LOT ogłosił trzy kierunki z lotniska w Warszawie-Radomiu

LOT ogłosił trzy kierunki z lotniska w Warszawie-Radomiu Kopenhaga, Paryż, Rzym – to pierwsze trzy europejskie miasta, które zyskają regularne połączenie z portem. Wszystkie rejsy będą obsługiwane przez polskiego narodowego przewoźnika – PLL LOT.Loty ruszą w sezonie Lato 2023, który w branży lotniczej zaczyna się na przełomie marca i kwietnia.  Będą odbywać się trzy razy w tygodniu i planowane są boeingami 737-800.- Z...
23/08/2022 13:42   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
flytfs 2022-08-24 11:14   
flytfs - Profil flytfs
Decyzja czysto polityczna. Bo ekonomicznie to się nie spina. Ta decyzja oznacza, że LOT „ocenił” potencjał Radomia wyżej niż np. Krakowa z którego LOT takich lotów bezpośrednich nie realizuje. Rozumiem jeszcze, że mieszkańcy Radomia chcą gdzieś sobie polecieć. Ale kto przyleci do Radomia? Na upartego to lotnisko może rozkręci kilka lotów Wizzaira czy Ryana, ale litości - większego potencjału niż Lublin czy Rzeszów to tam nie będzie.
POZer 2022-08-24 10:24   
POZer - Profil POZer
Dramat, Modlin nie ma racji bytu bo nikt nie bedzie jezdzil na północ od Warszawy lecac na południe, a tu z lotniska na południu Waw beda tlumy latac do Kopenhagi. Moze "drugi hub" z Budapesztu przeniosa do do Radomia. Tragedia, nie moge sie doczekac kolenych wyborow
piorun 2022-08-23 21:31   
piorun - Profil piorun
Po raz kolejny powtarzam, że LOT to mazowieckie linie lotnicze , wiele portów regionalnych o większych możliwościach może tylko pomarzyć o takich kierunkach realizowanich przez LOT, myślę , że jest to sprawa zarówno polityczna jak i propagandowa.
dtr 2022-08-23 17:55   
dtr - Profil dtr
O ile te kierunki w ogole wystartują - bo wątpie, myślę że to może być swego rodzaju "wabik" na inne linie, ale jeżeli już wystartują, to obstawiam że tylko i wyłącznie jako kiełbasa wyborcza na nadchodzące wybory w 2023. Będą sprzedawac bilety po 50 zł i tłumaczyć, że mogli obniżyć koszty bo latają z tańszego lotniska.
Loty po 50 zł będą może wypełnione 70-80%, przez co w Dzienniku Telewizyjnym odtrąbi się wielki sukces inwestycji PiSu. Powiedzą że za PO był terminal jak kurnik, droga startowa za krótka dla B737/A320, lotnisko padło, natomiast PiS zbudował port z prawdziwego zdarzenia, że nawet narodowy przewoźnik, część sojuszu Star Alliance chce tam latać, i dodatkowo samoloty wypełnione po brzegi.

Ładne propagandowe obrazki będą mieli na wybory.
japko69 2022-08-23 17:21   
japko69 - Profil japko69
W mojej opinii te połączenia w ogóle nie wystartują. Zaczną sprzedawać bilety, zobaczą zero zainteresowania i skasują. To moje przypuszczenia, a jak będzie - zobaczymy :)
kurak03 2022-08-23 17:08   
kurak03 - Profil kurak03
Ciekawe jaki będzie LF.... Obstawiamy? 20%? 25%? No i pytanie ile polatają za kasę podatników...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy