airchick 2010-07-07 12:49   
airchick - Profil airchick
w EMPIKu bilety pkp?
humbak 2010-07-07 12:31   
humbak - Profil humbak
michalebe: Zgoda, niektóre TLK jadą nawet krócej od EIC (sic!). airchick: No ale na EIC można złapać za 50 zł. W ogóle nie rozumiem, czemu nie ma już promocji internetowych na PKP IC. Uwsteczniają się, skoro każą po promocyjne bilety biegać do kas lub do EMPIKu.
airchick 2010-07-07 11:48   
airchick - Profil airchick
ale drogie są bilety IC. Jedyny plus pociągów, że jadą mimo ogromnej mgły czy pyłu wulkanicznego.
2010-07-07 11:42   
 - Profil
Michale! Ale jest przecież lans - można sobie zrobić fotkę wafelka!
michalb 2010-07-07 11:31   
michalb - Profil michalb
stenus ,zgoda ale są TLK które jada około 2:40 h
humbak 2010-07-07 11:20   
humbak - Profil humbak
piotrku737: NO bo to tylko służy tranzytom. Ten 22:20 WAW-KRK przywozi wszystkich z tranzytów do Krakowa.
humbak 2010-07-07 11:19   
humbak - Profil humbak
aynis: I dlatego bilety na GDN-WAW tak szybko się rozchodzą i są zasadniczo drogie teraz.
piotrek737 2010-07-07 11:19   
piotrek737 - Profil piotrek737
Tylko, że w zimę czasem różnie to bywa. 2 razy miałem taką akcję przez mgłę na trasie KRK-WAW-GDN, że IC lub TLK byłbym szybciej niż samolotem. Co do ostatniego rejsu z KRK do WAW no to kiedyś jak JetAir latał dla Lot to ostatnie połączenie było o 20:35 natomiast teraz ostatnie połączenie o 17:15 to troszkę porażka w porównaniu do tego, że z WAW można wrócić o 22:20.
humbak 2010-07-07 11:19   
humbak - Profil humbak
michalebe: 2,5h to jedzie EIC (a i to pod warunkiem, że go ciągnie Husarz). IR i RE jada 3h. Co nie zmienia faktu, że dolot z centrum Krakowa do centrum Warszawy zajmuje ten sam czas. Trasa LOTu KRK-WAW zasadniczo jest na dowozy trazytowców, a nie na P2P.
michalb 2010-07-07 10:53   
michalb - Profil michalb
IR jedzie około 2,5h z Krakowa do Warszawy. Przyjmijmy ze ktoś chce się dostać z centrum Krakowa do centrum Warszawy,samolot nie jest żadna alternatywa jeśli chodzi o czas podroży
aynis 2010-07-07 10:43   
aynis - Profil aynis
TLK z WAW do GDN jedzie obecnie prawie 7 godzin, a to i bez opóźnienia, które zdarzają się bardzo często. Wątpię, że to wygodniejsze niż lot trwający godzinę...
humbak 2010-07-07 10:33   
humbak - Profil humbak
korrado: No mam wątpliwości, czy produkt TLK jest wygodniejszy od produktu LOTu.
korrado 2010-07-07 04:16   
korrado - Profil korrado
Jakoś nie wróżę powodzenia tej promocji jeśli chodzi o połączenie z Krakowa. Rozumiem, że jest ona skierowana do ludzi latających prywatnie, a nie służbowo, a biorąc pod uwagę, że ostatni rejs z Balic do Warszawy jest o 17.15, to kiepska jest to konkurencja dla PKP. Ci, którzy mają dużo czasu, znacznie szybciej i dogodniej dotrą TLK za mniejsze pieniądze, a ci, którzy chcą wyskoczyć na parę dni, szczególnie na weekend, musieliby brać dzień wolny z pracy (w przeważającej większości, rzecz jasna), więc to chyba i tak oferta skierowana bardziej do emerytów i studentów, którzy z kolei mają zniżki na PKP. Swoją drogą to dziwne, że brak późniejszego rejsu, najwyraźniej rozkład jest obliczony tylko na pasażerów przesiadkowych.
first 2010-07-06 10:23   
first - Profil first
Nie pozostaje mi nic innego jak poprzeć Stenusa w tej dyskusji.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy