Good bye Air Berlin

Good bye Air Berlin Niemiecka tania linia lotnicza Air Berlin zgodnie z zapowiedziami wstrzymuje połączenia z Polską. Rzeczniczka przedsiębiorstwa Claudia Loeffler poinformowała w Berlinie, że w marcu br. odbęda się ostatnie rejsy na trasie. Air Berlin przestaje latać na trasie Duesseldorf-Warszawa (ostatni lot 17 marca br.). Loty Wiedeń-Warszawa wykonywane przez linie lotnicze Niki zakończone...
05/03/2005 08:03   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
yannkes 2005-03-05 12:03   
yannkes - Profil yannkes
Gdyby przeloty do Berlina mieli o ludzkich porach tak by zdazyc na inne rejsy to byloby wieksze zainteresowanie. Nie pomysleli ze z Berlina jest wiele polaczen i Polacy chca na nie zdazyc. To samo tyczy sie powrotow Berlin-Wawa...
aguirre 2005-03-05 09:03   
aguirre - Profil aguirre
Nic dziwnego, że z taką reklamą jak na tym portalu Air Berlin zrezygnował z Polski. Reklamują loty od 29 euro, a na ich stronie minimalna cena WAW-DUS jest 59 euro.
humbak 2005-03-05 07:03   
humbak - Profil humbak
Air Berlin robi dobra mine do zlej gry.... Z takim rozkladem lotow, jaki proponowali na wyloty i przyloty do/z Warszawy, to nic dziwnego, ze chetnych nie bylo.... Troszke pomyslunku, ze same Niemcy, to nie wszystko. Air Berlin/Niki jest swietna alternatywa na loty daleko poza Niemcy/Austrie, z przesiadka w TXL, DUS lub VIE.
aguirre 2005-03-05 03:03   
aguirre - Profil aguirre
Od pracowników lotniska wiem, że z Berlinem bywało róznie, ale do Dusseldorffu latali prawie pełni. Ja leciałem do Berlina i z powrotem i byłem zadowolony, to samo odnosnie NIKI (same pozytywne opinie). Natomiast wylot z Berlina o 6 rano to nieporozumienie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy