Ryanair wraca na Okęcie! W tle konflikt z Modlinem

Ryanair wraca na Okęcie! W tle konflikt z Modlinem Ryanair ogłosił dziś (25.01), że po czterech latach wraca na Lotnisko Chopina w Warszawie i uruchomi pięć nowych tras w sezonie letnim 2023 roku, łącząc Warszawę z wakacyjnymi kierunkami, takimi jak Alicante, Majorka i Pafos, a także z głównymi europejskimi stolicami - Brukselą i Wiedniem. Pierwsze loty Ryanaira z Okęcia zaplanowane są...
25/01/2023 14:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kurak03 2023-01-25 23:58   
kurak03 - Profil kurak03
Ryanair martwi się o miejsca pracy w regionie.... buahahahahaha.....
Jak zawsze wiadomo o co chodzi, a komentarz w artykule to wstyd i brak honoru.... Wszystko w temacie
wojtek 2023-01-25 21:23   
wojtek - Profil wojtek
Polatają sezon, góra dwa i wrócą do Modlina. Im się nadal wydaje, że będą rozgrywającym w Modlinie. Mogliby przeprowadzić grubszy szantaż, robiąc przy okazji przysługę pisowcom i zawiesić wszystkie trasy. Modlin wtedy ku uciesze spokojnie upadnie i powrotu już nie będzie. I wiedzą o tym doskonale, negocjują twardo, a finał będzie taki, że będą płakać i płacić dokładnie tyle ile cennik będzie dyktować.
machmiel 2023-01-25 18:14   
machmiel - Profil machmiel
No tak! LOT przenosi połączenia z Chopina do Radomia i sprzedaje bilety za pół ceny, a Ryanair przenosi z Modlina na Chopina i też taniej! W przypadku LOT to można jeszcze jakoś tam tłumaczyć, że na wsi niższe opłaty lotniskowe itd., ale przenieść się z Modlina gdzie płacili od pasażera grosze na Chopina z którego się wynieśli bo było "strasznie" drogo to trudniejsze zadanie. Lot z Bruksela-Charleroi do Chopina o 6:50, a kto tam dojedzie o tej porze? Dojazd z Brukseli do Charleroi godzina, odprawa bezpieczeństwa godzina to na lotnisku trzeba być o 4:50. Wizzair startuje o 9:10 i też ląduje na Chopina Na dodatek Brussels Airlines od 1 czerwca ponownie będzie latać bezpośrednio z Zaventem do Chopina. Panu Kaczmarzykowi chyba się coś przyśniło tak jak Jarosławowi Kaczyńskiemu CPL/CPK, Radom i przekop Mierzei? Co woli Modlin? Milion pasażerów Ryanair za 25 zł czy 400 tysięcy "normalnych" podróżnych za 50 albo 75 złotych?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama