Loty z Rzeszowa do N. Jorku i... Chicago

Loty z Rzeszowa do N. Jorku i... Chicago 13 czerwca PLL LOT wznawia bezpośrednie połączenie z Rzeszowa do Stanów Zjednoczonych. Rejsy z Rzeszowa do Nowego Jorku (JFK) odbywać się będą w każdą niedzielę w okresie od 13 czerwca do 29 sierpnia. Rejsy z Rzeszowa do Newark (EWR) odbywać się będą w każdy czwartek od 17 czerwca do 11 września. Rzeszów - Nowy Jork (------7) Rzeszów - Newark (---4---) ...
06/06/2010 21:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-06-08 16:53   
 - Profil
Ole! :D
jjemiolo 2010-06-08 16:45   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Odnosnie Madeja, bo sie calkowicie zgadzam z tymi co mu odpowiedzieli, przypomina mi sie z czasow szkolnych, nota bene w ciemnogrodzie, fraszka jednego z naszych mistrzow - parafrazujac: Pyt.: "dlaczego dzwon jest glosny?", Odp.: "Bo w srodku jest prozny". Amen!
bakwola 2010-06-08 15:24   
bakwola - Profil bakwola
Jeśli pewna część ludzi z Podkarpacia zostawała w USA nie legalnie, to i tak świadczy to o przedsiębiorczości tych ludzi, którzy woleli własną pracą do czegoś dojść niż stać w MOPS po jakieś zasiłki czy dary.
2010-06-08 14:16   
 - Profil
Styro: Potwierdzam wyjątkowość ludzi ze "wschodniej ściany".
2010-06-08 14:15   
 - Profil
Szumny wygrał. Siknij mu solidnie, a co. Są ludy, które twierdzą, że uryna ma właściwości lecznicze, a temu Panu jedynie tak kontrowersyjne specyfiki są w stanie pomóc...
madej 2010-06-08 14:13   
madej - Profil madej
statystyki pokazują własnie ze najwiecej osob zostaje nielegalnie w USA własnie z rejonów podkarpacia oraz podhala.
tomic 2010-06-08 13:58   
tomic - Profil tomic
stenus: a według mnie madej często wypowiada się dość rozsądnie, ale gdy pierdyknie jakąś bzdurę (jak teraz), broni jej zażarcie pogrążając się coraz głębiej - przez co jakakolwiek jego wypowiedź traci na wiarygodności.
humbak 2010-06-08 13:47   
humbak - Profil humbak
disordku: madej tutaj już wielokrotnie udowodnił swoimi wpisami, że nie ma zielonego pojęcia o tym, o czym pisze. styro: Zaiste podróże sa fajne - otwieraja horyzonty myślowe. :O)
szumny 2010-06-08 13:44   
szumny - Profil szumny
Odpuszczę sobie bo sprawdziłem: w ostatnich wyborach prezydenckich na ś.p. Lecha głosowało na Podkarpaciu 644 tys. osób a na Mazowszu 2 144 tys. osób. Jeśli zastosować tok myślenia madeja to się okazuje że jesteśmy 3,5 raza mądrzejsi. Madej: Ty naprawdę masz IQ na poziomie 35-40 ?
styro 2010-06-08 13:40   
styro - Profil styro
Madeju drogi - prosty, szorstki i nieokrzesany - ja jestem wlasnie z tego Podkarpacia, na ktory z taka zawiscia plujesz i nie uwazam siebie ani za prostaka, ani za ciemnego, ani za wiesniaka. Podobnie jak moi koledzy z Rzeszowa czy z podrzeszowskich miasteczek nie sa zacofani i glupi. Na PiS nie glosuje, Rydzyka nie slucham, ale tak to jest jak sie pisze w kapciach z zacisza domowego przy butelce czegos mocniejszego prawda? Dobrze by Ci zrobilo ruszyc tylek i przejechac sie na Podkarpacie, poznac miejscowych ludzi, a wtedy zobaczylbys ze to tacy sami ludzie, tacy sami Polacy jak gdzie indziej w Polsce. Wiesz, podroze sa fajne - otwieraja horyzonty myslowe. Jesli masz troszke oleju w glowie, to z pewnoscia wiele sie na Podkarpaciu nauczysz. Ostatnio poznalem Pana z Warszawy tak po 50, byl na rajdzie rzeszowskim, facet jest sedzia rajdowym - pierwszy raz byl w Rzeszowie i pierwsze co jak wrocil to zadzwonil do mnie mowiac, ze myslal tak jak Ty czyli Rydzyk, pis i gumiaki a wrocil oczarowany - twierdzac ze nigdzie indziej w Polsce ( a jezdzi duzo) nie spotkal takiej goscinnosci, tak zyczyliwych ludzi, tak ladnych i zadbanych miasteczek. No ale Ty zyjesz w swoim swiecie, ale czy obrazanie innych na forum to dobry sposob na zycie?
szumny 2010-06-08 13:39   
szumny - Profil szumny
No to przez Madeja nabawiłem się kompleksów i muszę odreagować. Chyba pójdę nad potok, siknę obficie i poczekam jak "Gruba Kaśka" zatłoczy to cuś madejowi do kranu.
disorder 2010-06-08 13:24   
disorder - Profil disorder
Madeju: Widać, że nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz. Loty z Mińska, Tallina, Budapesztu, Kijowa są pełne Amerykanów przesiadających się w Warszawie na tranzyty do USA. Zainteresuj się tematem, a dopiero potem pleć bzdury. A skoro masa ludzi lata z USA do Rzeszowa, to czemu nie zrobić im bezpośrednich połączeń. Zdziwiłbyś się, kto lata lotowskimi atlantykami. Wcale nie tylko Polacy. Np. z Wiednia do Warszawy latają pasażerowie tranzytowi do Chicago, Toronto i Nowego Jorku na połączenia LOTu. Na każdym Wiedniu jest ich sporo. Owszem, do Wiednia latają też podobni na Austriana. Ale skoro ktoś potrafi się cofnąć, żeby polecieć LOTem, to o czymś to świadczy. A że Ty masz uczulenie na LOT to jest Twój problem.
2010-06-08 13:21   
 - Profil
A po co ma zmieniać? Czołowym przedstawicielem ciemnogrodu z tak aroganckim, chamskim i prostackim podejściem do innych ludzi - Rodaków - jest osobnik o takich właśnie poglądach. Domniemam, że niejako sam się zaliczasz do tejże wymienionej przez siebie grupy, bo nikt z miasta, z niePISowskiego elektoratu i z wysokim wykształceniem tego typu poglądów by nie ferował :D
wojtek 2010-06-08 13:20   
wojtek - Profil wojtek
Trochę mocno powiedziane...
madej 2010-06-08 13:11   
madej - Profil madej
styro: oczywiscie ze ma najlepszy LF bo wozi najwiekszy * Komentarz moderatora: Złamanie regulaminu!
styro 2010-06-08 12:15   
styro - Profil styro
No kopara mi opadla jak przeczytalem posty madeja. Madeju drogi sek w tym, ze z tego co mi sie obilo o uszy rzeszowskie atlantyki maja najlepszy LF w kraju jesli chodzi o trasy do USA. LOT ma zarabiac pieniadze a nie wozic tylki tylko warszawiakow. Poki z napisu na kadlubie mozna wyczytac, ze jest to nasz narodowy przewoznik a nie warszawski - wiec Polska to nie tylko stolica, ale rowniez pipidowy i jesli jest tam potencjal i szanse na zapelnienie samolotu to LOT tak powinien robic. Widzisz, LOT powinien pojsc dokladnie w inna strone niz Ty proponujesz - powinien rozwijac swoj hub, ale otwierac tez bezposrednie trasy z regionalnych lotnisk tam gdzie jest najwieksze zapotrzebowanie. I na tych trasach wozic klientow, ktorzy nie chca przesiadac sie w Warszawie, a ktorzy teraz lataja LH.
jjemiolo 2010-06-08 04:46   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Loty z RZE sa pelne zatem jest to trafna decyzja LO. Podstawa businesu lotniczego jest obsluzyc klienta (tam gdzie jest i czego chce) a nie latanie samolotami. Jest bowiem prawdopodobne ze be ztych bezposrednich sezonowych lotow spora czesc tych co lataja za wode polecialaby z LH a nie z LO bo i tak musialaby sie przesiac (albo w WAW albo we FRA). To sposob na ochrone rynku. To nie znaczy ze mozliwe jest chyba nawet wiecej lotow z/do WAW. Tylko co wtedy zrobic z maszynami poza sezonem? Do BKK, Afryki czy Brazylii nie ma tyle chetnych zima co do Jackowa latem.
humbak 2010-06-07 15:15   
humbak - Profil humbak
jsgu: Wszystko fajnie, tylko w kalendarzu lotów teraz dużo gorzej. Kolorystyka rejsów odbytych niewiele różni się od kolorystyki rejsów przyszłych, zaś nie ma już wyróżnienia wyraźnego na rejsy z danego dnia.
bakwola 2010-06-07 14:46   
bakwola - Profil bakwola
A ja jestem ciemnogród z zaściankowego Podkarpacia i cieszę się że nasze Babcie tak imponują Madejowi- pewnie sam taką by chciał mieć. Widać nasze Babcie majętne i ruchliwe, a za swoje duże pieniądze chcą sobie latać bezpośrednio i kto Im tego zabroni ?.
A tak na poważnie widać jest potencjał z Rzeszowa i to nie Tylko na LOT, lecz też LH, że o LCC już nie wspomnę.
4tech 2010-06-07 13:51   
4tech - Profil 4tech
jurek: lepiej o Bornem Sulinowie niz o Glewicach...:P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy