Strajk w Grecji

Strajk w Grecji Pracownicy greckich linii lotniczych Olympic oraz Aegean Ailrines strajkują. Dziś (4.05) odwołane zostały głównie loty krajowe, natomiast jutro, w środę (5.05) odwołane zostaną loty międzynarodowe. Pracownicy linii lotniczych protestują przeciwko oszczędnościom greckiego rządu. Strajkują także kontrolerzy ruchu lotniczego. W związku ze strajkiem w Grecji, LOT...
04/05/2010 09:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2010-05-05 01:04   
jurek - Profil jurek
gralu: mi sie jeszcze udało przebookować i właśnie dotarłem do domu. Po południu na lotnisku zrobiło sie mały chaos. Oczywiście w liniach lotniczych dla chętnych na zmianę rezerwacji zabrakło miejsc. Np w biurze Lufthansy o 14-tej wystawili kartkę że nie ma już żadnych miejsc w samolotach do Frankfurtu i Monachium. A British Airways nieźle zaszalały (bo z ciekawości spytałem o cenę biletu do Londynu) jeden tysiąc euro one way. Nieźle nie ?
gral 2010-05-04 13:29   
gral - Profil gral
no to bedziesz mial dluzsze wakacje :P to kara za to, ze sie wystraszyles pylu (bo przeciez twoje loty zlotowe sie odbyly)
jurek 2010-05-04 12:28   
jurek - Profil jurek
Jutro nie bedzie zadnych lotow. Nie tylko Olympic i Aegean. Wg informacji na lotnisku ATH w czwartek ma byc tak samo.
fryzol1a 2010-05-04 10:58   
fryzol1a - Profil fryzol1a
Jak zawsze!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy