Z Rzeszowa do Gdańska z Jet Air

Z Rzeszowa do Gdańska z Jet Air Polecimy z Rzeszowa do Gdańska. Linie lotnicze Jet Air uruchamiają bezpośrednie połączenie ze stolicy Podkarpacia nad polski Bałtyk. Rzeszów - Gdańsk (----5-7) Od 25 czerwca przewoźnik będzie operował na tej trasie dwa razy w tygodniu w piątki i niedziele. W piątki z Gdańska do Rzeszowa samolot Jetstream J32 zabierający na pokład 18 pasażerów będzie...
22/04/2010 09:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wotik 2010-04-24 11:43   
wotik - Profil wotik
Dobra wiadomość ;)
iceberg 2010-04-24 07:17   
iceberg - Profil iceberg
Jak uwielbiam latać tak nie nawidze czekać przy taśmie na bagaż - zawsze staram sie podróżować z bagażem podręcznym - najlepsza metoda. W USA byłem 4 razy i jednak musiałem zabrać coś większego a wracałem z jeszcze większym :-) (urlop za każdym razem trwał miesiąc :-)
that 2010-04-23 16:33   
that - Profil that
stenus: No ale po co komu wielka walizka do Gdanska? ;) w 15kg to ja sie do USA zabieram bez najmniejszego problemu.
bakwola 2010-04-23 14:46   
bakwola - Profil bakwola
No proszę- czwarta linia lotnicza w Rzeszowie. To sukces jak na małe lotnisko- ale chyba jednak z potencjałem.
omenair 2010-04-23 07:48   
omenair - Profil omenair
Musze Wam drodzy koledzy przypomniec ze... :p Jetair juz latal jako Cargo z Cargo Service Lodz :p wiec doswiadczenie maja i mozecie nawet im nadawac walizki jako transport cargo :p
iceberg 2010-04-23 06:23   
iceberg - Profil iceberg
driver800 ma w zupełności rację. natomiast do przewozu wielkich walich proponował bym cargo :-) wątpię że będą jakieś promocje (zresztą cena 796 zł. jest extra w porównaniu z LOT-em 1376 z przesiadką w wawie (akurat zostaje na hotel) i beznadziejnymi godzinami lotów) jest to zbyt krótki okres od 25 czerwca do 29 sierpnia. jeszcze jedna ciekawostka o stronie lotniska Jasionka - niby są nowe wiadomości a strona ciągle w żałobie ... pozdrawiam
humbak 2010-04-22 22:51   
humbak - Profil humbak
Do tego doliczyć trzeba, że w Jet Air weźmie się do 15kg bagażu do nadania + cośtam podręcznego, zaś w pociąg można wielkie walichy zabrać. Ale sądzę, że jakieś promocje po 99 zł będą.
damciock 2010-04-22 21:39   
damciock - Profil damciock
Fajne połączenie. Szkoda, że O2 nie lata np. z Wrocławia do Krakowa np. za 120 zł w jedną stronę. To byłby dopiero hit... :P
2010-04-22 21:06   
 - Profil
krzysku: Ale ja nigdzie nie napisałem, że samolot jest zawsze droższy od pociągu, bo tak zawsze nie jest. Ja tylko napisałem, jaki jest powód wyboru samolotu dla WIĘKSZOŚCI pasażerów - i bynajmniej nie jest to cena, nieważne, jaką by była. Priorytetem podróży jest jej czas i jej wygoda, a najczęściej korelacja jednego z drugim :)
iceberg 2010-04-22 19:22   
iceberg - Profil iceberg
VIVAT Jet Air leci do Gdańska !!!!!!!!!!!
Już zakupiłem bileciki na lipcowy weekend - EXTRA !!!!!!!!!!!!!
krzysiekl 2010-04-22 18:56   
krzysiekl - Profil krzysiekl
To sie juz zmieniło, teraz często samolot jest tańszy od pociagu. A w przypadku podrózy nocą(o ile dany przewoźnik kolejowy jest w stanie zaoferować odpowiedni standard) pociagiem mozna nawet stracic praktycznie mniej czasu a w każdym razie dłużej się wyspać.

Przy szukaniu najtanszego połączenia JetAiea pod uwage nikt nie wezmie ale jesli brac pod uwage stosunek ceny do jakosci i czasu pdorozy to połaczenie EIC jest zdecydowanie na końcu a w porównywaniu pozostaje jedynie tansze kolejowe, JetAir i ewentualnie pociag w nocy w sypialnym.
2010-04-22 15:53   
 - Profil
Świat został tak stworzony, że w ogromnej większości przypadków ci, którzy wybierają podróż samolotem nie są związani priorytetem ceny, a czasu. Zwłaszcza w przypadku połączeń krajowych i zwłaszcza w Polsce. Zatem to żadne odkrycie, że "ten, kto szuka najtańszego" sposobu przemieszczenia się z punktu A do punktu B (w tym przypadku z Pomorza na Podkarpacie) nie wybierze Jet Air'a...
katowiczan 2010-04-22 15:27   
katowiczan - Profil katowiczan
Ktoś kto szuka najtańszego połączenia raczej nie weźmie w ogóle JetAir'a pod uwagę.
krzysiekl 2010-04-22 13:52   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Nie mniej fakt dla kogoś kto by jechał cały dzień tym EIC to niezła oferta.
Ale nie byłoby to rozsądne jechac 11 godzin w EIC za taką cenę, IMHO w takiej sytuacji tylko połączenia nocne się liczą.
Więc może to połączenie chwyci...i będzie na dłużej?
krzysiekl 2010-04-22 13:50   
krzysiekl - Profil krzysiekl
no tak ale ktos kto szuka taniego połączenia to znajdzie to z jedna przesiadka za 73zł, ba wiele osob domyslnie pomija pociagi EIC przy szukaniu polaczen.
mariusz.m 2010-04-22 12:57   
mariusz.m - Profil mariusz.m
krzysiekl: Połączenie Jet Air jest bezpośrednio więc i w założeniu - "Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 199 zł. Jest to niewiele więcej od podróży pociągiem, która trwa ponad 10 godzin. " - to porównanie dotyczące bezpośredniego połączenia kolejowego które kosztuje 133 zł i porównanie to wyraźnie dotyczy taryfy 199 zł więc 66 zł różnicy to chyba nie wiele mając do wyboru podróż 1,40 h a 10 h.
paolo90 2010-04-22 12:54   
paolo90 - Profil paolo90
Co za cena
krzysiekl 2010-04-22 12:00   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Dobra relacja, może też Szczecin z Rzeszowa?

Z tym "nie wiele więcej od pociągu" to nie całkiem prawda...pociąg kosztuje 133zł (bezpośredni) i nigdy nie kosztuje więcej niż 133zł.
..................
a w ogóle przy takim czasie jazdy to pociągiem powinno się jeździc w nocy,
tu pojawia się problem bo nie ma bezpośredniego nocnego pociągu.
...................
Jedna przesiadka w Krakowie, przejazd w nocy, dłuuugi, cena biletu 73zł i nigdy więcej. To już sporo mniej.
Za trochę mniej niż te "199zł" mozna pojechać sypialnym
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy