Libańskie powitanie LOT-u

Libańskie powitanie LOT-u 16 czerwca Polskie Linie Lotnicze, po kilku latach przerwy, wznowiły połączenie na trasie Warszawa - Bejrut - Warszawa. Z tej okazji, w porcie początkowym zorganizowano mini bankiet dla pasażerów inauguracyjnego rejsu, choć z przygotowanego poczęstunku skorzystać mógł także każdy inny użytkownik stołecznego lotniska. Także w Bejrucie przygotowano szereg spotkań i...
22/06/2010 09:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bluebomba 2010-06-25 00:36   
bluebomba - Profil bluebomba
No to redaktorzy się "wożą" a klienci bulą w cenie biletów... Nie zrozumiem tego wożenia dziennikarzy, oni tylko wykorzystają i papa, zwykły klient płaci!!!!
No i marzy mi się aby w Locie śmigały B737NG/A321NEO + B787 +E17/9x na krajówkach... ale za biedny kraj...
jurek 2010-06-23 21:45   
jurek - Profil jurek
A kto miał odpowiedzieć jak na stronie LOT nie ma innego adresu mail ? Hę ? Ale żeby Ciebie ukontentować to proszę bardzo : Jestem zachwycony szybką odpowiedzią Biura Prasowego PLL LOT S.A. Niesamowite. Rewelka. Miodzio. "Jestem w szoku" :o)
2010-06-23 21:29   
 - Profil
Pochwała za to, że pierwszy raz nie musisz malkontencić, a po drugie to nie Biuro Prasowe jest od tego, aby Ci odpowiadać :) Stąd moje zdziwienie, pozytywne, i plus. Mimo to.
jurek 2010-06-23 21:14   
jurek - Profil jurek
driver800: pochwała za to, że dział prasowy wykonuje prawidłowo swoje obowiązki i swoją pracę za płacę ? W szoku to byłbym jakby dodatkiem do maila był załącznik z voucherem na zakupy w sklepie online :P
piter 2010-06-23 21:02   
piter - Profil piter
W Amadeuszu już są loty do HAN :-)
2010-06-23 20:59   
 - Profil
Madej: Aż chce się napisać: "Co Ty p....sz?" Zastanawiam się, z czym Ci się Bejrut pomylił, pochwal się, to się pośmiejemy ;p Jerzy: A gdzie pochwała za ekspresową i konstruktywną odpowiedź? ;p Ja tam jestem w szoku, bo LO raczej biegły w tego typu reakcjach nie był nigdy... ;p
jurek 2010-06-23 17:47   
jurek - Profil jurek
@driver800- w sprawie sklepu z gadżetami właśnie otrzymałem następującą odpowiedź :"Szanowny Panie, dziękujemy za Pana e-maila z sugestią i propozycją dot. sklepu online z gadżetami PLL LOT.
Bardzo cenimy sobie wskazówki naszych pasażerów.
Dlatego, z tym większą przyjemnością chcemy Pana poinformować, że właśnie kończymy przygotowania do otwarcia sklepu online w którym będzie można kupić m.in. gadżety PLL LOT. Planujemy uruchomienie sklepu jeszcze w tym roku. Państwa- naszych pasażerów- z pewnością poinformujemy o otwarciu takiego sklepu.
Tymczasem, potwierdzam Panu, że w biurze PLL LOT w Złotych Tarasach w Warszawie może Pan kupić gadżety naszej Firmy.
Dziękujemy jeszcze raz za wiadomość.
Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro Prasowe PLL LOT S.A."
madej 2010-06-23 16:50   
madej - Profil madej
nie rozumiem co to za wielkie halo. Przeciez Beirut jest co roku otwierany przez LOT na okres czerwiec - wrzesień. Chyba ze tym razem juz zostanie na stałe to wtedy rzeczywiscie jest sie z czego cieszyć, ale obawiam sie ze we wrzesniu kierunek zniknie.
jurek 2010-06-23 10:26   
jurek - Profil jurek
aniewierze: jakiej krzywdy doznałeś od LOT że masz taką traumę ? Zwolnienie było ? // Redaktorze Łukaszu: dziękuję za odpowiedź:) Ależ nie trzeba się zaraz tak nadymać i każde grzeczne pytanie odbierać nieomal jak atak. Możesz wypuścić powietrze ;p
aarrkkoo 2010-06-23 09:57   
aarrkkoo - Profil aarrkkoo
@jurek: ta świątynia nazywa się Khatem-Al-Anbiyaa i stoi na 100% w Bejrucie. Meczety buduje się nie tylko w Stambule ;-)
2010-06-23 09:23   
 - Profil
Jerzy: LOT teleportacji jeszcze w swojej ofercie nie zawarł i pewien jestem, że robiąc to zdjęcie stałem przed meczetem w Bejrucie. Aniewierze: B767 do Wiednia? To ciekawe. Argumentacja, że brakuje akurat na tej trasie B737 moim zdaniem trafiona jest średnio, zwłaszcza, że na tej trasie latają głównie Embraery a tych raczej nie brakuje. Co do decyzji właściciela LOTu-może to będzie najlepsze właśnie...?
that 2010-06-23 08:54   
that - Profil that
W raporcie z 2010 i tak wszystko zwala na pyly wulkaniczne ;)
aniewierze 2010-06-23 07:03   
aniewierze - Profil aniewierze
PROPAGANDA ..........LOT -ma poczucie humoru. Do Wiednia i Moskwy ostatnio poleciał B767 z mniej niż połową bookingu. Bo brakuje B737 - nie ma kasy na silniki. B737 "czarterowe" nie są decyzją handlowców z zasady planowane np. na Londyn, bo pasażerowie biznesowi "uciekają" mając w perspektywie lot "ciaśniejszym" samolotem. Po kraju latają coraz częściej EMB 170 i B737 (droższe na fotel od oddawanych ATR)- o zyskach z takich podmian można zapomnieć. LOT lata świetnie - propaganda sukcesu '2010.. Oby któregoś dnia właściciele LOTu nie stwierdzili że mają dość wspierania rozwoju spółki i dopłacania do interesu..
jurek 2010-06-23 01:46   
jurek - Profil jurek
Czy ta swiątynia ze zdjęcia "Libańskie powitanie LOT-u" jest w Bejrucie czy może Istambule ? A może mają takie podobne ?
jurek 2010-06-22 23:17   
jurek - Profil jurek
Niby można, ale na stronie LOTu jest tylko wirtualna panienka z wyuczonymi odpowiedziami na inne pytania. Jedyny adres mail jaki znalazłem jest do biura prasowego. Pytanie zadałem. Ciekawe czy uzyskam odpowiedź. Jeśli tak podzielę się nią :)
2010-06-22 22:13   
 - Profil
Okazja była pytać rzecznika i innych przedstawicieli LOT o wiele rzeczy, ale nie forum jest od tego, aby informacje z tego typu rozmów uwywnętrzniać. O sklepikach nie rozmawialiśmy, chyba... Zawsze możesz takowe pytanie zadać sam. Drogą "interpelacji mailowej" ;p
2010-06-22 22:07   
 - Profil
Jurku: W tekście jest napisane, że była libańska chałwa - sporych prawdziwie rozmiarów, na moje oko i jeśli mnie pamięć nie myli - kilogramowa, przywieszki bagażowe takie plastikowe firmowane portem Chopina, i jakiś bodaj folder/katalog libański.
airchick 2010-06-22 20:30   
airchick - Profil airchick
Bardzo fajna inauguracja :) żałuję, że się nie załapałam...
jurek 2010-06-22 20:29   
jurek - Profil jurek
Pamiętam i potwierdzam. Stenus o Hanoi jako kierunku dla LOT mówił dawno. Ponawiam moje pytania do drivera z godziny szesnastej, które są poniżej.
humbak 2010-06-22 20:25   
humbak - Profil humbak
thacie: Jaka linia, taka inauguracja. :o) Pamiętam do dziś moją pierwsza konfę prasową FRancy w Warszawie - podano czerstwe muffiny, pewnie zabrane z pokładu. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy