Ryanair na Lotnisku Chopina. Blef czy realne plany?

Ryanair na Lotnisku Chopina. Blef czy realne plany? Zgodnie z informacjami, które zamieściliśmy wczoraj na łamach Pasazer.com, Air Coordination Limited (ACL) firmy zarządzającej czasami przylotów i odlotów (sloty) samolotów na Okęciu, Ryanair w sezonie Lato ’23 uzyskał prawie 1,6 tys. nowych slotów w stołecznym porcie. Stanowi to ponad 300 tys. siedzeń. Jest to jednak tylko 15 proc. wniosków zgłoszonych przez...
17/11/2022 10:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2022-11-17 11:09   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Jest sens inwestować w Modlin? Ciężko uwierzyć, że w ogóle jest taka potrzeba, Ryanair wcale nie ma tam tak wielu lotów.
Jedyną szansą tego lotniska są zdecydowanie niższe ceny i obsługa podróżnych z obszaru na "północ od Warszawy".

W skali kilkunastu-kilkudziesięciu lat potrzebny będzie i tak CPK, bo przecież nie wyobrażamy sobie przenoszenie lotów nawet części tradycyjnych przewoźników do Modlina?Chyba, że ktoś spodziewa się upadku LOTu którego NIE zastąpi żaden inny przewoźnik (mało prawdopodobne). Ale wtedy tym bardziej rozbudowa Modlina będzie zbędna.

Gdy będzie CPK to aby wykorzystać swój potencjał musi mieć dobre ceny. Zastąpi wszystkie lotniska w okolicy. Modlin może zostanie, ale nie będzie potrzebny większy niż teraz.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama